Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2017. december 14.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Ár: 5099 , Eladó: Alexia
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postával (vevőt terheli)
Ár: 4799 , Eladó: Alexia
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy foxpost (előre utalás után)
LedaKoszegi

2019. március 19.

Rengeteget hallottam a termékről, nagy felhajtás volt körülötte, jogosan. Szuper kis bronzosító, szép a tónusa, építhető, természetes a bőrön, nem tartalmaz csillámokat, jó az illata és könnyen felvihető.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Lina14

2019. március 10.

az ára elég magas, de megvettem mert nagyon sok jót hallottam róla. valóban természetes, szépen eldolgozható és remekül építhető, nem narancsos az én fehér bőrömön sem
az illata egy kicsit megosztó, és elsőre nekem sem tetszett, de amióta megvan, nagyon szeretem és szerencsére nem is irritál

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Misa

2019. március 5.

Hezitáltam a maximális és a négy csillag között, de végül rájöttem, hogy megérdemli a maximális értékelést. Hála az égnek ez a termék okkal olyan népszerű, amilyen. Tényleg nagyon szuper, de azért nem tökéletes: egyrészt teljesen feleslegesen csomagolták bele azt az atombéna, fura szivacsos végű kis applikátort. Teljesen használhatatlan, és miatta jóval nagyobb a csomagolás, mint amire szükség lenne, ha kihagyták volna a hülye applikátort. De ha már nem hagyták ki, raktak volna inkább egy kis ecsetet a helyére.
Ettől eltekintve viszont csak jókat tudok mondani róla. Nem porol, puha és könnyen felveszi az ecset. Könnyű eldolgozni, szépen építhető, és több rétegben is gyönyörű, természetes hatása van. Nincsen narancssárgás árnyalata. Nincsenek benne látható csillámok. Tartós, és nap közben sem foltosodik, hanem egyenletesen, feltűnés nélkül kopik.
Semmilyen irritációt, pattanást, allergiát nem okozott.
Az illata tényleg erős egy picit, de nem szúrós vagy erőszakos szagú, szerintem kellemes, bár nem rajongok az illatosított kozmetikumokért. Az illat elég hamar elillan.
Igaz, hogy drága, de úgy gondolom, megéri az árát. Nem tudom, meddig fog tartani ez a mennyiség, de ez nem egy olyan termék, amit havonta újra kellene vennem, úgyhogy számomra jó beruházás volt. A Bronzer verziót használom, a Light Bronzert maximum notórius hófehérkéknek ajánlanám. :)

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Semmilyen irritációt, pattanást, allergiát nem okozott.

juhosfanni

2019. március 1.

Én a világosabb árnyalatban használom és nagyon szeretem. 5 csillagot kapna az állagának és a színének tökéletessége miatt, viszont három kritikai észrevételem azért van, így 4 csillagnál maradok...

Egyrészt én kicsit indokolatlannak érzem ezt az igen intenzív trópusi illatot (én a magam részéről jobban szeretem tudni, hogy egy sminktermék parfümmentes, mint az élményt, hogy szagolgathatom...), másrészt pedig szerintem egy hangyányit lehetne kedvezőbb az ára... Ráadásul ennyiért - és itt a harmadik kritikus pont - igazán adhatnának hozzá valami használható applikátort ahelyett a borzalmas szivacsos valami helyett, ami jár hozzá és semmire sem jó :-/ (ígyis-úgyis saját ecsettel használnám hétköznap, de utazáshoz van, hogy praktikus a termékekhez járó applikátor, ezért szerintem nem mindegy, mit kap az ember a ...)

Mindezektől függetlenül nagyon szeretem és biztosan újraveszem majd :)

juhosfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Mindezektől függetlenül nagyon szeretem és biztosan újraveszem majd :)

preka

2019. február 27.

úúúúgy szeretem! selymes állagú, megfelelő tónusú és kiválóan építhető, nem túlságosan hivalkodó. az illata is mennyei. kár, hogy ennyibe kerül, elég hamar átmegyek rajta. (2 hónap, mindennap sminkelek), viszont a MAC bronzereknél amik drágábbak szerintem sokkal jobb.

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

fannikeresztes

2019. február 25.

A legjobb! A Bronzer árnyalatot használom, a bőröm nagyon világos, de mégsem a Light árnyalatot választottam, mert azt sárgásabbnak láttam videókban, sötétség terén pedig szerintem nincsen jelentős különbség köztük.
A tökéletes bronzosító szín, bátran lehet vele dolgozni, simul az arcon, nem lehet elrontani.
Az illata intenzív kókuszos, akit ez zavarhat, annak itt a figyelmeztetés, másoknak bátran ajánlom, ha egy nagyon jó minőségű bronzosítóra szeretnétek beruházni!

fannikeresztes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

lacsikviky

2019. február 25.

Nagyon világos a bőröm, és a legvilágosabb árnyalata tökéletesen mutat rajta. Nagyon tartós, szépen el lehet dolgozni, természetes hatása van, de építhető is. Nagyon szeretem, újra fogom venni, ha egyszer valaha elfogy. :)

lacsikviky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. február 23.

Hideg árnyalatú csontosító felé a nagyon világos bőrömön is jól mutat, viszont anélkül narancssárgás rajtam. Gyönyörűen el lehet dolgozni.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 23.

duchess_g

2019. február 14.

Nagyon jó bronzer, felveszi a versenyt a MAC és NARS bronzereivel. Külön tetszik az állaga (kicsit krémes) és a színe (kicsit narancsos, de pont csak kellően, hogy izgalmas legyen!). Az illatától én nem vagyok elájulva, sőt, nem bánnám, ha nem lenne illata, mert mindig arra gondolok, hogy vajon milyen vegyszereket viszek fel a bőrömre, csak hogy illatos legyen a termék. Ami még jó benne, hogy nem ,,sül be", mint a többi krém állagú púder, azaz nem lesz ragadós, csomós a felszíne a bőrünkről rákerülő alapozótól, faggyútól. Ja, és ha valaki hezitálna, a világosabbat válassza!

duchess_g
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Flortim

2019. február 13.

Mivel mindenki dícsérte megvettem én is. Jó az illata, szép a csomagolás. Napi szinten használom. Meg vagyok elégedve vele, de nem látom jobbnak olcsóbb társánál pl: essence. Így kicsit sokallom az árát a tudásához képest.

Flortim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0