Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viktorianikolett, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Playboy Pin It Up illatával

Jucuus

2019. február 17.

Számomra picit erős illat, de nem is túl tartós, így rohanósabb napokra teljesen ok termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

anonimusgirl96

2014. május 22.

Anyukámtól kaptam ajándékba, akciósan vette. Azt mondta, hogy amikor megszaglászta egyből én jutottam eszébe, hogy mennyire illene hozzám ez a parfüm.
Nagyon szeretem, azóta is majdnem mindig ezt használom. Az illata engem teljesen rabul ejtett. Egészen tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 22.

love_cinderella

2014. május 19.

Akciósan vettem meg, nagyon jó illata van ! Igazi tavaszi-nyári illat. Tartóssága is tökéletes, kibírja az egész napot. Már kb 2 hónapja használom minden nap és alig fogyott belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

biondi

2014. március 29.

Nagyon szeretem! Akciósan vettem meg nyáron, mikor kipróbáltam először, rögtön megtetszett, de kissé furának tűnt. Annyira, hogy egy ideig használtam, aztán télen áttértem az édesebb, töményebb illatokra. Most, így tavasszal megtaláltam a szekrényben, azóta csak azt használom! Annyira kellemes, fiatalos, finom, nem túl édes, nem túl tömény, nagyon tavaszias illat! Most még jobban szeretem, mint mikor megvettem, amint elfogy, beszerzek egyet a tartósabb változatból is, bár ez is jól bírja viszonylag. 2-3 óra múlva kicsit más, de úgy talán még finomabb a bőrömön! Külön tetszik az elnevezés és a csomagolás is. Csak ajánlani tudom, megéri kipróbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

vanillacaramella.sweet

2014. március 6.

Én nagyon szeretem ezt az illatot, nagyon édes-gyümis. Kb.ugyanolyan a tartóssága (3ó), mint a másik 30ml EDT-s kiszerelésének, mert az sem edp. :)) Teljesen feldob így tavasz elején. :) Mindkét kiszerlése hordható táskában, hogy frissíteni lehessen, így is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.