Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2017. december 14.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Anne74

2020. június 1.

Nagyon sok jót hallottam a termékről de fenntartással fogadtam.
Kellemesen csalódtam. Gyönyörű sminket lehet vele készíteni. Rendkívül tartós ami ugye nem utolsó szempont. Az illata kellemes. Véleményem szerint sokáig elég és biztos hogy újra veszem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 1.

Nagyon sok jót hallottam a termékről de fenntartással fogadtam.

fitteszter

2020. május 27.

Azt hiszem az előttem látható kommentek magukért beszélnek, de szeretném megerősíteni, hogy nagyon jó termék. Napi használat mellett olyan 1,5 évig kitartott. Én nagyon szeretem a szemhéjamra is használni, mert így még egységesebb lesz a smink.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Glowbaby

2020. május 26.

Imádom!! Tökéletes!
Gyönyörű színekben kapható, könnyen lehet vele dolgozni, tartós. Az ára kicsit húzós (5500Ft), viszont én lassan egy éve rendszeresen használom és bőven van még benne. Szóval mondhatni befektetés! Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Imádom!! Tökéletes!

fatime

2020. május 11.

Nagyon szeretem ezt a terméket, valóban nem olcsó viszont nekem már megvan egy ideje és szinte semmi nem hiányzik belőle. Én ferde pirosító ecsettel viszem fel. Nem narancsos, és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

cicafun

2020. május 11.

Nagyon bejöttek a PF arcra való termékei, tény, hogy nem a legolcsóbb darabok a drogériából, de legyünk őszinték, nem is két hét alatt fogyasztunk el egy bronzosítót/pirosítót, ha valóban jó termék, megéri rá befektetni. Ilyen ez a bronzer is. A Light Bronzer van meg, ami nagyon szépen illeszkedik a világos, meleg tónusú bőrömhöz. Hezitáltam, hogy ez legyen,vagy a Bronzer árnyalat, végül jól döntöttem, mert jól pigmentált bronzosító, rajtam egyáltalán nem halvány, tompa szín, pedig azért nem vagyok falfehér. Picit meleg árnyalat, enyhe szatén hatással. Az állaga isteni, szinte már krémes, egyenletesen lehet eldolgozni, nem foltos, tartós. Személy szerint nekem bejön az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

humankind

2020. április 24.

Nagyon jól építhető, csodás krémes-poros textúra, én az illatát is szeretem. Ha elfogy, tutira újraveszem. Doboza nagyon masszívnak tűnik, ez is plusz pont, bár az a kis szivacs benne nem tudom, mire lenne jó. Összességében szerintem nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 24.

EroBatto

2020. április 18.

Nagyon szerettem. Viszont nem fogok egy olyan céget támogatni akik nem hűek a saját elveikhez és hamisan reklámoznak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Pumi

2020. április 14.

Probaltam megszeretni , de rajtam sargas beutese van es olyan mintha egy sotetebb porpudert vittem volna fel ...es az illat....nekem felfordul tole a gyomrom!!Valamiert valami puderes oregasszony szaga van. Szeretnem eladni felaron ha vkit erdekel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

szeliger

2020. április 12.

Light bronzer árnyalatban. Ismert név a bronzosítók között, úgyhogy én sem hagyhattam ki. A tél végén kellett valami világos árnyalatú bronzer, ami mégis ad némi melegséget az arcnak, régóta ki akartam már próbálni, úgyhogy belevágtam. Elsőre nem ájultam el tőle, kifejezetten büdösnek találtam, nem is értettem, hogy miért jött az illatára annyi dicsérő szó. Aztán határozottan jóba lettünk. Az illatot teljesen megszoktam és én is kezdtem kellemesnek titulálni. A megfelelő ecsetet is megtaláltam hozzá, a szintetikus puhább ecsetekkel nem volt olyan szép az eredmény. Aztán átváltottam egy természetes szálú (legalábbis azt hiszem, hogy természetes szálú), nagyfejű, tömött kabukira és egyszerűen maga a tökély. Nem foltos, szépen, fátyolosan terül més felmelegíti az arcot. Rajtam pont jó volt az árnyalata a télvégi, koratavaszi időben, a mindennapos sminktermékeim alapdarabjává vált. A csomagolás olyan, amilyen, ha nem mondtátok volna, hogy van alatta tükör, meg párnácska, lehet, hogy észre sem veszem. Most sem használom ezeket, a párnácska még mindig celofánba csomagolva üldögél a dobozka alján. A korábbi véleményekkel szemben én nem mondanám, hogy lassan fogy, mert bizony jól láthatóan csökken a mennyisége, bár még a közel másfél hónapos állandó használat mellett sem látszódik ki a tégely alja.
Még pár hét használat áll előtte, aztán parkolópályára kerül, mert előszedem a picit sötétebb, napcsókolta bronzereimet, alapozóimat, addig azonban igencsak megbecsült termék, nem véletlen a jó híre, maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 12.

Rose23

2020. április 6.

Nagyon örülök, hogy hallgattam az itteni javaslatokra és a világos bőrömre a Bronzer árnyalatot vettem meg. Végre egy bronzosító, ami nem narancssárga 😍 lágy textúra, könnyen szépen építhető. Nem olcsó, de úgy nézem pár évre elég lesz 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate