Playboy

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emike, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: mandarin

Szív: papagájvirág, frézia

Alap: ámbra, szantálfa, pézsma

CsinCsilla

2020. augusztus 5.

Kedvencem a Playbol illatok közül. Édes, gyümölcsös illat, rohangálós illatnak tökéletes. Nem tartós sajnos, de szívesen viszem magammal és frissítem fel az illatot többször napközbeni. Sokaknak tetszik az illata, remélem még sokáig kapható lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Hecate

2018. szeptember 14.

Erős alkoholos beütés után gyorsan kibontakozik a mandarinos-virág illat. Nagyon kellemes, nőies, friss illat. (Én már fekete kupakkal jutottam hozzá.) Édes kompozíció, ám a mandarinos és nem a fojtó művanília vagy művattacukor. Ha viselem a férfiaknak tetszik, magam is imádom, de ilyenkor parfümszóróban is viszek magammal, hogy fel tudjam frissíteni a hatást, mert tartóssága nem hosszú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

zsoxcore

2018. július 12.

Friss, nyárias, virágos-gyümölcsös illat. Tavasztól nyár végéig előszeretettel nyúlok/nyúltam ehhez a parfümhöz. Hétköznapi, rohangálós illatnak tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

lia0000

2017. december 27.

Semmi extra. Kicsit olyan szúrós szappan szaga van. Érződik rajta hogy nem egy kifinomult illatot fúj magára az ember. 10 perc után elillan, de én se vártam szuper tartósságot. Egyébként ajándékba kaptam, magamtól sose venném meg. Nem értem hogy mire jók ezek a "2 litert magamra fújok és 10 perc után semmit se érzek" permetek. Talán így nem unják meg olyan könnyen az emberek? Nekem van egy ugyanilyen könnyed, fiatalos, üde parfümöm, de az szinte rám van tapadva egész nap és nem unom meg. Ja, és elég belőle 1-2 fújás, nem úgy mint ebből. 2 csillagot adok neki, mert azért teljes pénzkidobásnak nevezni túlzás mert elhasználgatom azért, főleg, hogy ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

moni92

2017. november 1.

Finom illata van, kár hogy nem tartós.

Finom illata van, kár hogy nem tartós.

Lunalys

2017. október 13.

Fiatalabb korosztálynak való. Finom, édes illata van, de nem egy nagy durranás. 8 órát nem bír ki - nyilván - ez csak egy drogériás illat. Ebben az árkategóriában szerintem rendben van.

Hétköznapokra fújtam be magam vele régebben, míg el nem fogyott, már kissé kislányosnak érzem a koromhoz képest, emiatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

egypicipocok

2016. december 14.

Ez az amire azt mondom, egynek elmegy. Olcsóbb kategóriás parfümöt kerestem amikor megtaláltam és igaz az illata megtetszett, tartósságra már kevésbé tudok jókat mondani. Nem az az "újravevős" termék számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

bebuska94

2016. november 14.

Ajándékba kaptam, de nem biztos, hogy újraveszem. Az illató jó, de nem az, ami nélkül nem tudnék élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Fruzsi

2016. november 1.

Kellemes illat, de nem túl tartós.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Kellemes illat, de nem túl tartós.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Dettuus

2016. január 28.

Az illata nem rossz, bár nekem valamiért az illatosítók jutnak róla eszembe😅 Egyáltalán nem tartós. Igazából azért vettem, mert levolt árazva. Gondoltam hátha. De csak egyszer használtam magamon, azóta csak a szobám illatosítására😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.