Planeta Organica

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   360 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szucsnori, Módosítva: 2020. március 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Engedd bőrödnek, hogy ellazuljon. Nyugtató testápoló szuflé finom illatával körbeöleli a bőrt. Bio málnakivonat puhává és lággyá teszi, bio mandulaolaj tökéletesen hidratálja a bőrt, mely bársonyos és ragyogó lesz. Bio vaníliakivonat érzéki illatával pihentet."

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kingucii

2022. február 11.

Ajándékba kaptam karácsonyra.
illata málnás, bár érződik egy mű illat.
Felkenve érdekes, ragacsos, furcsa réteget képez. Nem szeretem viselni. 😐 Nehezen szívódik be, sokáig érzem ezt a réteget.
Csalódás számomra. Használtam a Planetától tusfürdőt, azt szerettem,ezt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

Ajándékba kaptam karácsonyra.
illata málnás, bár érződik egy mű illat.
Csalódás számomra. Használtam a Planetától tusfürdőt, azt szerettem,ezt nem.

agirlhasnoname

2021. április 20.

Frissítő, hidratáló érzés, miután bekenem magam. Az illata semleges, bár málnára a tégelyben csak kicsit emlékeztet, és felkenve hamar elillan. A legjobb, hogy nem hagy zsíros érzetet a bőrön, mégis tökéletesen megitatja, és teljesen, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

katonabianka

2021. március 17.

Én igazából szeretem. Egy testradírt használtam előtte, tehát viszonyítási alapom nem nagyon volt. Heti kétszer használom főként a lábamra, sokkal puhább lett tőle, nekem az illata is tetszik. A csomagolása valóban érdekes, de inkább szokatlannak mondanám, miután rájöttem, hogyan is kellene használni, jóban vagyunk. Azért nem csodaszer, de szeretem használni, ezért négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Destinyh

2021. február 28.

A csomagolása fogott meg a legjobban, illetve kíváncsi voltam az állagára. Azt kell, hogy mondjam hogy ilyen vizes darabos az állaga. Mintha puding lenne. A kézben jól felolvad illetve a bőrön. Az illata nagyon hasonlít az organic shop epres verziójára ami nem souffle de hasonló. Az ilyen organikus termékeknek van ez a jellegzetes kicsit szúrós illata, ami viszonylag hamar elmúlik, utána csodás ez a málnás illat.:) A hidratálással megvagyok elégedve, de nem hiszem, hogy újra veszem, van ennél jobb is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

HyperBunny

2020. december 26.

A szaga borzasztó, az állaga (számomra legalábbis) elég gusztustalan, különösebben nem is hidratál, csak egy fura bevonatot képez, amit még órák után is érzek magamon. Ehhez mérten pedig kifejezetten drága is. Ja és a csomagolás se nőtt a szívemhez, alig lehet rendesen lezárni. Vonakodva elhasználom, mert kárt legalább nem okoz, de a márka termékeit biztos el fogom kerülni jó messzire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

FATIvagyok

2020. december 26.

Az állaga elég furcsa,de nem hagyott a bőrömön ragacsos érzetet,szépen el is tudtam kenni. Az illatával is barátkoznom kellett,de miután beszívódott,jobban tetszett,egyébként számomra a gyerekkori Gabi fogkrémre emlékeztet.
Ajándékként találkoztam vele,biztos elkenegetem,de nem hiszem,hogy később megvenném magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

jane79

2020. december 6.

Ajándékba kaptam, cuki a csomagolása, nagyon finom málnás illata volt, jó volt nyáron ezt használni, akkor nem bírom a nagyon nehéz testápolókat használni.
Úgy látom az ára is baráti, nem tudom, hogy van e más illatban, de ha látok biztos megveszem. Valóban érdekes vizes darabos volt egy idő után, de engem ez egyáltalán nem zavart. Egy hosszú/rossz nap után jól tud esni egy ilyen cukiság. Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

aquana

2020. november 26.

Hát ez rettenetes. Olyan rossz a formula, hogy szétválik ilyen... vizes darabokra, mintha nedves krumplipüré lenne az egész, darabokra esik, amikor a kezedbe veszed, örülsz, ha nem esik le a padlóra, miközben kened... az illata brutálisan mű, szóval még az se menti meg. Tényleg teljes pénzkidobás, tovább keresem a tökéletes szuflé alapú testápolót. Eddig a Neutrogena találta el csak az állagot, de annak meg az illatát unom nagyon már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

gbnhjmk123

2020. augusztus 25.

Nekem nincs bajom az illatával, sőt. Aki használ vegan termékeket, gyakran, bár nem mindig találkozik ezzel az illattal, de ez hamar elillan. Maga után édes illatot hagy. Valóban nagyon dús az állaga, de ez nem testapolo, hanem testvaj, nagyon vékonyan szabad használni, nem is mindenki kedveli, ezt a zsíros réteget a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 25.

anitaanett

2020. augusztus 21.

Amint látom másokat is, engem is csak a cuki doboza fogott meg. :( Sok kozmetikai márka szerintem a design-ra megy, mert tudja, hogy így mindent el lehet adni. Nekem az illata nagyon furcsa volt, valóban ragacsos érzetet hagyott maga után, de szerencsére hamar elmúlt. 3 csillagot adok neki, mert hidratálni végülis hidratált, de volt, amikor furcsa darabkák maradtak a bőrömön utána, pedig nem kentem sokat. Nem fogom többet újravenni, de ahogy látom mások se, mert a Dm-ben sose hiányzik belőle egy darab se. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate