Physicians Formula

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Ár:   $14
Kiszerelés:   8,3 g
Lelőhely:   DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A márka BB krémjéhez kifejlesztett púder. Finomítja a bőr egyenetlenségeit, használatával kevésbé szembe tűnőek a pórusok. Könnyű textúrájú, SPF 30-as fényvédelemmel.

• Hipoallergén
  • Bőrgyógyászok által jóváhagyott formula

2 árnyalatban kapható.

Eple

2021. február 10.

Szuper kis púder! Nekem nem porzik, könnyű a felvitele (nem a hozzá adott ecsettel viszem fel, számomra még rejtély a használata) természetes fedést nyújt mégis megfelelően elfedi a bőrhibákat, nem ül bele az apró ráncocskákba és pattanásokat/mitesszereket sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Mese89

2021. január 27.

Eddigi legjobb púderem. Fényérzékenységem (homlokon megjelenő pigmentfoltok) ellen is tökéletes. Amikor használom, egyáltalán nem sötétednek, akkor sem, ha sokat ér nap.

Porosodás: Eddig 7 db-ot vásároltam, abból 4 tökéletes volt, 3 nagyon porzott. Valami hiba lehet a gépezetben, gyártási, esetleg rosszul/sokáig voltak tárolva a kereskedőnél. Persze ezek csak feltételezések és lehet hülyeség, de ennyire eltérő minőségnél én ezekre tudok következtetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 27.

Flortim

2020. október 23.

Nagyon szeretem. Keveset viszek fel, természetes hatást nyújt. Én nem vettem észre, hogy porolna. Plusz pont a fényvédőért. Praktikus csomagolása, a benne lévő kis ecsetet nem használom, így arról nem tudok véleményt írni. A light/medium árnyalat van meg, ami nekem kicsit sötét, de mivel kis mennyiséget viszek fel, nem feltűnő. Akciósan vettem a Lovebrand oldalán, így megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Terkabarka

2019. április 15.

Annyira szeretném szeretni, de nem megy :(
Porol, nem elég finom a szemcseméret és a végeredmény sem az én ízlésemnek megfelelő. Ebben az árkategóriában van jobb termék is.
Én nem fixálópúdernek akarom használni, hanem magában, bőregységesítésre, pirosság eltűntetésére, de erre a célra más termék sokkal jobban bevált.
Pedig a márkát szeretem, a Butter Bronzer nagy kedvencem, az argán olajos pirosítót is rendszeresen használom (annak a csomagolása is maga a csoda), de ez a termék sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Annyira szeretném szeretni, de nem megy :(

Lucyll

2018. szeptember 6.

Imádom! Nem is gondoltam volna, hogy létezik olyan púder ami önmagában teljes fedést ad, mégis természetes hatású. Nem okoz pattanásokat, észrevehetetlen viselet, az illata minimális. Eléggé porzik, ezért meg kell tanulni bánni vele, de megéri azért a csodáért, amit a bőrrel tesz. A light medium árnyalatot vettem Glamour napokon, tavasszal még túl sötét volt, akkor akkor bronzosítónak használtam, mostanra pedig ügyesen hozzábarnultam! ;) Viszonylag gyorsan fogy, de még így is megéri beszerezni. Persze igyekszem majd akcióban venni, mert eléggé borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

andaine

2018. július 17.

Kellemes illat,jól fed,bár eléggé porzik. Ez az egyetlen negatívum amit fel tudok hozni ellene. Kompakt kis csomagolás,jól kiegészíti a butter bronzert és a busht 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. június 25.

Teljes fedésű púder fényvédelemmel. Bár a márka BB-krémjéhez lett kifejlesztve, önmagában is használható. Én csak önmagában próbáltam ki. Aki szereti a teljes fedést, örülni fog neki, tényleg mindent fed. A light-medium árnyalatot vásároltam meg, nem is volt másik árnyalat kapható a drogériában. Szerintem inkább medium, mint light, és eléggé meleg tónusú, számomra pont megfelelő. Picit csillog is a púder, de megmarad a természetes határon belül. A kompakt két részből áll, maga a púder a felső részben kapott helyet, alatta pedig aplikátornak kialakított másik rekesz található, benne egy ecsetke és az elválasztóba beépített tükör. Az ecset szerintem nem alkalmas a feladatra, én egy puffnit tettem be, amellyel sokkal jobban fel lehet vinni a púdert. Csinoska a fehér kompakt, jól záródik. Szépek az összetevői, ásványi fényvédelmet nyújt, elvileg spf 30-as. Elég szép bőrképet ad, elfedi a tág pórusokat, foltokat, egyebeket. Sajnos nem vízálló, strandra nem alkalmas, viszont városban, természetjáráshoz jó lehet. Én leginkább akkor használom, amikor ki kell szaladnom a lakásból egy rövid időre, sminkelni nincs kedvem/időm, de azért legyen rajtam valami, meg fényvédelem is kellene, 1 perc alatt feldobom, kis szájbalzsam, és már mehetek is. Hosszabb ideig még nem volt rajtam, max. 1-2 órát, annyit ki is bír nagyobb probléma nélkül, de azért eléggé szárít és kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.