Physicians Formula

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2022. május 2.

Lelőhely:   DM, online

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 1800 , Eladó: andita11
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Szombathely , fizetés: Előre utalás vagy személyesen
Márkás bronzosító csomag szuper áron !!!!
Ár: 7500 , Eladó: Ginger55
Állapot: Csak kipróbáltak ill újak , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után postàn maradó ill foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Emma23

2022. június 21.

A light bronzer árnyalat van meg és nagyon szeretem. Nagyon világos a bőröm és sok bronzer nagyon sárgás rajtam de ez nagyon szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 21.

Zsofk

2022. május 30.

Most látom a termékleírásnál, hogy "2022-ben megújult változat!". Nos, nem tudom a megújult változat milyen, én a legutóbbit 2021-ben vettem, de nagyon szeretem. Könnyű eldolgozni (pedig én béna vagyok ha bronzosítóról van szó, sose tudom mennyi kell), nagyon szép, kellemes színe van. Ha nincs igazán kedvem szemsminken ügyködni, egy vékony réteget elsatírozok belőle a mélyítő vonalamban, nagyobbnak tűnik tőle a szemem és megy a fejem többi részéhez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

6y0p1k4

2022. május 25.

Nagyon szeretem, az ára egy kicsit borsos, de a legjobb bronzosítóm valaha. Az állaga nagyon szuper, a színe se hivalkodó, pont olyan, amilyen kell. Az applikátor semmire se jó, de legalább hamar elhagytam:D Az illatát is szeretem, de ez egy idő után elillant a dobozból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

TamaraS

2022. február 20.

Tényleg olyan jó mint mondják, nagyon kellemes színe van, nem tolakodó, de sokat dob az arcon. Csak a tömény kókuszillat nem tetszik benne. De miután az ecaetre kerül nem érezni. Ez miatt a - 1 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 20.

Buklika

2022. január 6.

Egyszerre vagyok mérges és szomorú miatta! Nagyon tetszik a formulája, hogy kicsit csillogós, de... a Light árnyalat rajtam kifejezetten narancsos. Annyi youterbertől hallottam, hogy hűvös tónusúaknak ez egy kincs... annyira vágytam rá... És számomra annyira használhatatlan szín, hogy 3 csillagnál nemtudok többet adni neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

aloha1234

2021. november 26.

Ameddig ez a termék létezik én újra fogom venni! Csodás árnyalat, állag, illat, minden! Egy tégely nekem 2 évre elég nagyjaból napi szintű használatra. Nyáron a szemhéjamon is ez van és kék szemmel nagyon jól mutat, így nyaraláskor még helyet is lehet spórolni, nem kell külön szemhéjfesték

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

schnau.adelle

2021. november 17.

Meg is feledkeztem a vélemény írásról, de sosem késő!
Október közepén vettem a dm-ben féláron a sunkissed bronze árnyalatot. Ez az árnyalat egy melegebb, terrakottásabb árnyalat, de nem kell megijedni… nem leszel narancs tőle!
Nagyon szeretem ezt az árnyalatot, pedig világosabb bőröm van.
Nemrég találtam akciósan a standard bronzer árnyalatból is belőle, szintén 50%-kal olcsóbban tudtam lecsapni rá. Az utóbbit nem próbáltam még, de biztosan jól fog szuperálni.
Összehasonlítva a kettőt, a bronzer árnyalat jól láthatóan neutrálisabb, mint a sunkissed bronze árnyalat.
Hatalmas szerelem, teljes áron is megvenném!
Baromi krémes, nagyon jól terül az arcon.
Számomra kellemes az illata, nem okozott irritációt.
Nálam remekül teljesít! :)
Ha lehetne, akkor 10* - ot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Meg is feledkeztem a vélemény írásról, de sosem késő!
Nagyon szeretem ezt az árnyalatot, pedig világosabb bőröm van.
Hatalmas szerelem, teljes áron is megvenném!
Baromi krémes, nagyon jól terül az arcon.
Számomra kellemes az illata, nem okozott irritációt.
Nálam remekül teljesít! :)
Ha lehetne, akkor 10* - ot adnék!

BiBianka

2021. november 2.

Hát ez nagyon nyami... Teljesen függővé tett, pedig nem vagyok nagy bronzosítós. Gyönyörűek az árnyalatai, mesés az illata, jó ránézni a csomagolásra. Nem okoz irritációt.
Már évek óta imádom, nagyon jó emlékeket juttat az eszembe. Van, hogy csak megszagolom, hogy jobb kedvem legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Diaaa

2021. október 17.

Bronzer árnyalatban vettem kiárusításva... Nekem teljesen matt, nem vettem észre hogy csillámos lenne... Jól építhető, eldolgozható, szépen oszlik, nem sárga :) a benne lévő szivacs nem való bronzerhez szerintem, folyékonyabb alapozó felviteléhez viszont szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

Gingerbread21

2021. szeptember 20.

Lassan 2 éve nyúzom és még mindig óriási a szerelem köztünk..
Nagyon régóta szemeztem már vele, amikor végül karácsony környékén meggyőztem magamat a megvásárlásával :) Egy percig sem bántam meg. Bronzer árnyalatban van meg, nem teljesen matt. Nem lehet vele túlzásba esni, nem sárga, irtó könnyen eldolgozható. Visszaadja a bőr természetes fényét és ragyogását. Krémes pirosítókkal istenien működik együtt. Mindennapok során nagyon szeretem a szememen is használni árnyékként. Az illata elsőre is levett a lábamról, nagy kókusz imádó vagyok :) Picit borsosabb az ára mint a többi drogériás bronzernek, de megéri invesztálni ebbe a termékbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Lassan 2 éve nyúzom és még mindig óriási a szerelem köztünk..