Playboy

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: baba_girl_16, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő a Playboy Queen Of The Game EDT illatával.

sabrirory

2019. május 29.

Egyet kell értenem az előttem szólóval, ennek nem ibolya illata van, hanem bogyósgyümis, édes, már-már cukorkás. Nagyon szeretek vele fürdeni, nem bántja az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

wildrose

2018. február 3.

A termék leírásában ibolya illatúnak írják, de szerintem ahhoz semmi köze, ellenben nagyon finom, édes, bogyós gyümi illatú tusfürdő. Cuki lilás színű, gélállagú, jól habzik, jól tisztít, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

Aprile

2017. május 15.

Ajándékba kaptam, s mivel épp tusfürdőhiányban voltam, elkezdtem használni. Eleinte borzasztóan furcsa volt nekem ez az erős parfümös beütés, aztán lassan megszerettem ezt a kicsit virágos, kicsit bogyós illatot, ami fürdés után is meglehetősen sokáig érződött még rajtam. Újra nem hiszem, hogy venném, de kipróbálni a változatosság kedvéért nem volt rossz. Különösebben nem táplálta a bőröm, szóval egy teljesen átlagos tusfürdőről beszélhetünk esetében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

barbyka01

2017. május 11.

Valóban émelyítően édeskés illata van (mint a legtöbb Playboy terméknek szerintem), de én nem egyszerre általában több tusfürdőt használok felváltva, pont ennek a kiküszöbölésére:) Időnként szívesen használom, nagyon jó, tartós az illata, jól tisztít és nem szárít. Még fürdés után is sokáig érzem magamon az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

baba_girl_16

2017. január 15.

Amikor megvettem tetszett az illata, de folyamatos használás mellett már émelyítő volt számomra ez az iszonyatosan édes illat. Amúgy nem szárította a bőröm és normálisan habzik. Ezt az egy flakont elhasználtam, de valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol