Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Muriel, az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A Playboy Play It Rock egy elragadó, szexi és nagyon nőies illat, mely egzotikus virágos tónusokon alapul, miközben játszadozik az édes és fűszeres tónusokkal.

"Mindjárt az elején lenyűgözi Önt a vérnarancs lédús energiája, összekapcsolódva a szenvedélyesen édes almával és a feltűnő sáfránnyal. A virágos szívben kivirít a szexi nőiesség. A nap által megcsókolt narancsvirág és a csábító golgotavirág a vágyakozó frangipanival alkotnak egy gonosz varázslatot. Végezetül egy rejtelmes és kontraszt aláírás fedi fel magát.
Az érzéki pacsulit és a fekete ébent kiegészíti a lédús vanília és az intenzív bőr illatával együtt alkotnak egy rockos jelleget."

bettina28

2016. december 15.

Nekem is a csillámos van meg, imádom! Nagyon spóroltam vele amikor megtudtam hogy eltűnik a polcokról, imádtam a sprayével együtt!! Mindkettőt különleges alkalmakkor használtam a vége felé és nagyon sajnáltam amikor elfogyott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Dourou

2013. november 11.

Nekem is a csillámos van meg, nagyon imádom, főleg az illatát:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 11.

Nekem is a csillámos van meg, nagyon imádom, főleg az illatát:)))

sissy93

2013. augusztus 7.

Nekem a csillámos verzió van meg. Finom illat, jól habzik, nem szárít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nekem a csillámos verzió van meg. Finom illat, jól habzik, nem szárít. :)

Muriel

2013. július 29.

Nagyon kellemes finom illata van :) Akciósan a tescoban 600 Ft :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Nagyon kellemes finom illata van :) Akciósan a tescoban 600 Ft :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.