Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

2022-ben megújult változat!

Ultra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat

6 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: fannipanni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Packeta, Foxpost
Ár: 3000Ft , Eladó: bischofdora
Állapot: Kétszer használt, kiváló állapotban van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel 2-es vagy 4-es metró állomásainál

Illa

2023. szeptember 24.

Én is csak áradozni tudok róla, mert hihetetlenül természetes hatást kelt a bőrön, könnyű vele bánni és tartós is. Ez a kedvenc bronzerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 24.

ReginaGeorge

2023. május 10.

3 árnyalata is megvan. Egyik legjobb bronzer a piacon. Amióta megint nem állatkínzó a cég (állítólag), csak ajánlani tudom. Ára húzós kicsit, de sokszor akciózzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 10.

Vargaviki

2023. május 2.

Egy kiszerelés nekem rengeteg ideig kitart, kellemes az illata, az applikátor viszont használhatatlan de ez nem vesz el a termék minőségéből nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 2.

Lovemyhair

2023. március 17.

Imádom az illatát, szép természetes hatása van, építhető, elég hamar lekopik, de elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.

zsaratnok

2023. március 16.

Nagyon szeretem ezt a bronzert, nem hiába írnak annyi jót róla.

Könnyű felvinni, nem foltos, pedig nem fixálom az alapozómat előtte púderrel, és szép bőrfényt ad, nincsen “poros” hatása.

Általában 12-13 órát töltök sminkben, ezt szépen bírja, ha valamennyit kopik is nap közben, azt egyenletesen teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 16.

Nagyon szeretem ezt a bronzert, nem hiába írnak annyi jót róla.

duchess_g

2023. február 6.

Nagyon jó bronzer, simán felveszi a versenyt a MAC, NARS stb. bronzereivel. Külön tetszik az állaga (kicsit krémes) és a színe (kicsit narancsos, de pont csak kellően, hogy izgalmas legyen!). Az illatától én nem vagyok elájulva, sőt, nem bánnám, ha nem lenne illata, mert mindig arra gondolok, hogy vajon milyen vegyszereket viszek fel a bőrömre, csak hogy illatos legyen a termék. Sajnos idovel be is igazolodott, hogy nem jo a parfum az arcborre, nekem azota is latszodik a bronzosito helyen a napkarosodas. Ami még jó benne, hogy nem ,,sül be", mint néhány púder állagú termék, azaz nem lesz ragadós, csomós a felszíne a bőrünkről rákerülő alapozótól, faggyútól. Ja, és ha valaki hezitálna, a világosabbat válassza!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 6.

Bonnieoo7

2023. január 9.

A deep bronze árnyalat van meg, van benne csöppnyi ragyogás. Mindössze 2x próbáltam, de nem tudom megszokni. Enyhe kókusz illata van valóban, gusztusos ahogy kinéz, de a Nyx bronzerem, amit évek óta nem látok a boltokban - sokkal jobban kedvelem. Még őrzök belőle 1/2 adag mennyiséget a ketté törött dobozkájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 9.

noemikolosa

2023. január 8.

Nagyon finom illata van, ami viszont nem marad meg a bőrön sokáig, így nem zavaró.
Könnyen eldolgozható. Nem annyira pigmentált, inkább természetesnek néz ki, ami nálam a cél, úgyhogy nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

lea9

2022. november 12.

Finom kókusz illatú,krémes,könnyen eldolgozható.Sunkissed bronzer árnyalatban van meg,akkor vásároltam amikor a Dm kivezette a márkát.Ha lesz lehetőségem másik árnyalatot is beszerzek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 12.

tiimcsoo

2022. szeptember 16.

Mac bronzosítómat váltottam erre. Isteni kókusz illata van és sokkal tartósabb, mint bármelyik, amit valaha használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 16.