Pixi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 21.

Áttetsző pirosító és ajakszínező tinta.

Kiszerelés: 8 ml

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Vízben oldódó antiszeptikum, ami egy magas hatásfokú, széles spektrumú antibiotikum, melyet széles körben használnak. A kozmetikumokban tartósítószerként használják.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.