KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2017. december 14.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Ár: 4000 , Eladó: fannus9
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Sopron,Gyor, fizetés: Posta
Ár: 3500 Ft , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: Utalás után postázom

originalthea

2018. szeptember 25.

Sophie ajánlása alapján vettem meg ezt a terméket, és megnyugtatok mindenkit, aki azt mondja, hogy egyedül van: AZ ILLATA BORZALMAS!!! De csak az első egy pár használatánál, aztán hozzászokik az orrod és egy idő után megtetszik (de lehet, hogy nem). Könnyel felvihető és eldolgozható, és nem nézek ki sárosnak benne.

originalthea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Bronzer árnyalatában van meg nekem. Talán én vagyok az egyedüli aki utálja az illatát a fejem is megfájdul néha. Nagyon puha púder, szépen elterül az arcon, minimális szatén fénye van, de nem csillámos. Első használat után kis pattanásokat okozott, de tovább használva ilyet már nem tapasztaltam. A csomagolása nagyon nagy, jobban örülnék ha a tükör nem alul lenne. De ezeket leszámítva jó kis termék.

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

blairIRL

2018. szeptember 10.

Első használatkor nem fogott el a "wow" érzés, de hé! Szuperkrémes, könnyű eldolgozni az arccsonton, és a light árnyalat a legfehérebb állapotomban (ami szeptemberben már javában beállt...) is természetes hatású. Szinte nem is tudok annyit felvinni belőle, hogy soknak érződjön! 2 hónapja vettem és nekem nagyon tetszik! :)

blairIRL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

_zsulu_

2018. szeptember 9.

1 hete vettem, óriási a szerelem. Annyira, hogy a férjem ma leverte és összetört (majdnem megsirattam), de már rendelem is a következőt. Nagyon szép természetes a végeredmény, gyönyörűen lehet eldolgozni - már-már krémes az állaga - , nem kelt koszos hatást. Elég világos szín (bronzer árnyalat), egy kicsit kreolabb bőrön már biztos nem látszik, picit melegbe hajló neutrális alaptónusú és van egy enyhe szatén fénye. Az egyetlen ami nem tetszik benne az a szaga, nekem kellemetlen, de szerencsére hamar elillan. A csomagolás is nagyon ízléses, megéri az árát!

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Lolychan

2018. szeptember 6.

Nagyon de nagyon imádom! :) Kókuszos az illata, amit nagyon imádok (amúgy is mindent ami kókuszos :D). A termék nem porzik mikor felviszem, szép barna színt ad a bőrömnek. :) És természetesen tartós!!! :) 5*. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

tara95

2018. szeptember 1.

Mivel a fehér bőröm úgy világít mint a bolti zsír, beszereztem. Valóban eszméletlen illata van, teljesen pina colada, még az ananászt is érzem belőle. Nagyon krémes, egyáltalán nem porzik, szép a színe és könnyen el lehet dolgozni. A dobozka is nagyon szép. Én 3k-ért vettem, annyit bőven megért mert hatalmas mennyiség.

Na jó....ez a legjobb bronzerem evör. NEM lehet vele túlzásba esni, valami eszméletlen szép a végeredmény, nincsenek éles vonalak vagy koszos hatás. Nem matt, enyhe selyemfénye van ,nulla csillámmal. Az ára könnyeket ér, de komolyan vegyétek meg ha jót szeretnétek! Pláne aki nagyon fehér :)

Le kell pontoznom. Csak a bronzosított területeken, tele lett a fejem mitesszerekkel, de durván, azelőtt ezen a helyen egy se volt. Szerintem meg kell válnom tőle....:(

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Forster

2018. augusztus 27.

Én csak azt nem értem, hogy lehet egy terméket bronzosítónak hívni, ami világosabb, mint a bőröm. Netről rendeltem, nem láttam élőben, mert itt nincs,sok pénzt kidobtam az ablakon.

Forster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

cseri88

2018. augusztus 27.

Istenem, de szeretem. Annyira jó a textúrája. Szép árnyékhatást lehet elérni és strand illatú :D Legnagyobb kedvenc a bronzerek közül. Krémes, könnyű használni és nagyon-nagyon szép. Annyira szép természetes végeredményt lehet vele elérni, hogy csak na. RT ecsettel használom, nem az applikátorával. Kicsit negatívum a csomagolása, hogy nagy, mert van benne tükör és egy applikátor, amit szerintem ki is hagyhattak volna, mert nem reális, hogy egyet bronzosítasz, aztán felhajtod a tükröt, aztán visszahajtod stb., de ez nem vesz el a termékből, ami isteni :)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

(Régi vélemény:)Őszintén nekem vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.Szerintem ilyen sok pénzért nem éri meg.Annak ellenére hogy világos a bőröm elég halvány rajta a bronzer.Viszont azért kap 4 csillagot mert kellemes az illata, jó az állaga és télen lehet a színe is jó lesz

U.I.:Probaljatok ki a benne található aplikátorral!!! Nekem az ecsettel alig sikerült felvenni a terméket és túl halvány volt de az aplikátorral már sötétebb volt a színe és így nagyon IMÁDOM:D

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

viraag

2018. augusztus 6.

Nekem a Light árnyakat van meg ami nagyon jól mutat a világos
bőrömön de ha túl sokat viszek fel akkor már narancsságás árnyalata lesz.

viraag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nekem a Light árnyakat van meg ami nagyon jól mutat a világos
bőrömön de ha túl sokat viszek fel akkor már narancsságás árnyalata lesz.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0