Playboy

Ár:   849 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Playboy Play It Wild illatával.

carolinett33

2020. január 7.

Irigylem azokat akik nap közepén is megérzik magukon a tusfürdő illatát velem még sosem történt ilyen, ezzel sem... 😁 de nagyon jó volt őszre-télre azért erős az illata csömör édes pont ahogy szeretem de kicsit benne van az a műviség ami nem hagyja hogy annyira tobzódjak benne :/ kíméletes a bőrhöz, csajos életérzést hozza végülis amiért megveszed 😄 de nekem a sensual vanilla illatú volt a kedvenc csak azt már egy ideje nem látom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

sziszoka

2019. október 18.

Fantasztikus karamell illata van.Nem nagyon szeretem egyébként az édes illatokat,de nem találom töménynek.Állaga elég sűrű,nem nagyon habzik,nem szárít.Egyedül az árával nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Dorotii66

2019. október 5.

Az árát sokkallom, de nagyon kellemes illatú, tényleg a karamellre emlékeztet. Nem szárít, jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Jujuci

2019. szeptember 13.

Soha meg se fordult a fejemben, hogy Playboy tusfürdőt kellene vennem. Múlt héten viszont megtört a jég. Bementem a DM-be, és valami isteni sugallat (? :D) odahúzott a polchoz. Megszagoltam, elsőre nem tudtam eldönteni, tetszik-e vagy sem. Iszonyú tömény, édes, kissé már-már gejl illata van. Miután meggyőztem magam arról, hogy igenis nekem ez tetszik, megvettem. Nagyon jól tettem! Tusoláskor irtó finom, édes illata van, jól habzik, és fürdés után megmarad az illata a bőrön, ami nekem nagyon fontos szempont. Azt hiszem ez az az illat, ami valakinek vagy nagyon tetszik, vagy irtózik tőle. Egy kis szépséghibát tudnék felróni, az pedig az állaga. Ez a tipikus "géles, vizes" cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

LadySpyro

2019. június 14.

Szerettem az illatát, viszont nekem hamar elillant. Egyszer megvettem, el is használtam (nálam ez ritkaság mert sokszor elcsábulok másra mielőtt kifogyna egy flakon), de már amúgy is átálltam a natúr, bio+vegán termékekre így tőle már búcsút intettem. De az emlék kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

dizabella01

2019. január 3.

Összeségében egy jó termék, nagyon finom az illata, valódi karamellre emlékeztet, fürdés után sem illan el.
Nem szárít, jól tisztít.
Nagyon gyorsan fogy, ez az egyetlen gond. Sokat is kell használni belőle, mivel nem habzik annyira.
Teljes árát sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Nem szárít, jól tisztít.
Teljes árát sokallom.

Katie

2018. október 7.

Az Aquolina Pink Sugar parfümre emlékeztet az illata. Jó, de eléggé tömény illat, rendszeresen nem használnám. Egyszer-egyszer elmegy zuhanyozáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Lory

2018. augusztus 23.

Nagyon finom karamellás illata van.Ajándékba kaptam egy szettben a lányomtól,mert ő is tudja,mennyire szeretem az édes,különleges illatokat:))
Édességrajongóknak kötelező darab:))Az illata sokáig érződik de hogy mennyire azon csodálkoztam is.A minap elmentünk vásárolni és megcsapott valami ismerős,kellemes illat.Gondolkodnom kellett mi ez,mire rájöttem,hogy ez bizony a tusfürdőm :DDD Pedig parfüm is volt rajtam.Csak az alsó polcról bányásztam ki valamit és a karom,ahogy közel került az arcomhoz/orromhoz,úgy csapott meg az illat.
Szerintem inkább télre való de így sem bántam meg,hogy nyáron kezdtem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Bettu

2018. július 17.

Régóta szemezgettem már vele, nagyon tetszett az illata, kicsit drágálltam, ezért nem vettem meg soha. Egyik nap muttam apuéknak, hogy mennyire finom karamellás illata van.. Mit ad isten, ma megleptek vele. Már alig várom,hogy kipróbáljam. Nem tudom letenni, a végén még "rászokok". :)

Update:
Úgy megszerettem, joy napok alkalmával féláron hozzá tudtam jutni. "Betankoltam" belőle! :)

Update 2: Mai napig kedvenc, már anyukám is oda van érte. :) A legtartósabb tusfürdő, amit valaha használtam, sokáig érezni az illatát fürdés után.

Update 3: Többet nem updatelek, de egyszerűen hihetetlen mekkora kedvencem lett ez a tusi. :D A külseje megváltozott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Update:

Laura06

2018. február 20.

Nagyon imádom az èdes illatokat, de ezt különösen. Sokáig èrzem magamon fürdès után, sőt az egèsz fürdőszobában is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Színező anyag. (Piros)