Playboy

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszteRTM, az összetevőket feltöltötte: nekokaa, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Playboy Play It Wild illatával.

netti1990

2021. augusztus 13.

Már a csomagolása megfogott ☺😊
Imádom a párducmintát ☺😊❤
Nagyon finom,gyümölcsös-virágos,vadmacskás illata van 😊❤
Hétköznapokra használom.
Parfümdezodorhoz képest tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Már a csomagolása megfogott ☺😊
Imádom a párducmintát ☺😊❤
Nagyon finom,gyümölcsös-virágos,vadmacskás illata van 😊❤
Hétköznapokra használom.
Parfümdezodorhoz képest tartós.

wildrose

2020. április 11.

Kifújáskor, édes, lédús körtés, aztán frissítően rebarbarás és izgalmasan kólás, leszáradása pedig puha, meleg, kissé vaníliás. Kategóriájában kifejezetten intenzív és tartós, izgalmas, nőcis illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 11.

clevergirl

2019. február 17.

2019.02.17.: Még mindig finom, s nagyon tartós illata van. Nemcsak őszre, tavaszra még jobb használni.

2018.09.27.: Kellemes illata van, csajos kifejezetten. Gyümölcsös, de egy pikáns csavar van benne, ami kirántja kislányos mivoltából. Deo létére tartós. Megéri az árát. Én ezt a parfümöt nyáron tudom leginkább elképzelni. 💐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Linuxo

2018. november 16.

Számomra tipikusan hűvös időre illő illat. Tavaly tavasszal vettem, de az év felében ez kb. hasznalhatatlan számomra, ezért is fogyott lassan. A forró kánikulában el sem tudtam volna képzelni magamon. Ahhoz túl sok lett volna. Szerettem, de most nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Vali95

2018. február 19.

Már évek óta a kedvenc parfümöm. Mindig van egy belőle :) Nagyon szeretem az illatát, édes és tartós, még nyáron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

diosbejgli

2017. december 5.

Jo illata van, edes, karamellas, egesz tartos is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Jo illata van, edes, karamellas, egesz tartos is.

anda1213

2017. február 5.

Szeretem az illatát, de nem olyan tartós. Csak ennyi a problémám. Pedig szeretem nagyon az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

pinky001

2017. január 28.

Mivel a dezodorjába a megjelenése óta szerelmes vagyok, ősszel végre beruháztam erre a parfümre is. Az előttem íróknak igazuk van, vad, vadmácskás. Valamilyen szinten önbizalmat ad a viselőjének. Édes, de van benne valami femme fatale-s csavar, ez teszi számomra teljesen elragadóvá. Ha elfogy, szerintem megveszem a rendes parfüm verzióját is. Nagyon tartós, az üvege is tetszetős, imádom a párducmintát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

Jelizz

2016. június 20.

Nekem tetszik az illata olyan VAD :D eroteljes edes, de en inkabb elrakom mint esti vagy buli illatnak elhasznalva mert nagyon utos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

barbyka01

2016. március 13.

Nagyon imádom, finom, édes, karamellás, igazi csajos illat :) Ahhoz képest, hogy nem parfüm elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.