Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló érzéki vanília illattal

Hidratálja és puhává varázsolják a bőrt és csábító illata hosszú ideig érezhető. Gyorsan beszívódik a bőrbe. 70%-ban tartalmaz extra hidratáló összetevőket, ami biztosítja a 24 órás hidratáló hatást.

Kiszerelés: 250 és 400 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jelizz

2017. május 26.

Kellemes az illata vanilias edes gyumolcsos. Es eleg sokaig megmarad az illata . De sajnos nem hidratal elegge 😕 atmeneti testapolonak jo lessz . Sajnalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

betty23

2017. január 31.

Az illata erős, de lassacskán elillan. Gyorsan beszívódik, bár csak gyengén hidratál. Egynek elmegy, de már várom mikor fogy el, mert az illata tényleg nagyon szokatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

ElisabethStonem

2017. január 9.

Sajnos kiütést kaptam tőle... amúgy nem lenne annyira rossz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Sajnos kiütést kaptam tőle... amúgy nem lenne annyira rossz

Marcipan84

2016. február 17.

Érdekes ez a krém... a hidratálással nincs gond, viszont az illatát hol kellemes, édes-vaníliásnak érzem, hol kicsit ánizsosnak, illetve megcsap az ánizsos illat. Szeretem az ánizst, de nem tartósan, magamon. Ezért inkább nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

muminia

2016. február 16.

Tubusból kinyomva kicsit tömény illata van, néhány percel később már nagxon funom. Jól hidratál viszont kicsit lassan szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

lillubillu

2015. december 31.

Szeretem az illatát , de nagyon ritkán használom mert alapból sem száraz a bőröm,de kicsit nehezen szívódik be. Egyébként ajándékba kaptam,magamtól biztos hogy nem vettem volna meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

fittike97

2015. november 30.

Amikor a boltban megszagoltam nagyon tetszett az illata. Viszont amikor itthon kiprobaltam szabalyosan budosnek talaltam. Nagxon intenziv az illata, lassan szivodik be, es nem is hidratal elegge. Kiprobaltam megegyszer, hatha..de az illatat nem birom elviselni, nagyon emelyito.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

Hygi

2015. október 18.

Nagyon szépen hidratálja a bőrömet, viszonylag hamar beszívódik. Az illatát nagyon szeretem, nagyon édeskés, utána sokáig érzik a bőrömön az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Florana1413

2015. augusztus 26.

Lehet, hogy nekem van nagy szerencsém, de az enyémnek tényleg vanília illata van.Könnyen beszívódik, finom puha lesz utána a bőröm és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Noxika

2015. augusztus 15.

Én is akciósan jutottam hozzá Glamour napokon (250Ft / 200ml). Igazából ennyi pénzt megért, de a hidratáló hatásával nem vagyok teljesen megelégedve, ismerek sokkal jobbakat is. Az illatát viszont nagyon szeretem, a Playboy Play It Sexy Pin Up Collection natural spray változatát is használom. Nagyon nehezen szívódik be más testápolókkal összehasonlítva!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.