Physicians Formula

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3x0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   3x0,28 g

Ár: 2500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Doridia

2019. augusztus 1.

Nagyon szépen pigmentált ceruzák, krémes, könnyen sikló formulája ellenére tartós, nem maszatolódik. A bennük lévő csillám kicsit zavaró, mivel felső vízvonalra használom. Nem irritálja a szemeket és nekem speciel tetszik, hogy kisebb kiszerelésű, mire megunnám, elfogy. :) Szuper lenne, ha lenne hidegebb tónusú változata is, a fekete mellé szürkés, ezüstös ceruzák kerülnének az aranyos, bronzos, barnás helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

AndreaP

2019. június 19.

Én nagyon szeretem:
mert tartós,
mert nem csipi a szememet,
mert sokféle képpen használható(szemöldökre is használom a legvilágossabbat pl).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Én nagyon szeretem:
mert tartós,
mert nem csipi a szememet,

Ildie

2015. április 9.

Eljött az ideje, hogy frissítsek. Marad a négy csillag, de inkább alulról mint felülről. Nem egy nagy szám, az árát megéri, és pont annyit tud nem többet. Mindig emlékeztetnem kell magamat, hogy olcsó dolgokra ne csábuljak el, mert az nem olyan, mint a nem olcsó.
Szóval, kicsit keményedett az anyag, így csak az alsó pillákhoz vagyok hajlandó használni, nem fogom a szemgolyómat nyomkodni. A lilát nagyon szeretem szín ügyileg, nagyon szép meleg lila színe van. Egynek elmegy.

Barátságunk még kialakulóban van. A kezdés elég rossz volt, mivel a ceruzabelek nincsenek belerögzítve a műanyagba, és kicsúsznak, és a rossz, hogy a feketét éppen, hogy nem törtem el, de szépen belenyomtam mind a háromat, és így nem lett baj. A csomagolásaa ceruzáknak jó nagy, megadja azt az érzetet, hogy eennyi pénzért valami nagy dolgot vesz az ember.
Csillámlik. Mivel 3-asál van csomagolva nem tudok sok szín kipróbálni, mert mindben van fekete meg barna, és egy kékért nem kell még egy fekete, szóval megvan a lila, barna, fekete kombó.
5 cm az anyag, de szerintem sokáig elég, nem túl puha, de azért simán fog. Csilivili, de nem maszatolódik, nem rosszalkodik, 24 órás tartósságot ígér, ezt még nem sikerült tesztelni, de tény, hogy ebben az árkategóriában kiemelkedően jól teljesít, ha vki csillámosat szeretne.
A kis hegyezője cuki, működik. Eddig eszembe nem jutott helyezni a tekerős cerkákat, ezután sem fogom, de jópofa, ha vki tényleg vékony vonalat akar hasznos lehet, és mivel ki lehet belőle szedni, ha kifogyott utána máshoz is jó.
Tényleg nagyon szép, de mivel nálam kiestek a belek, nem rendelném meg külföldről, ki tudja hogyan érkezik meg, meg ezért nem egy megváltás.
Annyira nem csillog, mint az Avon diamonds cerkák, de azért szépen csillámlanak ők is. A barnát és a lilát nagyon szeretem, a feke meg olyan majd elfogy, nem nagyon használok feketét, ezért is hátrány, hogy minden csomagban van egy.
Pont közepesen puha, ha béna reggelem van akkor sem leszek panda, és nem is kell kinyomnom a szemem vele. (sajna de)
Csodaszernek nem mondanám, de monduk egy 4,4999 csillagot megérdemel, mert árához képest szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

BloodEve

2015. március 30.

Előtte épp az essence long lastingját használtam, és azt gondoltam, annál jobb és tartósabb ceruza nem létezik, pedig ezek a kis csodák azok!
+ könnyebben siklik mint az essence ceruza
+pigmentált, tehát elég egyszer végigmenni a vonalon
+ nagyon tartós, fixálni sem kell, egész nap bírja kenődés nélkül, picit kopik meg nap végén
+ felvitelnél még lehet kenni, finoman, de fél perc után már " megköt", és utána meg sem moccan
+ nem okoz irritációt
+ szettben nagyon is megéri az árát, darabja 700 ft körül van, plusz mini hegyező is van a végében.
+ hál'Istennek, nálam a tekeréssel-visszatekeréssel sem volt baj, és nem estek ki a belek a tartóból

Megjegyzés: pici negatívum, hogy nagyobb mennyiségben is árulhatnák, de olyan kevés kell belőle, hogy sokáig tart, és ez idő alatt nagyon megkedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

+ könnyebben siklik mint az essence ceruza
+pigmentált, tehát elég egyszer végigmenni a vonalon
+ nem okoz irritációt

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.