Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipacs, Módosítva: 2012. július 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiszerelés: 75 ml

Adri95

2015. október 26.

Nagyon szeretem. Illatát pedig egyszerűen imádom. Most is ilyet használok :) Teljesen meg vagyok vele elégedve.
Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Bátran ajánlom.

Lovrencsics Vivien

2013. március 1.

Nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Nem rossz!

xena123

2012. október 24.

Nagyon jó illata van és szerintem sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Nagyon jó illata van és szerintem sokáig megmarad.

Pipacs

2012. július 3.

Rendes parfümökön kívül használok néha ilyen spray-ket is. Jó, ha nem szeretnék túl erős illatot, mivel ennek hamar elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.