Planeta Organica

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   360 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szucsnori, Módosítva: 2020. március 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Engedd bőrödnek, hogy ellazuljon. Nyugtató testápoló szuflé finom illatával körbeöleli a bőrt. Bio málnakivonat puhává és lággyá teszi, bio mandulaolaj tökéletesen hidratálja a bőrt, mely bársonyos és ragyogó lesz. Bio vaníliakivonat érzéki illatával pihentet."

Vegán

pronto

2020. május 25.

Nekem az illatával nincs bajom, az állagával annál inkább. Felkenve iszonyat ragacsos. + a doboza nagyon gyász, minden alkalommal megfájdul az ujjbegyem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

afur20

2020. május 14.

Elkövettem egy nagy butaságot. Megakadt a szemem az élénkszínű csomagoláson, krémmániásként pedig azonnal elcsábultam egy új illatra. Pedig azért van egy ára 😁 Utána se néztem, már landolt a kosaramban.
Amikor először próbáltam ki, nos borzasztó dühös lettem, mert konkrétan romlott, valami nagyon fura acetonszaga volt - pedig ilyen összetevője nincs is.
Meg voltam győződve róla, hogy tuti kibontották a dm-ben, és időközben megromlott..
Aztán adtam neki még egy esélyt. Fürdés után bekentem magamat vele. Igen, megint éreztem azt a fura szagot, de arra kellett rájönnöm, hogy egy idő után (kb 15-20 perc) ez elmúlik, és végül csak az édes málnás finom illatot lehet érezni. Egyébként puha a bőröm tőle. Meglátjuk. Nem rossz. Viszont kicsit túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Monicapandaa

2020. május 12.

Szokás szerint csak 1 dologért mentem be a dmbe de valahogy megakadt a szemem ezen a kis dobozon. Mikor megszagoltam azonnal szerelem volt, a banános tesója már nem is érdekelt, tudtam, nekem ő kell!
Na ezek után jött a csalódás! Esti zuhany után alig vártam hogy kipróbáljam! Az a tökéletes édes málnás vatta cukor illat ami a dobozban volt a bőrömre kenve teljesen műanyag illatú lett, egy elég nehéz vastag ragacsos réteget hagyott a bőrömön (nem kentem túl sokat) szinte feszült a bőröm tőle. Kb 10 perc után rájöttem, hogy ezzel a wax szerű anyaggal a bőrömön és ezzel (az akkor már) szaggal képtelen vagyok elaludni úgyhogy jött egy újabb zuhany hogy megszabaduljak ettől az igen drága de borzalmas kencétől!
Óriási csalódás! Biztos hogy nem veszem újra, az 1 csillag is sok neki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Óriási csalódás! Biztos hogy nem veszem újra, az 1 csillag is sok neki!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate