Playboy

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: joouyee, az összetevőket feltöltötte: melita13, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Playboy # Generation illatával.

Dea0609

2020. december 22.

2016 valentin napjakor kaptam az akkori barátomtól. Nagyon szerettem az illatát de sajnos azóta sem találom sehol ezt a terméket. Az egyik 100 ftos boltba viszont a 200 ml testpermetét megtaláltam.Bár kicsit alkoholos az eleje..Igaz nem olyan intenzív mint a natural spray de akkor is imádom ezt is. Ha lenne ez a natural spray a polcokon újravenném mindenképpen! Az emlékek es az illat miatt 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

RyahOneY

2019. június 3.

Most szedtem elő, mert félig volt még csak elhasználva, gondoltam, elfújkálom már. :) Régebben vettem, akciósan, nem is ebben a csomagolásban van az enyém, hanem a rózsaszín háttér előtt fekete Playboy logós verzióban (nem tudom, az korábbi vagy későbbi-e). Mindenesetre az illatát nagyon szeretem, édes gyümölcsös, fiatalos, abszolút ideális tavaszi-nyári illat. Kamasz, tini lányokon is jól állhat, nem hivalkodó amúgy sem, és biztosan a fiatalabb generációt akarták eleve ezzel a #generation illattal megcélozni. :) Viszont gyakran kell újra fújni nap közben is, mert villámgyorsan elillan az illata. :/ Oké, testpermettől ne várjon sokkal többet az ember, de azért volt már ennél jóval tartósabb Playboy natural spray-m is. A 4* csak az illata miatt, ha nem lenne ilyen kellemes, a tartóssága 3*-ra simán lehúzná...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Timi970120

2018. június 6.

Régebben talán több üvegcsényit is elhasználtam belőle. Rajtam nem hinném, hogy túlságosan tartós lett volna az illata, ennek ellenére szerettem. Aztán meguntam, váltani akartam. Lehet, egyszer még nosztalgikus hangulatokban veszek ebből egyet, mert még mindig egészen tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Andii17

2017. augusztus 20.

Nagyon jó illata van.Először a spary vátozatát vettem meg, aztán végül ezt is. Mindkettőt ajánlom nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

izabella73

2017. május 19.

Kuponnal jutottam hozzá, féláron így mindenképpen megérte, főleg hogy nagyon szeretem az ilyen gyümölcsös vagy virágos-gyümolcsös illatokat. Kifújáskor elég intenziv az illata, de nem zavaró, viszont hamar elillan. Mivel ez nem egy parfüm, nem is várható el hogy "hűde" tartós legyen, annyit tud mint egy testpermet. Az illata nagyon tetszik, ezért ha megint lesz rá kupon újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 19.

ipszilonze

2016. május 31.

Nem mondhatom, hogy rajonganék a Playboy illataiért, de ezt nagyon megszerettem. Könnyű, gyümölcsös illat, tavasszal/nyáron ideális. Egyébként nem is értem, sok kommentelő miért vár el olyan nagy tartósságot, hiszen ez nem edp vagy edt, csupán testpermet, annak viszont egészen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

zita.herkovics

2016. május 5.

Teljesen jó. Ár-érték arány megfelelő. Könnyed, imádni-való & gyümis illat. 4 órája van fent, még mindig érzem. Tegnap zuhanyoztam fújás után nem sokkal, és még mindég lehetett haloványan illatolni'. Bejött, ahogyan a deo-ja is. Akciósan 1700,- v. 1300,- akár, szóval valószínűleg újra fogom venni. (Főleg kuponokkal.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Zsofii88

2016. március 26.

Imádom az illatát!:3 nem parfüm így nem is várom el tőle hogy annyira nagyon tartós legyen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Yubiri

2016. február 22.

Kellemes illat, kifújás után, viszont nem tartós és nincs hatósugara.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Kellemes illat, kifújás után, viszont nem tartós és nincs hatósugara.

kalmaniki

2016. január 29.

Nagyon kellemes, fiatalos, èdes, gyümölcsös illat. Rajtam úgy 4-5 órán keresztül lehet èrezni, szóval elèg tartós. Nem hagyott mèly nyomot az èletemben vagyis az orromban, elfújkálom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.