Phyt's

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

UVB 30- UVA védelem. Hidratáló, öregedésgátló növényi E- vitamin tartalmú magas faktorszámú napvédő. Kiválóan alkalmas világos, érzékeny bőrre arcra és testre egyaránt. Könnyű állagú, felhordás után láthatatlan emulzió.

Aktív hatóanyagok: mikronizált ásványi filterek (cink oxid, titánium dioxid), shea vaj*, argánfaolaj*, szezámolaj*, levendula*, ylang-ylang*, rózsafa*, természetes E- vitamin

* biogazdálkodásból származik

vadrizs

2019. január 4.

Arcra és dekoltázsra használom, felvitelkor kicsit fénylik tőle a bőr, de hamar beszívódik, egyben simítja, hidratálja, kicsit pezsdíti is az arcbőrt. Jól lehet rá alapozni. A kozmetikusom ajánlására vettem meg. Kicsit sajátos (illatú, állagú) kence, meg kell vele barátkozni, nekem ez sikerült. Sokáig kitart, nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

vercsiii

2018. május 2.

Maximum strandra ajánlom, iszonyatosan csillog, és egyáltalán nem szívja be az egyébként száraz bőröm. Az igaz, hogy nem hagy fehér foltot, de egy ilyen drága terméktől sokkal többet várnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Ancsa228

2014. augusztus 4.

Szerintem remek termék, bio, nem hagy fehér foltot, egyenletesen felkenhető, nem égtem le vele a tengerparton sem! Olajos állagú ezért arcra nem ajánlott!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 4.

anszan

2014. április 15.

Nagyon morci vagyok, szállítási költséggel együtt kb 11.000 ft volt ez a napvédő és felkenés után tiszta olajosan csillogó volt tőle az arcom. Hiába masszíroztam, vártam utána kb 20 percet nem szívódott fel, kénytelen voltam lemosni, mivel úgy csillogtam, mint egy diszkógömb. Pedig úgy örültem, hogy végre találtam egy fizikai fényvédőt, ami nem nano összetevőket tartalmaz, és láthatatlan. Persze strandra majd jó lesz, bár 3 hónap szavidőt adnak rá felbontás után, úgyhogy majd igyekezni kell a használatával. Holnap teszek vele mégegy próbát, hátha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 15.

Cheebie

2013. május 10.

Kíváló fényvédő! Fizikai fényvédelem, mégsem hagy fehér foltot, amikor felkenem, nem úgy, mint a legtöbb fizikai fényvédő. Ráadásul bio is. Mindenkinek csak ajánlani tudom, imádom a Phyt's termékeit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cocoglycerides, Glyceryl Isostearate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Undecylenate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Cocoglycerides, Sorbitan Olivate, Glyceryl Isostearate, Cetearyl Alcohol, Polyhydroxystearic Acid, Glyceryl Undecylenate, Cetearyl Glucoside, Stearic Acid, Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Zinc Oxide (Nano), Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.