Playboy

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Playboy Play It Wild illatával.

ReiraShiver

2018. január 1.

Nem a leg hatásosabb, de az illata olyan, mintha parfümöt fújnék magamra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nem a leg hatásosabb, de az illata olyan, mintha parfümöt fújnék magamra. :)

kocosfox

2017. szeptember 19.

Foltmentes, alumínium mentes, erős hivalkodó az illata. A hatása sajnos inkább közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

csakeeen

2017. május 13.

Még mikor behozták, utána vettem meg a tusfürdőjével együtt.
Vegyesek vele az érzelmeim, izzadást nem gátolt, de az nem a termék hibája, illata kifújáskor jó volt, viszont amikor leizzadtam, gyakran kellett fújni, hogy ne legyek büdös.
Itthon viszont tökéletesen működött, enyhén éreztem az illatát, de nem volt fullasztó, sőt. (Érdekes a helyzetem, ha bárhova megyek, pillanatok alatt leizzadok, itthon viszont semmi, pedig ugyanúgy mozgok).

Akik keveset/egyáltalán nem izzadnak, azoknak tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Még mikor behozták, utána vettem meg a tusfürdőjével együtt.

Akik keveset/egyáltalán nem izzadnak, azoknak tökéletes választás.

tonhalacska

2017. május 12.

Tegnap vettem kuponnal, de nagyon megbántam, az illata kb 3-5 perc múlva teljesen eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Jelizz

2017. március 31.

Kellemes illata van kicsit mintha mogyoro vagy fahej illatat eretnem benne . Szeretem . Elfujkalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

PaNel95

2017. január 27.

Én nagyon szeretem!
Számomra pozitívum, hogy nincsen erős illata, hanem fújás után el is illan. Viszont amikor izzadok, akkor szépen teljesít, és nem lesz pacsuli szaga sem (sem nekem). Bár nem vagyok híve az édes illatoknak, de ennek nagyon tetszik az illata és kellemes, mindennapos használatkor sem unom meg vagy lesz elegem belőle.
Plusz pont, hogy nem irritálja a bőröm szőrtelenítés után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Én nagyon szeretem!
Plusz pont, hogy nem irritálja a bőröm szőrtelenítés után sem.

Pilence

2017. január 24.

Nem hasznalom direkt honaaljra mert ugy nem vallt be.de ruhan fujom es ugy jo .megvan a parfumje is azt szeretem mindnnapra hasznalni.a deoval kiegeszitem.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

hnikolett

2016. június 30.

Meg joy napokon vettem, 50%-os playboy kuponom volt rossmannba, se parfum nem volt, se tusfurdo..:/ aztan a penztarnal meglattam, 400 forinttert miert ne? Imadom az illatat azota!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

pinky001

2016. június 9.

Eleinte nagyon hatékony volt, aztán a vége felé már izzadtam mellette, de nem tudok rá haragudni. Az illata tökéletes, a csomagolás dögös, szívesen vásárolnám újra, de emlékek kötnek hozzá. Talán megveszem megint, talán nem, még gondolkozom rajta. :)

Update: Megvettem az új kiadást, az előző külseje sokkal jobban tetszett, semmi hatása nincsen, és az illata is sokkal virágosabb. Nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 9.

kissveraa

2016. május 26.

Én kiegészítőnek használom izzadásgátló mellé, és finoman átfújok egy csíkot magamon teljes testen. Valahogy nem ugyanaz az illat mint a parfüm, de szépen passzolnak egymással. Nekem bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol