Pink Cookie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chickweed, Módosítva: 2012. december 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Édes-gyümölcsös illat.

Mehecske

2015. augusztus 25.

Kellemesen - különlegesen friss, igazán fiatalos, vidám illat, nagyon édes, málnás-cukros, enyhén vaníliás.
Jó áron kapható, és ahhoz képest, hogy EDT, még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Jó áron kapható, és ahhoz képest, hogy EDT, még tartós is.

alexaa87

2015. február 15.

A Dm-ben kitett tesztert illatolva nagyon tettszett.Igazi édes illata lett rajtam,vettem is egy üveggel,de mikor otthon magamra fújtam azt hittem rosszul leszek.Borzalmas fanyar wc illatosító illata lett rajtam.Nem értem mi történhetett,de bánom,hogy megvettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

atzsirknab

2014. október 6.

Tartós az illata, szeretem az édes parfümöket és a barátomnak is tetszik rajtam. Egy időben folyton csak ezt használtam, most több parfümöt váltogatok kedvem szerint, de ez is benne van a repertoárban még mindig. Ha elfogy, megint veszek valószínűleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

sabrirory

2014. február 17.

Egy Dm-ben találtam rá és már csak egy db volt belőle. Nekem elmegy az illata, ilyen hétköznapi rohangálós. Tuti el fog fogyni az idő folyamán :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

sziszi09

2013. december 22.

Ez volt a második parfümöm. Én az édes illatok szeretője vagyok és mivel úgy érzem még mindig nem sikerült felnőnöm, a keserűbb fanyarabb nőies illatokat nem tudom elképzelni magamon. Elég sokáig kitartott nekem és az elején szerettem is, de kb egy év használat után megutáltam. Nem éreztem édesnek, hanem inkább valami szűrős szagú bűznek. Nem vettem újra, pedig a barátom dicsérte és kérlelte, hogy ne váltsak illatot, de én nem bírtam volna tovább használni. Nem tudom, lehet az én orrom unt bele?
Végül is nem annyira rossz, de nem is a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Végül is nem annyira rossz, de nem is a legjobb.

bogirepcsin

2013. december 22.

még nagyon rég, mikor megismerkedtem a barátommal, ezt a parfümöt viseltem. azóta kinőttem ezt az illatot, nem sokkoltam vele a környezetem (bár a fiúktól mindig csak pozitív visszajelzéseket kaptam, barátom is nagyon szerette)
szóval mikor újra megláttam a polcokon, nosztalgiaképp megvettem.
otthon bontottam ki, fújtam belőle, és azt hittem elájulok. keserű, büdös szörnyű elviselhetetlen szaga volt, egyből mentem is zuhanyozni. nem tudom, hogy az én orrom változott ennyit, szerintem ezt a parfümöt rendesen elrontották (néztem szavidőt, nem romlott)
most csak a polcon foglalja a helyet, messziről kerülöm. Azt sem tudom, mit tegyek vele. (sajnálom kidobni, sosem dobtam ki kozmetikumot, nem most akarom elkezdeni) egyszerűen ránézni sem bírok.
Ha valaki szeretné kipróbálni, vagy netán tetszik neki ez az új illat (teszternek is ilyen volt már kitéve) szívesen továbbadom (mondjuk egy csomag gumi/pillecukorért cserébe:D)
átvétel a 11.kerületben (műegyetem környékén) vagy a 4-es 6-os vonalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

szóval mikor újra megláttam a polcokon, nosztalgiaképp megvettem.
átvétel a 11.kerületben (műegyetem környékén) vagy a 4-es 6-os vonalán.

renci011

2013. november 25.

Pár évvel ezelőtt, még 18 évesen rengeteg ilyen parfümöt elhasználtam, de utána bejött a 'vattacukor láz' és váltottam. 1-2 hete megint rám jött, hogy mégis hiányzik ez az illat, így ma bementem a dm-be , hátha találok még, ugye csak eltelt azóta 3 év, gondoltam Én, hogy már nem gyártják. Nagyon megörültem, mikor nagy keresgélések közt megpillantottam az üveget, egyből fújtam is a papírra, hogy érezzem. Gondolkodás nélkül tettem bele a kosárba. Ahogy kiértünk a boltból barátnőmmel, kibontottam, hogy befújjam magam vele, de nagy csalódás ért, mikor magamra fújtam. Egy teljesen más illat volt, valami iszonyú rossz, wc illatosítóhoz tudnám hasonlítani. Közel álltam hozzá, hogy a helyszínen elsírom magam. Délután mentem is venni, egy Pink Sugar utánzatot, mert egész nap azon aggódtam, hogy nem lesz 'vattacukor illatom'. A parfümöt pedig inkább elajándékozom unokahúgomnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Jelizz

2013. augusztus 31.

Vegyetek le h ''nem targyak'' felirat ! Amugy enis akciosan vettem, cuki az uvegje es fini vattacukros az illata *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Jelizz

2013. július 29.

Akcióba vettem, olyan "Ed hardy" féle márka
tetszik az illata,jobb mint a "star natute vattacukros illatú spray"
tartós!!!!!! cuki üvegcse és papír díszdonboz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

Akcióba vettem, olyan "Ed hardy" féle márka
tetszik az illata,jobb mint a "star natute vattacukros illatú spray"
tartós!!!!!! cuki üvegcse és papír díszdonboz

audreyx

2013. július 19.

Húgomnak vettem ajándékba, ő nagyon szereti. Kicsit émelyítő, édes az illata, de nekem bejön. Ár-érték arányban abszolút verhetetlen, talán ez a legtartósabb parfüm a maga árkategóriájában. A csomagolása is nagyon aranyos, ötletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.