Physicians Formula

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: p.bettina, Módosítva: 2018. december 20.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, mousse állagú folyékony rúzs avokádóolajjal, A & E vitaminokkal, hialuronsavval és öregedésgátló peptidekkel

13 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

x

2021. december 6.

Red-storative effectsem van, kellemes állagú, könnyű használni, viszont kenődik, bár van tartóssága, de nem olyan mértékű, mintha odabetonozták volna. Cserébe nem szárít, és mivel alapból hipertudatosan kerülön, hogy bármi, amit nem akarok összekenni, az arcomhoz érjen, ha smink van rajtam, ezzel ki vagyok békülve. Továbbá nagyon szépen, egyenletesen kopik. Nekem tetszik ez a téglavörös árnyalat, elég hangsúlyos és jól is áll. Ad némi fényt, amit szeretek, ne hiányozzon a csillogás a rúzsból, de többnyire matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Black Fairy

2021. április 21.

Nekem a Red-storative effects van meg, ami egy ilyen fáradt pirosas árnyalat. A szaga/illata olyan a terméknek, hogy én először azt hittem, hogy valahogy sikerült romlottat vennem...:'D
Az applikátorával nekem nem volt semmi gondom, megfelelő mennyiségű terméket vesz fel, könnyen, precízen és egyenletesen tudom vele eloszlatni a terméket. A terméknek nagyon szép fedése van egy rétegben is, nem szükséges építgetni, intenzív. Az állaga nekem kicsit szárazabb, mint amire számítottam, de egyébként nagyon kényelmes az ajkakon, és csak kicsit szárít (más esetben ki sem emelném, csak ugye "healthy lip" meg "velvet", azt hittem, valami "puhább" végeredményt kapok - mint a NYX SMLC vagy a Catrice Pro Matt ink). A tartóssága egész jó, óvatos evést, ivást bírja, amikor kopik, akkor is nagyon szépen csinálja, nem feltűnő és nagyon könnyen lehet korrigálni. Nekem a legtöbbet olyan 4 órát bírt ki a számon és ebéd után igazítanom kellett hozzá (nem igazán megyek helyekre, és amint hazaérek lemosom, lehet, hogy ennél is tartósabb, nem tudom, általában csak pár órákat vagyok "távol", de a maszkot bírja...mármint nem kenődik rá, nem kenődik el, de kopik tőle).

Összességében egy nagyon jó termék, kényelmes, jó árú, de imádom a folyékony rúzsokat, és nem ez a kedvenc állagom, nem ez a legkényelmesebb, amit eddig használtam, szóval nem tudok neki 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

menerin91

2021. január 28.

Tavaly decemberben került hozzám a Dose of Rose árnyalat, szerelem lett első használatra, azóta több árnyalatot is beszereztem.
Az applikátora tényleg nem a legjobb, bár én szépen tudok vele dolgozni. Nagyon szeretem a formuláját, mert ugyan mattabb rúzsnak számít, mégsem érzem h szárítana. Napközben nagyon tartós tud lenni, ha pedig eszem szépen kopik. Nálam most ez a no.1 rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Netti96

2020. december 29.

Több színben is megrendeltem, alapvetően szeretem őket. Szép színben kaphatóak, pigmentáltak, krémes állagúak. Az applikátorát viszont nem szeretem. Túl nagy, engem zavar hogy hajlik és nem tudok vele pontosan/szépen dolgozni. (Bár ezt megoldom ecsettel) Közepesen tartós, az ára sem vészes, így 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Zsuzsiii19

2020. október 14.

Nagyon szeretem! Szépen terül, krémes állag, egyáltalán nem szárít,és nagyon pigmentált. Nem nehezíti el az ajkakat. Tartós, evéssel is szépen kopik. Próbáltam többet de ettől jobb nincs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

lenochka

2020. október 9.

Coral Minerals árnyalatot választottam. Nagyon szép ez a természetes, szinte nude hatású árnyalat. A formula fantasztikus, de igazából nem is vártam mást a márkától. Kellemes krémes, sűrű a textúrája, a pigmentáció egyenletes, szépen terül az ajkakon és szépséges bársonyos matt finise van. Teljesen leszárad, ugyanakkor a gazdagabb állagnak köszönhetően nem egy vékony száraz réteget képez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Kamea

2020. augusztus 4.

Dose of Rose. Ahogy a neve is sugallja, egy szép rózsás árnyalat. A szájon kicsit még oxidálódik, sötétebb lesz a színe, mint amit a tubusban látunk, de én ezt egy kicsit se bánom. Könnyen felvihető és nagyon tartós. Persze pl. ebéd után azért kell rajta igazítani, de minden rúzs igényel legalább ennyi törődést.
Az applikátora kicsit nyeklik-nyaklik, mégse gyűlt meg vele a bajom. Épp annyi festéket vesz fel, amennyit szép egynletesen el lehet a szájon oszlatni.
Nem ül bele az ajkak redőibe, és nem folyik szerteszét a száj körül lévő apró ráncokban. Igaz, hogy én szájceruzát is használok hozzá. Számomra kellemes viselet, és a tartóssága ellenére engem nem is szárít. Kimondottan maszkbarát. Ha úgy tartja kedvem, a hasonló színű Mac, vagy éppen Artdeco rúzsaimmal szoktam kifényesíteni, mert a korom miatt rajtam már sokkal jobban mutat a fényes/enyhén fényes finish.
Nem tudok róla semmi rosszat írni, hát akkor meg miért ne érdemelné meg az 5 *-ot?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Mancsoska

2020. június 11.

Nagyon szép színekben lehet kapni, az ára sem vészes, pigmentált termék. A tartóssága nem a legjobb, egy ebédet egyáltalán nem bírt ki, napközben is kopik. Érzetre tipikus folyékony matt rúzsnak mondanám, nem szárítja az ajkaimat, de amíg rajta van száraznak érzem, ezért általában szájfényt is kenek rá. Az applikátora nem a kedvencem, nem tudok vele olyan szépen dolgozni. Lehet, hogy beszerzek mást színeket is, mert nem utálom a terméket, de szerintem kicsit túl van hype-olva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Glowbaby

2020. május 26.

Két árnyalatban is megvan nekem ez a termék. Valóban nem olcsó, viszont nekem nagyon megérte. A textúrája egy álom, szépen mattra szárad és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Mazsibet

2020. március 5.

3 napig mindennap felkentem és egyáltalán nem szárított a ki a számat!
Teljesen elképedtem mert a MAC rúzsom 1 óra után cserepesre szárítja a szám!!
Tény, hogy hamar kopik azaz étkezést és ivás nem igazán bírja de cserébe semmilyen káros anyag nincs benne... nekem megéri hiszen nem sok idő egy hamburger után újra kenni!
Egyenként meg a helyén marad egész nap nem mozdul el!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

3 napig mindennap felkentem és egyáltalán nem szárított a ki a számat!
Teljesen elképedtem mert a MAC rúzsom 1 óra után cserepesre szárítja a szám!!
Egyenként meg a helyén marad egész nap nem mozdul el!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.