Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

24 órás parfüm deo a Playboy # Generation illatával.

Andii17

2017. augusztus 20.

Imádom! Az illata egyszerűen csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Imádom! Az illata egyszerűen csodás.

zita.herkovics

2016. május 5.

Tart az illata, szuper, mint a parfümje. Egyetlen hátránya, hogy majdnem drágább, mint akciósan magam a 'natural spray' - parfümpermet. Majd kuponokkal újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

wfranciska

2016. május 1.

Nagyon jo az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Nagyon jo az illata

Anyuci

2015. december 14.

Nagyon kifinomult nőies illat:) tetszik.Tartósnak nem mondanám de nem is ez a dolga mert nem parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

jbbogi

2015. november 26.

Nagyon finom illata van, ami egész nap tart... nagyon szeretem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Nagyon finom illata van, ami egész nap tart... nagyon szeretem...

auberginecat

2015. október 26.

ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg. kellemes csalódás, nagyon jó illata van, szerencsére rajtam nem gyümölcsös. a hatása is megfelelő, egyedül az ára miatt tudom lepontozni. mondjuk szerintem nagyon túl vannak értékelve ezek a playboy cuccok, pedig azért nem egy földhöz vágó minőség..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

MMelcsi

2015. szeptember 21.

Általában szeretem a Playboy termékeket, viszont ez az illat valahogy nem jött be, viszont a hatása jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

siss

2015. február 28.

Szeretem is meg nem is. Egyfelől tetszik ez az édeskés illat,viszont én kiérzek belőle valami mellékillatot,ami olyan olcsó,gagyi,semmitmondóvá teszi.Ez pedig hihetetlenül zavaró.Ráadásul ugyanezt érzem a natural spray változatánál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

zsóci

2015. február 4.

karácsonyra kaptam egy ilyen tusfürdő+deo szettet, különösebben nem voltam oda érte, gondoltam, egynek elmegy. azonban hatalmas meglepetés volt az illata, egyszerűen beleszédülök, annyira tetszik, imádom magamon. számomra semmi cseresznyés-gyümölcsös jellege nincs, simán csak valami nagyon kellemes, visszafogott, üde édesség. sajnos a tusfürdőről már nem tudom ugyanezt elmondani, de a dezodort mindenképpen újra fogom venni, ha elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

joouyee

2015. január 7.

Megvettem a spray-t, de annyira beleszerettem az illatába, hogy társult mellé egy tusfürdő és natural spray is. Imádom!! És tökéletes az izzadásgátló hatása is. Új kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol