Planeta Organica

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Tusfürdők

• Extra tápláló tusfürdő
  • Mélyen hidratálja a bőrt
  • Ellenállóságot és rugalmasságot ad a bőrnek
  • Natúr, természetes tisztító alapanyaggal
  • Bio barbadosi cseresznyekivonattal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

cbl

2021. augusztus 6.

Hú, én megvadulok érte, ez is ritka! :D Szeretem, hogy pumpás, nekem sokkal praktikusabb, jó sok tusis flakont öltem meg azzal, hogy kiesett a kezemből.
Az illata nekem nagyon-nagyon kedvenc lett, édes, cserkós is, kicsit fanyar is, kicsit cukorkás is. Pont eléggé habzik, nem szeretem a habtengert, az illata nem bántóan tartós, pont jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Bettu

2021. június 12.

A Refresh-t már használtam ebből a fajta tusiból és szerettem is. 5 perc volt zárásig, így csak befutottam, és a 3 fajtából ami volt a boltban, ez tűnt számomra újnak. Egyébként a zöldet kerestem. Néztem, meggy, jó lesz, a színe nagyon tetszik. Kint olvastam csak a kocsiban, hogy van benne bio paradicsomkivonat is. Azonnal megszagoltam, majd el is szörnyülködtem, hogy na, jól mellé fogtam. Ennek ellenére már alig vártam, hogy este kipróbáljam. Fürdés közben már egyáltalán nem éreztem olyan büdösnek, sőt. Nagyon érdekes illata van. Érezni benne a meggy "édességét" és valahogy a paradicsom "savanyúságát"is. Egyébként nem marad sokáig a bőrön, nem is habzik igazán. Nem mondom, hogy jó illat, de nagyon érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate