Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Parfümdezodor 0% alumíniumsóval. Nem hagy fehér foltokat.

Estinapsugar

2020. április 25.

Nagyon kellemes emlèkek füznek ehhez a deohoz.Elöször igaz azt mondtam hàzi szilva palinka beütésü illata van.Aztan mivel nem volt màs deo nälam igy nemcsakhogy megbaratkoztam vele hanem elvälaszthatatlanok lettünk.Tél,szerelem,karàcsony.Nekem ezt jelentimEmellett egèsznapmérzem magamon .Tartossàga nagyon kivälo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Noyko

2019. október 17.

Nem gondoltam,hogy első véleményező leszek. :-) Nekem bevált, finom illat. Az összetevői kevésbé barátságosak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol