Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2017. december 14.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Ár: 3500 Ft , Eladó: kecskesszuszu17
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Tahitótfalu, fizetés: személyes átvétel, postán maradó vagy Foxpost
Ár: 3000 Ft , Eladó: missy89
Állapot: alig használt, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással vagy készpénzzel
hheni

2019. november 19.

A kedvenc bronzosítóm, évek óta ezt használom könnyű felvinni, nem lesz foltos és jól illik a bőrtónusomhoz. Az árát is megéri, mert nálam elég sokáig kitart. Ha sietek a szememre is ez kerül. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

anitanpd

2019. november 17.

Nekem nagyon nem vált be, pár óra után már foltos lett az arcom, az illata meg szerintem szörnyű, most a Maybelline City Bronzer-t használom és az fényévekkel jobb ennél szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

zsofiab

2019. november 5.

Azt hiszem én rossz árnyalatot vettem meg, mert alig látszik valami a bőrömön, pedig világs a bőrtónusom, pont ezért gondoltam, hogy majd a világosabb árnyalat fog nekem kelleni. Sajnos a DM-ben nem volt lehetőségem kirpóbálni a tesztert, mert nem volt kitéve. Valóban kellemes nyári illata van, nagy mennyiségben már kicsit tömény is. Mivel alig látszik az arcomon, ezért nem sok mindent tudok mondani róla, én szerintem építeni se nagyon lehet, bár nem vagyok egy nagy smink guru. Pigmentáltságát tekintve nem vagyok elégedett, de tényleg jó, krémes állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

ngsrr

2019. október 29.

Imadom, de sotet boromhoz idehaza nincs megfelelo arnyalat. Nemetorszagi Douglasbol hozattam deep arnyalatban, de oktobertol mar idehaza is kapni az egyel sotetebbet a DMben (sunkissed azthiszem). Nagyon szeretem, gyonyoruen el lehet oszlatni, nem lesz foltos, vagy piszkos hatasu. Az a bajom a legtobb bronzositoval, hogy ha tul hideg, altalaban olyan mintha koszos lenne az arcom, eleg undi. De ez! Nem matt, de nincs neki fenye sem, egyszeruen csak szep es kesz. Konturozasra alkalmatlan, konturpalettaval egyutt hasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Isabell

2019. október 28.

Nagyon szeretem, amióta megvettem csak ehhez nyúlok, sőt az utóbbi időben a szemhéjamra is teszek belőle minden nap, annyira szép a színe. Kicsit borsos az ára, de abszolút megéri az árát, jól kihasználható termék. Na és az illata... *-*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Zsozsi21

2019. október 27.

Elsőre drágának találtam, hosszas szemezés után vettem meg. De nem bántam meg, ha elfogy, tuti újra veszem. A színe tökéletes, még a nálam halványabb bőrű barátnőimnek is bevált. A leghosszabb munkanapjaimon is ott van a nap végén, pedig reggel 7-től este 6-ig tart... Tanár vagyok, ezen a napon kétszer is kísérek uszodába nagyobb csoportot: párás levegő, hajszárítás... de még ezt is kibírja. Az illatát imádom, bár hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

matine91

2019. október 23.

Őrületesen szép a végeredmény, nagyon szépen el lehet dolgozni. Én Jeffree Star videóját látva szereztem be, ahol összehasonlította egy drágább bronzerrel és ez volt a nyerő. Az illata jó, de nem vagyok elszállva tőle. Nem irritál, szerintem megéri beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Lencseee

2019. október 4.

Szerintem drogeriaa viszonylatban draga. Es a minosege is drogerias egy borzasztoan szintetikus kokusz illattal megfejelve...ezert a penzert mar lehet minosegi bronzert kapni. Ezek utan nem.meglepetes: sem.az illata, sem a produkcioja nem tetszik. Amit el tudok kepzelni az az, hogy a halovany boron van olyan arnyalat, ami finoman mutat, es nem hathat eroszakosnak, ezert ok odavannak erte. De az en borommel kozepes ez, meg akkor is, ha csak a minoseget nezem es az aratol eltekintek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Blenheim

2019. október 4.

Szamomra egyetlen pozitivum van a termekben: az illata...:D
Neutralis-de inkabb hideg tonusu borom van, elegge vilagos. A boltban a light es a bronzer arnyalatokat is probaltam, vegul utobbit vettem meg, mivel a light mar ott is rettentoen narancsos volt az arcomon 😳 itthon termeszetes fenyben is feltettem, de a sima bronzer is narancsosnak bizonyult :( tobbszor is probalkoztam vele, de tul meleg volt a szine nekem. Viszont annal tobbszor jartam ra szagolgatni(:D) , azert is halogattam de vegul megvaltam tole. Egyebkent epitheto a szin, es szep a finishe, ezert akinek bejon a szin annak tokeletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Szamomra egyetlen pozitivum van a termekben: az illata...:D

lzsoficim

2019. október 3.

Imádom, imádom,imádom! A legvilágosabb árnyalat van meg(mondjuk azt hiszem csak két árnyalat van talán :D), de az hófehér bőrre is tökéletes. A neve sokat sejtet, bár nem vajas-krémes az állag teljesen, nem kell megijedni, de nem az a durva por forma, amit lehetetlen "+észrevétlenül" felapplikálni a bőrre,mert nagyon "látszik". Ezért elég természetes barnaságot lehet létrehozni a bőrön, főleg, hogy egy db csillám nincs benne(köszi,köszi,köszi), csak egy minimál egészséges fénye van, de az sem az a highlighter típusú durvaság. Nem extra tartós, munkanap végén már csak nyomokban látom az arcomon, de elnéző vagyok,mert nekem még egy bronzer nem maradt tovább az arcomon, lekönyöklöm őket szerintem.
Az illata...fel voltam készülve a fincsi kókuszra,mert mindenki erről áradozott, s mikor először beleszimatoltam rosszul lettem. Ez vmi gyógyszeres-kókusz, nem erre számítottam, de azóta kezdem megszokni, s most már én is egyre inkább kókusznak érzem :D Belemagyarázták, na :)

Update: rettenetesen törik, már kettőt eltemettem,pedig nem hajigálom őket. Utazni pl kzárt, hogy elinduljak vele sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0