KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2017. december 14.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Ár: 5099 , Eladó: Alexia
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postával (vevőt terheli)
Ár: 4799 , Eladó: Alexia
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy foxpost (előre utalás után)
petrusspajti

2019. január 19.

Imádom,végre a tökéletes szín, ami nem hat narancssárgának az arcomon.

petrusspajti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Imádom,végre a tökéletes szín, ami nem hat narancssárgának az arcomon.

zsembesluca

2019. január 12.

szuper, állag, sem nem por sem nem krémes, a kettő között!legjobb és szép az inci is!

zsembesluca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Stefania80

2019. január 11.

Őszintén nem értem a hype-ot ami körülötte van... Kb 2 hónapja vettem (azt hiszem terracotta árnyalat), viszonylag rendszeresen ( heti 3-4 alkalom) használom, de több problémám is van vele: 1. Porzik, 2: Nagyon sokat kell "dolgozni" vele, hogy egyáltalán látszódjon valami az arcomon a színből, pedig elég világos a bőrőm.. 3: Folyton küzdök a kinyitásával, 4: Illatra nekem nem a nyár jut róla eszembe hanem a rumpuncs... ( ha valaki emlékszik még a 90's évek narancs/pink színű rettenet piájára..
Viszont a javára írom, hamár sikerült felapplikálni az arcomra akkor tartósan ott is csücsül nap végéig. Szerintem ár/érték arányban nem éri meg, van ennél sokkal olcsóbb bronzosítóm ami határozottan jobban működik, de ha már kiadtam érte ennyit akkor elhasználom.

Stefania80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

neelad

2019. január 9.

Nem akarom ismételni az előttem szólókat, már ami a pozitív visszajelzéseket illeti. Egyetértek én is.
Páran írtátok, hogy nagyon porzik. Szerintem ez az ecseten múlik. Van olyan ecsetem, amivel nem porzik, a másiknál igen. Úgy vettem észre, hogy a puhább, természetes szőrű, hosszabb szálú, de tömöttebb ecsettel működik a legjobban.

neelad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

lareina

2019. január 8.

Alapvetően szeretem, nagyon jó bronzosító a magasabb drogériás árkategóriában. A textúra fantasztikus, az árnyalatokkal nem vagyok kibékülve, de ez egyéni preferencia. Nekem a csomagolása nem tetszik annyira, mármint a design része, egyébként elég strapabíró lehet hurcibálni.
Na de az illata.. Először szerelem volt, annyira trópusi nyári illata volt, hogy minden használatnál volt egy kis kellemes nyári/nyaralós éreztem. Egyébként nálam az illat az utolsó szempont sminkek vásárlásánál mert vígan megvagyok a hozzáadott parfüm nélkül is. DE! Másfél hónap után, nem tudom mi történhetett(nem járt le a szavatossága semmi) mintha megromlott volna. A kellemes trópusi kókuszos illat átcsapott egy ilyen savanyú/romlott naptej szagba... Ki kellett dobnom mert egyszerűen elviselhetetlen lett. Sajnáltam, mert még sokáig elég lehetett volna de ezt a romlott savanyú szagot nem voltam hajlandó elviselni a bőrömön.
Ugyanakkor lehet, hogy én voltam ilyen szerencsétlen és pont egy hibás terméket vettem, ki tudja..
-3* mindenképp emiatt vonódik le hiába szerettem egy terméket ha utána dobhatom a kukába úgy, hogy még bőven lehetett volna használni hetekig/hónapokig.. A választék rendben van, lehetne jobb is az ára is szó-szó, van olcsóbban is(és jobb) bronzer de aki ismeri a márkát az tudja hogy a PF ez az árkategória, nem tőlük kell várni az 1-2 ezer forintos termékeket.

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

klariitoth

2019. január 7.

Szuper illat, pigmentált, tartós, egyáltalán nem narancssárga és bár egy kicsit drága, de nagyon megéri! Új kedvenc bronzosítóm :)

klariitoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

nicolette91

2019. január 6.

Az illata nekem teljesen felesleges, de ettől eltekintve a KEDVENC bronzosítóm.

nicolette91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Az illata nekem teljesen felesleges, de ettől eltekintve a KEDVENC bronzosítóm.

Aniiii

2018. december 21.

Imádom az illatát, a színét. Teljesen elégedett vagyok vele.

Aniiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Imádom az illatát, a színét. Teljesen elégedett vagyok vele.

Lussi

2018. december 12.

Imádom legfőképpen az illatát. A bronzer árnyalatot használom, nagyon szépen építhető és tartós.

Lussi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Hajaj, nagyon szerelmes vagyok ebbe a bronzosítóba. A színétől az illatáig imádom. Nem nagyon használok bronzosítót, mert az összes túl sárga az arcomon, de ezt nagyon megszerettem.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0