Planeta Organica

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiskacsa480, Módosítva: 2020. március 10.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A tusfürdő indiai mosódió alapú és 7 féle bio zöld supergood összetevőt tartalmaz. Táplálja a bőrt és egyensúlyt visz a rohanó nagyvárosi mindennapokba. Bio bazsalikom-, bambusz- és aloekivonat védő tulajdonságokkal rendelkezik, mely segít megküzdeni a környezet káros hatásaival. Bio zöldtea és uborka kivonatai friss és fiatal külsőt kölcsönöznek a bőrnek, a bio avokádó és szőlőolaj mélyen táplálják, tonizálják és feszessé teszik a bőrt.

Minősített bio alapanyagokból készült vegán termék.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vicamici

Korcsoport: >54
2021. április 11.

Azonnal megszerettem ezt a kis tusfürdőt. Kellemes, nem tolakodó, friss, tisztaság illata van. Kevésbé habzik, de ettől függetlenül kellemes használni és nem szárította ki a bőrömet. Újra fogom venni. Sajnos a többi illat nem ragadott annyira magával, de azért még próbálkozom. Külön élvezet, hogy pumpás, mert így könnyebb használni. Ráadásul spórolok is vele, hiszen nem ömlik bele a tenyerembe az egész, ha nem figyelek. Mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 11.

Angelless

2021. január 3.

Szerintem ilyen jó pumpás terméket még nem is tapasztaltam. Pont jó az adagolója.
Az illata mennyei, amúgy is imádom ezeket a "zöld" illatokat, mindig a kedvenc Aloe vera növényemre emlékeztetnek. Ez olyan friss, kellemes, megmosolyogtató, megnyugtató illat.
Nem nagyon habzik, de nem érzem negatívumnak.
Én is újra fogom venni. És most ez lett a kedvenc tusfürdőm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Nem nagyon habzik, de nem érzem negatívumnak.
Én is újra fogom venni. És most ez lett a kedvenc tusfürdőm. :)

Csuporka

2020. október 19.

Nagyon nagyon jó! :) Imádom az illatát, finom, friss, üde, zöld, nyammmm :) nem szárít, kicsit folyékonyabb állagú, frissítő. Nyáron minden reggel ezzel mostam arcot is, mert egy élmény az illata és kifejezetten jót tett a bőrömnek. Jól hidratál és, ha még nem írtam volna, frissít :)
Szépek az összetevői (indiai mosódió van benne a 6. helyen, az kimaradt az inciből, színezék is van benne egyébként), az adagolója is praktikus, olcsó és, ha jól tudom, újrahasznosított műanyagból készül a flakon. És nagyon cuki. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

DoraArt

2020. július 31.

Bevallom én azért vettem meg, mert pont ilyen adagolót szerettem volna... Az illata visszafogott, de kellemes, most végülis a párom használja, mert neki is nagyon megtetszett. Meg van vele elégedve ö is. Kevésbé habzik mint más tusfürdök, és az állaga is folyékonyabb, de igazából nem baj, ha sürübb lenne valószínüleg nem lehetne a pumpás adagolóból ilyen jól kinyomkodni... Összességében jó kis termék, és az adagolóját nagyon szeretjük, biztos hogy veszünk még 2-3at, hogy késöbb legyen a samponnak meg balzsamnak is ilyen tartója. Ezzel a pumpálós módszerrel lassabban is fogy, mert az ember nem ész nélkül önti magára a terméket.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

pinksunset

2020. július 23.

Jó illata van, az állaga lehetne sűrűbb is. Ami nekem fura benne, az az, hogy nem habzik, de ezt leszámítva szeretem. Hatalmas kiszerelés, így jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

afur20

2020. május 13.

A Dove tusfürdők tömény, bőrön ragadó állaga után kicsit meglepő volt a folyékony, vizes állag ennél a tusfürdőnél - a megjelenéséből egy krémesebb állagra számítottam.
Az illata nagyon tetszik, kicsit lehetne határozottabb, markánsabb is. Persze, az ok, amiért megvettem, leginkább az, hogy nagyon promózza a vegán összetételt. Talán ez a tusfürdő nem szárítja majd úgy a bőrömet, mint az eddigi kb összes drogériás tusfürdő...meglátjuk! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin