Playboy

Ár:   Ajándék parfüm mellé   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. január 14.

Ár:   Ajándék parfüm mellé
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

skorpió

2014. január 27.

Huh, megnyugodtam, hogy nem csak nekem volt bajom ennek a krémnek az identitásával! :)
Nos, a tubuson az áll: ez női masszázskrém. Eltelt több hónap (nekem is parfüm mellett volt), mire elolvastam a címkét. Előtte kézkrémnek használtam. Pontosabban mai napig annak használom.
Ki lett próbálva masszázshoz is, de olajokhoz vagyok szokva, így érthető, hogy kicsit méltatlankodtam, mert ez gyorsan szárad, emiatt elég rövidke masszázst kaptam vele. :)
Kézkrémnek elmegy. Kicsit ápolhatna jobban, de finom az illata, gyorsan beszívódik. Viszont eredeti funkcióban nem jött be, emiatt a pontlevonás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)