Pixi

Ár:   £24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mpkriszta, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   £24
Kiszerelés:   16,5 g

12 erősen pigmentált ásványi szemhéjpúdert tartalmazó paletta a semleges, komplementer árnyalatok spektrumával ötvözve. A szuper selymes és keverhető, hosszú élettartamú árnyalatok felhasználhatók finom nappali megjelenés vagy merész éjszakai smink készítéséhez.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.