Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2020. július 15.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

Ár: 3000 , Eladó: Sunfi
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre fizetés után fox vagy posta is oké , amúgy XII.kerület.
Ár: 3000 Ft + Foxpost , Eladó: bugeyes
Állapot: Néhány alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után Foxposttal

bleauwsy

2021. április 30.

Napfényben rajtam nagyon narancssárgás a Bronzer árnyalat, pedig remegtem érte, hogy mennyire jó lesz. Hatása egyáltalán nem erős, nekem poros is, egyedül az összetevői miatt adok egy csillaggal többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 30.

Candy21

2021. április 24.

Nekem a light bronzer színben van meg ez egy nagyon világos árnyalat szeretem szépen egybe olvad a bőrömmel nem kelt koszos hatást a terósságával is meg vagyok elégedve. Amit sokkalok az az ára amit szerintem nem ér meg mert annyira azért nem kiemelkedő ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Bambi80

2021. április 13.

Amióta megvan nem használok mást.
Tökéletes termék.Konnyen eldolgozható,szinte azt mondom elronthatatlan mert ha esetleg többet vittünk fel is könnyű egy ecsettel korrigálni.A csomagolása számomra különösen tetszik.Az illata nagyon fincsi, kókuszos,az arcodat viszont nem irritálja és az illatát én pl felkenés után már nem is érzem..A benne található ecsetke, aplikátora viszont nekem használhatatlan,de attól cuki mert egyeltalán van hozzá. Összességében a termék öt csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Amióta megvan nem használok mást.

Nit.a_

2021. március 13.

A héten vettem meg a Bronzer arnyalatot, mert a többit vagy túl sotetnek ereztem a light árnyalat meg tul világosnak.
En nekem viszonylag világos a borom, de annyira nem látszik az arcomon. Neten swatchok alapjan nagyon bejott, de igazi penz kidobas. Akar mintha fel se raktam volna. Nem akartam ilyen nagyon eros, latvanyos szint, de azert azt elvartam volna, hogy látszódjon.
Es szerintem borzasztó az illata.. ennyi penzert vettem volna inkabb a Makeup Revolution Glow bronzeret, amit eloszor kineztem...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

zita98

2021. március 13.

Sunkissed árnyalatban van meg, szép színe van, jó az illata. Eddig okés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

Sunkissed árnyalatban van meg, szép színe van, jó az illata. Eddig okés. :)

SziNo

2021. március 12.

Az illatát egyszerűen imádom, tömény kókusz. A Bronzer árnyalatban vettem meg még tavaly előtt és azóta is csak őt használom bronzosításra, valamint néha a szemhéjamra is szoktam tenni belőle. Az árnyalata számomra szuper, egyáltalán nem naracssárga. Az állaga pedig tényleg olyan lány és selymes, mint a vaj. Egyetlen dolog, amit nem értek a termékkel kapcsolatban az a hozzá járó. kis szivacska, ami nekem nem jött be, szerintem sokkal szebb eredményt lehet elérni egy laza fejű ecsettel. Ha elfogy, szeretnék kipróbálni még pár más bronzert is, de ehhez a termékhez biztosan visszatérek, ha nem találok nála jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

hgabriella97

2021. március 9.

Az illatát nagyon nagyon szeretem. A színe lágy, kellemes használni. Amikor a szememre rakok belőle sárgásnak tűnik de az arcomon ezt nem veszem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Queen16

2021. február 14.

Light árnyalatban van meg, mivel hófehérke vagyok de imádom a bronzostót, kb kétszer megyek át vele lehetfinoman és ez elég is nekem, enyhén magában is fényes szép színt ad, fotokon is írtó jol néz ki és előben is. Az illata nagyon finom kókuszos, egy csillag a sok illat anyag miatt mivel nem jó a bőrnek illetve túl árazott, 3 ezer reálisabb lenne, ugyanis a szivacsot amit bele raknak valami rossz vicc használhatatlan, lapos ecsetel nagyon szépen eldolgozható a börön. A tükör szép benne jó kis tükör a csomagolása kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

doraorsolya

2021. február 8.

Nagyon jól használható, szép és gyengéd bronzosító, ami ár-érték arányban szerintem sok népszerű terméket ver meg pl. Laugna a Narstól. Egész nap kitart, bár ezt a maszk miatt csak én látom az idő nagy részében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

menerin91

2021. január 28.

Nagyon megszerettem ezt a formulát, krémes, alig porzik, szépen lehet vele dolgozni és felépíteni az arcon. Nekem az illata annyira nem tetszik (de ez már ízlés kérdése), szerencsére a bőröm nem reagál rosszul az ilyen termékekre. Az illat miatt nem vonnék le csillagot, hiszen amint feltettem már nem érzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate