Playboy

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2012. december 28.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Playboy Play it Sexy... illatával.

wildrose

2020. április 11.

Kifújáskor pikáns rózsabors, aztán izgalmas édesgyökér, leszáradása pedig puha, meleg vaníliás. Kategóriájában elég intenzív és elég tartós, nőies illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 11.

Audry1

2019. szeptember 17.

Sajnos nem igazán tartós, nekem a parfümje volt meg egy ideig, azóta a fürdőszobát szoktam olykor illatosítani vele, de! Ez senkit ne tévesszen meg, ugyanis nem tartom szörnyű illatnak, egyszerűen rajtam annyira nem maradandó, hogy más a prioritás, van sok másik parfümöm helyette. Ennek ellenére maga az illata szerintem finom, nem túl erős, édeskésebb, nőies. Hétköznapi viselethez teljesen megfelel, elegánsabb megjelenésnél viszont mást használnék. A többi, általam ismert testpermethez mérve szerintem árilag nem vészes. Csak a tartóssága miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

pirospipacsocska

2019. július 8.

A parfümjét szagoltam,annak kellemes illata van.De mivel ez a testpermet volt akciós,így ezt vettem meg...Hát rajtam ez az illat sajnos nem működik.Orrbavágós,erős alkoholos szaga van kifújáskor,aztán pedig teljesen uniszex illattá alakul át rajtam. 😞És ugyanígy jártam a Vip-el is,csak az talán nem ennyire kegyetlenül erős illat!Úgyhogy ezt is gyorsan elajándékoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

viktoria566

2019. június 27.

Szerintem kellemes illata van, tartóssága amolyan középkategória. Bőrről kb. nap közepére elillan, de ruhán eléggé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Trutex

2019. január 7.

Édesebb illat, de szerencsére nem annyira, mint parfüm változata. Kellemes és meglepően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Vargane92

2018. november 2.

Én speciel mindennapokra vettem hogy egész nap frissnek érezhessem magam! Fürdés után is ezt használom így garantált a jókedv és a tartós is!!! :) napi 2xer fújom be magam vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

rammy717

2018. május 3.

Ajándékba kaptam, nem igazán nyerte el a tetszésem. Tipikus édes, unalmas illat. Nem is tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Lunalys

2018. április 26.

Finom illat, inkább fiatalabb korosztálynak. Sajnos nem túl tartós, kb azonnal elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Rozsdas

2018. március 22.

Imádom az illatát. Mindig megveszem, amikor akciós a Rossmanban. Tartós az illata, órákkal később is érzem magamon. És izgalmas, olyan illat, amitől én is jobban érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Pocok96

2018. február 26.

Tiniként imádtam, most már nem igazán használom ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Tiniként imádtam, most már nem igazán használom ezt a márkát.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: PEG-40, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.