KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2017. december 14.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bogmir

2018. május 22.

Akciósan végre megvettem, mert már nagyon régóta szemezgettem vele. Az illata valami isteni! Na de nem ez a lényeg, szuper a színe, az állaga, tartós is, nem narancssárga és matt, szóval jól viselkedik a bőrömön. Mindenképpen ajánlom mindenkinek hogy kerüljön bele az otthoni bronzosító kollekciójába, kiemelném, hogy az elég világos arcocskákhoz is maximálisan passzol a világosabb árnyalat! Igen picit drága, de akciósan talán nem olyan vészes.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Betti92

2018. május 21.

Mióta megvásároltam nem is nyúlok más bronzosító után. Szép természetes hatást lehet vele elérni, a nagyon világos bőrömön is gyönyörűen mutat, nagyon tartós, a nap végén is a helyén van. És az illata.... kókusz mániásoknak kötelező :D

Betti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

vivuss87

2018. május 19.

Több termékükkel befürödtem, spirál, szemhéjpúder, pirosító. Így masszívan ellenálltam ennek is. Aztán dm kuponnal megvettem, menjen a pont! És azóta minden nap használom, imádom. Puha, könnyen kezelhető és finom az illata. Csodásan építhető . Sokkal szebbnek látom magam ha használom. Egy tömött UD ecsettel viszem fel. Nem tudom mikor fog elfogyni, mert hatalmas adag, de az eddigiek alapján maximális pontszámot érdemel

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Momiji

2018. május 18.

Csodálatos, imádom! Szép a színe, finom az illata, tartós. Jaj de örülök, hogy megvettem! :)))

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

fairyqueen

2018. május 18.

A tökéletes bronzosító!! :) <3 másodikat fogyasztom belőle, természetes, matt, nem csillog tőle az arcom mint másik bronzosítóktól (utálom a mesterkélt hatást), az illata is fantasztikus, nem hiányozhat a napi sminkrutinomból :)

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Stella1993

2018. május 18.

Nagyon jó, iHerben 11 dolcsiért vesztegetik. Van benne egy kis tükör és ecset is. Az illata nagyon finom. Könnyű vele szép arcot varázsolni. Ajándékba kaptam, és bár hatalmas mennyiség, ha egyszer elfogy, biztos újraveszem :)

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Regi23

2018. május 17.

Világos a bőröm és a normál arnyalatot vettem meg. Nagyon szépen mutat, nem tűnik sárgásnak vagy “koszosnak” az arcom, ami előfordult már más bronzosítóval, de lehet csak én használom ügyesebben az ecsetet :)
Isteni az illata, néha mikor mem sminkelek is előveszem és megszagolgatom, a sminkelős reggeleket pedig határozottan feldobja.
Több mint egy hónapja használom, egyáltalán nem látszik meg rajta külsőleg hogy fogyott volna belőle, de ha egyszer elfogy, akkor biztosan újra veszem!

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Kittyke27

2018. május 17.

Nagyon finom az illata, nagyon kellemes az állaga, plusz pont a csomagolasnak!
Könnyen lehet vele dolgozni, nem porol, és szerintem nem lehet vele tulzasba esni. :)

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Nagyon finom az illata, nagyon kellemes az állaga, plusz pont a csomagolasnak!

snezi

2018. május 16.

Kellemes a tapintása, csodálatos az illata, jó ránézni, és gyönyörű a színe!...de sajnos nem az én bőrszínemnek való, így kénytelen vagyok eladni.😔

snezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Sindy6

2018. május 10.

A világ legfinomabb sminkcsodája. Az illatába egyenesen szerelmes vagyok. Az állaga fantasztikusan puha, és kellemes. Imádom! Először drágának tartottam, de minden pénzt megér ez az arcparfüm 😁

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.