Physicians Formula

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: p.bettina, Módosítva: 2018. december 20.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, mousse állagú folyékony rúzs avokádóolajjal, A & E vitaminokkal, hialuronsavval és öregedésgátló peptidekkel

13 árnyalatban kapható

Ár: 1800ft , Eladó: kim88
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Postaval, elore utalas utan. A szallitas a vevot terheli.
florateleki

2019. november 12.

A tökéletes piros rúzs! Hibátlan végeredményt nyújt, gyönyörűen pigmentált színnel, teljesen csókálló és nem mellesleg gyönyörűen pigmentált. Nekem ez az a rúzs, ami maximálisan bevált, még a barátnőimtől is ezt kaptam szülinapomra, annyira imádom és sokat használom. Nem kopik meg és nem szárítja ki a számat. Kevés matt rúzs képes erre.
Egyetlen negatívuma az applikátor... szájceruza használata nélkül esélytelen lenne, hogy szép körvonalat rajzoljak az ajkaimnak :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

vozardomi

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 24.

Tényleg rendkívüli pigmentáltsággal bír ez a rúzs, többféle színben is elérhető, nekem is van belőle több is, annyira meg vagyok vele elégedve😍 Tartósnak tartós, de azért kicsit kopik nap közben és egy nagyon picit szárítja az ajkakat, de ha aláhidratálok, akkor tökéletes. Bársonyos érzést hagy az ajkakon, tehát nem szárad teljesen meg. Ilyen szép hatást én még rúzzsal nem értem el, mert nem teljesen matt, de majdnem. Tényleg, egészséges hatású. Én rajongok érte😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

dunaimano

2019. szeptember 17.

Valamiért többet képzeltem ebbe bele, mint amit tud nyújtani. Nézzük csak: gyönyörű színek, sokaknak az összes jól állna, én a Red storatives effect-et birtoklom. Az applikátor nem a kedvencem, de kinek mi jön be, lehet más ezzel tud jól dolgozni. Felkenve nem a legkényelmesebb, picit nehéz, folyamatosan érzem, hogy a számon van. A legnagyobb problémám viszont, hogy mindenhol nyomot hagy... a vizespoháron, kávésbögrén, ujjamon, amihez csak hozzáér. Ára szerintem szuper, könnyen beszerezhető. Nem venném újra ezek alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

tunderelefant

2019. szeptember 11.

Nekem 5*, mert nem szárít, nagyon jól fed, gyönyörű színekvan van, az applikátorral nagyon jól lehet dolgozni. Ha nincs túl sok belőle a számon, akkor is jól fed és úgy meg is szárad. Mivel a nevében benne van, hogy velvet, ezért ilyen a finise is, senki ne várja hogy totál mattra szárad, mert nem fog. Ha teljesen megszáradt, akkor nem hagy nyomot és egyébként szépen kopik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Én jóóóóval többet vártam ettől, de csalódnom kellett. Pozitívumként el tudom mondani, hogy nem szárít és könnyű vele dolgozni. Negatívum, hogy egyáltalán nem tartós és soha nem szárad meg teljesen (mindig fog hagyni foltot maga után). Szépek a színek, de fél óra sem kell neki és már nincs az ajkamon és akkor még nem is ettem semmit! :)
Sajnálom, mert szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Sajnálom, mert szerettem volna szeretni.

Flortim

2019. február 13.

Gyönyörű színek, kellemes állagú, könnyed viselet. Egyszerű a használata, tartósságban viszont nem az első. Négy árnyalatban van meg, bár leginkább csak az “all natural nude”-ot használom, az az abszolút kedvenc. Viszont a piros árnyalata, a “Fight free redicals” is csodaszép, hihetetlenül pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

bogi19

2019. február 9.

Két szín van meg, mindkettő gyönyörű nude szín, kellemes az illatuk de egyáltalán nem tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 9.

csorbapetra

2019. február 8.

Imádom a physicians termékeket, ezt a rúzsát is. Nekem a "Coral Minerals" szín van meg, amely egy erősebb rózsaszín, de csodaszép. Tartóssága tartós,van nála igaz tartósabb rúzs is, de ez sem nem ül bele a kirepedezett ajkakba.
A csomagolása pedig gyönyörű!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

A csomagolása pedig gyönyörű!

Lina14

2019. február 2.

nekem a red-storative effects van meg, szép erős piros szín. a formula nekem egy az egyben a maybelline super stay matte ink rúzsokat juttatja eszembe, azza l a különbséggel, hogy ez egyáltalán nem állja úgy a sarat mint az. nekem magától is kopik ez a rúzs. igaz, hogy szép matt a finise, de nem akar maradni. az applikátor is kicsit kényelmetlen a számomra, kicsit bűvészkedni kell vele hogy rendesen fel legyen applikáva és ne legyen foltos. nem fogok venni többet belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Mancsoska

2019. január 27.

Nagyon szép színekben lehet kapni, az ára sem vészes, pigmentált termék. A tartóssága nem a legjobb, egy ebédet egyáltalán nem bírt ki, napközben is kopik. Érzetre tipikus folyékony matt rúzsnak mondanám, nem szárítja az ajkaimat, de amíg rajta van száraznak érzem, ezért általában szájfényt is kenek rá. Az applikátora nem a kedvencem, nem tudok vele olyan szépen dolgozni. Lehet, hogy beszerzek mást színeket is, mert nem utálom a terméket, de szerintem kicsit túl van hype-olva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.