KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2017. december 14.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Ár: 4000 , Eladó: fannus9
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Sopron,Gyor, fizetés: Posta
Ár: 4000.- , Eladó: GeorginaH
Állapot: Néhány alkalommal próbált, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.Ker,esetleg XIV.ker foxpost+590.-

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viraag

2018. augusztus 6.

Nekem a Light árnyakat van meg ami nagyon jól mutat a világos
bőrömön de ha túl sokat viszek fel akkor már narancsságás árnyalata lesz.

viraag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nekem a Light árnyakat van meg ami nagyon jól mutat a világos
bőrömön de ha túl sokat viszek fel akkor már narancsságás árnyalata lesz.

mano

2018. július 31.

Imádom ezt a bronzosítót! Csodálatos a finishe, nagyon szép természetes az eredmény. Ugyan elég világos a bőröm, de mivel barnultam ezért a normál árnyalatot vettem (olyan hatalmas különbség mondjuk nincs a két árnyalat). A tartósságát átlagosnak mondanám, rólam nap végére eltűnik.
Az illata nekem túl sok, 3 nap után meguntam és inkább émelyítő. A hozzá adott applikátor semmire sem jó persze (a koncepciót sem értem a fura szilikondarabka mögött), de a benne lévő tükör nagyon jól jön.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

babyface

2018. július 31.

sos nyaralás előtti döntés volt és mivel nem akartam beruházni egy estee lauder broznosítóra (pedig milyen jól tettem volna!) és a balmos bahama mama is erősen készlethiányos volt ráfanyalodtam. :) az illata, kiszerelése tényleg csodás, viszont nekem semmit ismétlem SEMMI-t nem bronzosít. nemtudom hogy lehet-e más árnyalatokban kapni és csak én voltam ilyen szerencsétlen, hogy a világosat sikerült megvennem, de az enyhén barna pofikáimmal semmit sem csinál... :( szóval soha többet. valószínűleg a barátnőmnél végzi majd. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

zsucci93

2018. július 29.

Az én világos bőrömön sajnos túl narancs volt. Az állaga és illata nagyon finom, bár sokszor tapasztaltam hogy foltosan tudom csak eldolgozni, pedig ilyen problémám egy bronzosítómmal sem volt előtte. Az USA árához képest borzasztó drága itthon, és sokkal jobb opciók vannak alacsonyabb kategóriákban.

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

2018. július 24.

A legtökéletesebb bronzosító amit valaha használtam! Még mindig óriási a hype körülötte, de nem véletlenül. Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, gyönyörűen eldolgozható és a színe se nem túl narancsos, se nem szürkés. Kicsit drágább termék, de megéri mert nagyon sokáig elég lesz!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Juvi

2018. július 22.

A dm kedvencek csomagomban volt. A legjobb bronzosito, amit hasznaltam, finom az illata. Az ara kicsit borsos lenne, ha elfogy nem tudom, hogy ujraveszem-e, de mivel nagy kiszereles, meg van idom gondolkozni. :)

Juvi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

ladyfalcon

2018. július 21.

Csodás szín és formula, tartós, szuper illattal. Örök kedvenc darab!

ladyfalcon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Csodás szín és formula, tartós, szuper illattal. Örök kedvenc darab!

svekits

2018. július 20.

Szép, extrémen finomra őrölt, nagyon puha termék, öröm vele dolgozni. A színe is egész jó, először nem szerettem, mert alig látszott rajtam (vagyis azt hittem, hogy nem látszik, mert a régi bronzerem színéhez voltam szokva), viszont ha többet használtam, akkor meg kifejezetten narancssárga volt, viszont most már kitapasztaltam, mennyi kell belőle, hogy szépen mutasson.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Anittta

2018. július 18.

Annyira jóóóó... eddig húztam a megvételét, ugyanis attól féltem, hogy még a sötétebb árnyalat is világos lesz nekem. Ahhoz pedig drága, hogy így lutrira megvegyem. De mégis megtettem..:D és milyen jó hirtelen felindulás is volt ez! Teljesen megérdemelt a hype körülötte, ezzel a termékkel olyan a bronzosításom, amiről mindig is álmodtam. Pont jó a szín, és pár ecsethúzással gyönyörűen eldolgozható. Nálam must have darab lett.

Anittta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

iby123

2018. július 18.

Életem bronzere. Az illata egyszerűen elképesztően jó, de maga a termék is csodás. Bronzer árnyalatban van meg, imádom a színét és azt, hogy milyen könnyel eldolgozható, tehát egyszerűen csak jót tudok mondani erről a termékről

iby123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.