Physicians Formula

Ár:   $12.95   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: turbolya, az összetevőket feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2016. február 18.

Ár:   $12.95
Lelőhely:   DM, online

Természetes finisű, jól fedő ásványi befejező púder. Hipoallergén, illatanyag- és olajmentes, nem komedogén. Önmagában vagy alapozó fölé is használható.

Ejszakaikoboldmaki

2021. január 16.

Azt hiszem ennek az újabb változatát rendeltem nemrég.
Nem volt kedvem a Lily Lolora annyit kiadni, valami olcsóbb alternatívát kerestem ásványi (alapozó)púderre.
Ez valami fantasztikus!
Szépen aláhidratált bőrre kisfejű kabukival könnyen gyorsan feltehető. A kis szivacs puffni ami hozzá van számomra felesleges. Gyönyörűen egységesít, ragyákat is eltűnteti (!), egyáltalán nem matt, pórusokba,ráncokba nem ül bele. Idővel picit fényesebb lesz, mint kellene, de egy papírzsepivel orvosolható a probléma (és a zsepi nem szedi le..)
Estig gyönyörű egységes arcbőr, mintha nem is lenne rajtam semmi.
Pont ezt kerestem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Azt hiszem ennek az újabb változatát rendeltem nemrég.
Ez valami fantasztikus!
Estig gyönyörű egységes arcbőr, mintha nem is lenne rajtam semmi.
Pont ezt kerestem ;)

Gigike

2016. március 19.

CSODA !!! Az egyik legjobb por púder amit valaha kipróbáltam :) Magában is használtam már, de ha tuti fedést szeretnék a problémás bőrömre akkor alapozóra még tökéletesebb. Nekem extra érzékeny és "cserben hagyásosságra" hajlamos bőröm van és ez a púder kifejezetten erre lett gyártva. Nagyon jól tart egész nap amit még imádok benne és nem ül bele a "ráncaimba" :) Természetes anyagokból van, ami még dob rajta egy hatalmasat :) A tetejébe belepattintható kis kabuki ecsetet én nem használom, jobb szeretem a sajátomat ami nagy és gyorsabban lehet vele dolgozni. Az oválisra kialakított tetejébe szoktam beleszórni egy keveset és onnan viszem fel, nagyon kis ötletes, szerintem pont erre lett kialakítva :D A mennyisége meg kb soha nem fogy el című kategória :)
Csak ajánlani tudom, főleg érzékeny/problémás bőrű társaimnak !!! 10* !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Csak ajánlani tudom, főleg érzékeny/problémás bőrű társaimnak !!! 10* !!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.