Physicians Formula

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   DM, online

Pirosító árnyalatok tökéletes palettája, mely természetesen ragyogó színt ad az arcnak.

maruani

2019. október 19.

Menjünk végig rajta, miért rettenetes ez a termék.
1) A csomagolás egy vicc. Miért kell egy 5 g pirosítót egy 2 centi magas műbőr dobozkába rakni maslival a tetején? Az egész cucc elférne egy negyedekkora dobozban.
2) A hatalmas csomagolásban alig van termék, és a négy színt lehetetlen külön használni.
3) Zéró pigmentáltság. Nekem a téli bőrszínem akár a kihányt liptai túró, és a nyári sem sokkal jobb, ha valakin, rajtam mutatnia kellett volna valamit, de nem. Nada. Zéró. Nulla. Semmi. És ahogy azt az előttem szólók megjegyezték, építeni sem lehet.
4) Akkor mire fel az öt csillag? Szóval az úgy volt, hogy megvettem féláron, mert féláron volt, és mert imádom a rózsaszín pirosítókat, majd kipróbáltam, és szívem szerint azonnal kivágtam volna a kukába, okok lásd fent. De nem tettem, mert még így is drága volt, nem beszélve a masniról a tetején, ami röhejes, de akkor is.
Tehát nem dobtam ki, és ha már nem dobtam ki, próbálkoztam hátha mégis jó valamire, és most már vagy fél éve megvan, és minden egyes alkalommal használom, amikor sminkelek. Amikor már minden készen van, pirosító-bronzosító-highlighter-finishingpúder, a kutya füle és a macska farka is a helyén van, akkor a mindkét orcámon átmegyek ezzel a cuccal egy nagy puha púderecsettel.
Lehet hogy placebó, komolyan lehet hogy az, de mintha minden egy leheletnyit lágyabb, egészségesebb, ragyogóbb (de nem fényes) lenne. Dögöljek meg, ha látom hogy mit csinál, de valahogy minden jobban néz ki alatta.
Állítólag ezt csinálják a Guerlain Meteorites gyöngyök is kéthétnyi fizetésért plusz egy vese. És amennyire tudom, ott is megy a bruszt, hogy placebó-e vagy csodaszer. Mondjuk ha 16 ezret adtam volna érte, biztos erősebben próbálnám meggyőzni magam, hogy a halhatatlan szépség pókhálónyi fátylát vonja rám a termék.
Másrészről ha már az embernek van homeopátiás pirosítója, akkor az inkább kerüljön kétezerbe, mint nyolcszor annyiba. Én szeretem, de senkinek nem javaslom, hogy megvegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Menjünk végig rajta, miért rettenetes ez a termék.

galgadot

2019. április 16.

A csomagolás rendkívűl igényes, a beltartalom sajnos kevésbé nyűgözött le. Értem én, hogy nude wear, de ennek konkrétan semmi színe nincs bőrre felkenve. Ha pedig több rétegben építgetem, iszonyat porlik már, de a színe nem lesz intenzívebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Naftalin

2018. augusztus 21.

Csak nagyon indokolt esetben adok egy csillagot, ennek sajnos sikerült kivívnia...Először is az árát nagyon magasnak találom, de mivel hipoallergén, a bőröm meg nagyon finnyás, ezért gondoltam, legyen, négy színt kapok ennyi pénzért. Viszont ahogyan előttem is írják, iszonyú picik egyenként, tényleg csak egyben használható és számomra nem nude, hanem inkább pinkes végeredmény, a jobb alsó szín nagyon dominál. Ezen felül én még ennyire poros termékkel a legolcsóbb kategóriában sem találkoztam, nemhogy egy közel ötezer forintba kerülőnél, borzasztóan porzik és a tartóssága nulla. Egyedül a csomagolás tetszik, mintha egy kis könyvet lapozgatnánk, elöl a "paletta", mögötte pedig a tükör és az ecset, viszont ha maga a termék ennyire rossz, ezt az sajnos nálam nem tudja felhúzni. Ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

googles

2018. augusztus 5.

Csak teszteltem párszor, de akkor jónak tűnt. Viszont nem tud többet a catrice vagy essence pirosítóknál, ár-érték arányban nem győzött meg.

Sőt, kicsik a téglalapok egy-egy színből, tehát szokás szerint nem értem, hogy kellene evvel a megfelelő színt eltalálni, mert a 4 szín keveréke gondolom minden használatnál mást adna... bár fogalmam sincs, lehet, hogy ez a météorites gyöngyök mintájára ad valami remek kombinációt.

Na de akkor se értem. Mi van, ha én egyszerre egyik színét használnám? Ahhoz túl kicsik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.