Playboy

Ár:   1023 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2012. december 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 790 Ft

Playboy Play It Sexy illatával.

Ár: 790 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 790 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ennie86

2019. szeptember 21.

A parfümje megvan és azt nagyon szeretem. :) Gondoltam akkor már legyen teljes a kép, jött velem a tusfürdője is. Géles állagú, a parfümjének megfelelő illattal, ami viszonylag sokáig megmarad tusolás után. Az egyetlen negatívumja hogy kicsit szárítja a bőrömet. Újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Bettu

2019. január 20.

A Play It Wild a kedvenc tusfürdőm, de ma kivételt tettem és ebből a vaníliásat hoztam haza magammal. Nekem egy kicsit túl édes illat, viszont a tartóssága ennek is nagyon jó. Nálam továbbra is a karamelles marad a nyerő. Egyébként drogériákban 800 Ft körül mozog az ára, euro-s és egyéb ilyen helyeken be lehet szerezni 500-600 Ft-ért is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

csszabinka13

2018. június 19.

imádom az illatát! nekem nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

imádom az illatát! nekem nem szárította a bőrömet.

Pocok96

2018. február 26.

Tiniként imádtam, most már nem igazán használok ilyen fajta tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Tiniként imádtam, most már nem igazán használok ilyen fajta tusfürdőt.

RarityRose

2018. január 8.

Illata isteni, csábító, egyszerűen imádni való.. karacsonyra kaptam szettben, egy dezodorral. Az is isteni illat.. a kettő együtt rendkívül szexi!
4* mert szárít, es amugyis szaraz a böröm, csak ritkán használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

4* mert szárít, es amugyis szaraz a böröm, csak ritkán használom.

gre05

2017. december 27.

Szeretem a plyaboy tusfurdoket, de ez nekem is nagyon szaritotta a borom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Szeretem a plyaboy tusfurdoket, de ez nekem is nagyon szaritotta a borom. :(

kingusj

2017. december 2.

Szárít, de szeretem az illatát. Tartós is,amin meglepődtem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Szárít, de szeretem az illatát. Tartós is,amin meglepődtem :)

ElisabethStonem

2017. január 9.

Az illata jó, de nagyon szárít...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Az illata jó, de nagyon szárít...

HRegina

2016. december 27.

Az illata nagyon finom, sokáig érezni a bőrömön.
De nagyon szárítja a bőrömet, ezért csak nagyon ritkán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Az illata nagyon finom, sokáig érezni a bőrömön.
De nagyon szárítja a bőrömet, ezért csak nagyon ritkán használom.

Zanzara

2016. augusztus 4.

Jajj, ez mennyei! Órákig érzem még magamon az illatát. Teljesen körülölel. Nekem a vaníliás van meg, de ugyanez a Play it sexy. Vettem is belőle mindjárt még kettőt... :) Eddig egyik tusfürdőm sem volt ilyen tartós. A nagy Ő is megbolondul érte...
Valóban szexi illat.
Akciósan vettem 699 Ft-ért. Teljesen áron föl sem figyelek rá... Közel 1000 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Valóban szexi illat.
Akciósan vettem 699 Ft-ért. Teljesen áron föl sem figyelek rá... Közel 1000 Ft.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol