Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viktorianikolett, az összetevőket feltöltötte: Tuszy, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyek: körte, grapefruit, mák akkord, Pina Colada, narancsvirág, eper, vanília, cédrus és pézsma

AlexaRed

2016. szeptember 5.

Remek illata van, nem túl erős, kellemes. Nagyon rég kaptam és még mindig van, pedig szinte minden nap használom! Vennék még belőle, ajándékba is nyugodt lelkiismerettel adnék ilyet, remélem még lehet majd kapni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Alicee4

2016. június 2.

Még tavaly kaptam Karácsonyra és még mindig van belőle, kár hogy már nem lehet kapni, imádom az illatát és tartós is ! Jár neki az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

nikiam97

2015. december 7.

olcsón jutottam hozzá az utolsó két darabot vettem meg a boltban . Azonnal beleszerettem , a tipikus burlesque hangulatot idézi számomra.Sajnálom hogy már nem lehet kapni sehol,de végül is jól betáraztam.Újra vevős.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

szandrabanana

2015. augusztus 28.

Kedvencem volt, amíg lehetett kapni.:( Nagyon tetszett az édes illata, ugyan nem volt túl tartós. Sokan dicsérték rajtam, két üveggel elhasználtam, de utána már nem találtam sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Noxika

2015. augusztus 3.

Nagyon-nagyon szerettem az édes illatát, engem a málnára emlékeztetett, érdekes, pedig nem látok az illatjegyek felsorolásánál málnát. Ha újra látnék a boltok polcain ilyent, biztos vennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

wifey

2015. május 12.

Az illata jó, csak nem tartós. Nem fogok venni belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Az illata jó, csak nem tartós. Nem fogok venni belőle többet.

Tuszy

2015. április 19.

Én nagyon szeretem, jó az illata, és tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Én nagyon szeretem, jó az illata, és tartós :)

raramusic

2015. február 22.

Az illata nagyon tetszik, a kulalak is. Az ara is teljesen elfogadhato, az egyetlen bajom vele hogy sajnos gyorsan elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Annabelle

2015. január 27.

Nem voltam sohasem nagy playboy fan,de nem is bánom. Véletlenszerűen vettem meg,de beleszerettem. Nem szoktam az ilyen illatokat túlzottan szeretni,de esélyt adtam neki,hogy bizonyítson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 27.

vattacukorkj

2014. december 27.

Olcsó, jó az illata. Az egyetlen bajom vele, hogy nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Olcsó, jó az illata. Az egyetlen bajom vele, hogy nem tartós.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.