Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ninav, az összetevőket feltöltötte: plussmacika, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

70%-kal intenzívebben hidratál, valamint selymes tapintást és bazsarózsa illatot kölcsönöz bőrödnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sterc

2020. szeptember 19.

Nagyon finom illata van (ami tartós is) és nekem a hidratálóképessége is megfelel. Nem leégett, de a Nap által kissé kiszárított, már enyhén húzódó bőrre kentem kétségbeesésemben és remekül teljesített: Egy használattal újra puha lett a bőröm és a szárazság eltúnt. Kár hogy nem találom már sehol, szerintem már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

hsjk

2019. január 27.

Nem a legtökéletesebben hidratáló testápoló, viszont az illata zseniálisan finom, bazsarózsás. Összességében 4 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Vanessza0420

2018. december 14.

Jól hidratál és nagyon jó az illata is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Jól hidratál és nagyon jó az illata is! :)

Fruzsi

2017. május 27.

Extrém száraz bőrre szerintem kevés, de egyébként jól hidratál. Az illata viszont nem annyira tetszett, pedig a parfümöt, dezodort és tusfürdőt nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

barbyka01

2017. április 12.

Isteni finom bazsarózsa illata van, amit felkenés után még jó sokáig lehet érezni a bőrön is. Megfelelően táplál, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Patriciam

2016. augusztus 15.

Szeretem es borre felkenve is nagyon jo illata van,jol hidratal:) Mondjuk en hulye felkentem az arcomra is(nagyon erzekeny a borom) es kicsipte de nem is odavalo:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Kingucii

2016. március 29.

Barátomtól kaptam, és isteni finom illata van!
Szerintem nem babarózsa illata van, inkább cukorkás. Sokkal jobb így,mivel nem szeretem magamon a rózsa illatot.
Gyorsan beszívódik a bőrbe, hidratál és nagyon puha lesz tőle a bőröm.
Használtam már Playboy testápolót( epreset ) remekül bevált mindkettő. Ha elfogy,biztos,hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Barátomtól kaptam, és isteni finom illata van!
Gyorsan beszívódik a bőrbe, hidratál és nagyon puha lesz tőle a bőröm.

dreamerem

2015. november 23.

Kellemes az illata, és hamar beszívódik. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Kellemes az illata, és hamar beszívódik. Újra fogom vásárolni.

xxEDITxx

2015. június 8.

Nagyon jó illata van, viszonylag tartós is. Többnyire nem érzem magamon a tusfürdőket, szóval ez nagy szó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

anitaanett

2015. május 12.

Egyszerűen imádom! Volt már Playboy testápolóm, azzal is nagyon meg voltam elégedve. Nagyon csajos illata van, amit még órákig érezni lehet a bőrön használat után, emellett remekül hidratál és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.