Playboy

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: mimikehh, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 590 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: mandarin

Szív: papagájvirág, frézia

Alap: ámbra, szantálfa, pézsma

Ár: 1 590 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Savuna

2021. március 28.

Ajándékba kaptam, de az én orromnak a sima édes illat mellett valami borzalmas kesernyés, szúrós alapillata van. És persze a bőrömre fújva ez jön ki, elnyomhatatlanul. Annyira kellemetlen, szúrós szaga lett, hogy rosszul lettem tőle és le kellett mosnom magamról. Ezért a tartósságáról nem tudok nyilatkozni.
Nem tudom, melyik illat lehet, amit ennyire nem bírok, és ráadásul a bőröm is így reagál, de teljesen elnyomja a kis édeskés jelleget, ami amúgy szintén nem egy nagy szám önmagában, de legalább hordható lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

KonDori

2021. március 15.

Kellemes illata van, csak egy baj van vele, egyáltalán nem tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Kellemes illata van, csak egy baj van vele, egyáltalán nem tartós az illata.

Dyana91

2021. március 4.

Évekig használtam ezt a parfümöt. Imádtam az édes illatát, csak sajnos nem volt sokáig tartós. Többször újra kellett fújnom napközben, de nem volt gond, mert az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Vanille23

2021. február 8.

Gimnazista koromban több üveggel is elhasználtam, aztán valahogy elfelejtődött. Mostanában fújkáltam már magamra mindent, de semmi nem volt az igazi, és szerencsére anyukámnak és a nővéremnek eszébe jutott, hogy ezt hogy szerettem régen :D Úgyhogy most újra ezt használom, és nem értem, hogy miért nem használtam évekig. Finom édes, gyümölcsös illat, nekem pont tökéletes. Egy kicsit lehetne tartósabb, de persze ennyi pénzért nem rossz ez a pár órácskás hatóidő sem. Szerintem visszaállok a Playboy parfümökre, és kipróbálom a többit fajtát is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Jelizz

2019. március 17.

jo illata van, es nem draga . A fenebe h nem tartos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

jo illata van, es nem draga . A fenebe h nem tartos :(

renata89

2019. március 8.

Szeretem ezt az illatot, nem túl vad, kellemesen édeskés illat, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Szeretem ezt az illatot, nem túl vad, kellemesen édeskés illat, tartós.

Regina26

2019. február 17.

A kedvenc parfümöm! Első pillanattól kezdve imádom. Kellemes édeskés illata van és emellett mégis vagányságot sugároz. :) Nagyon csajos, tartós, és szerintem van valami egzotikus beütése is. Az üvege szuper cuki, főleg a kis fülecskés kupakkal. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Sundiboszi

2019. február 1.

Nekem is egy kicsit maszkulin beütése van, nem tudom miért, egyébként nem lenne rossz illat de valahogy olyan vizes, ez nagyon zavar, 2500 Ft-ért viszont nagyon kedvező az ára, nem tudom még hogy elhasználom-e vagy továbbadom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

kacibog83

2018. december 14.

Szuper jó illata van, tetszetős üvegbe zárva. Nagyon egyedi a fekete nyuszifül kupakja. :) Egyike azon parfümöknek, melyek nem alkotnak szúrós-keserű egyveleget a bőrömmel, leszáradás után is ugyanazt a finom illatot érezni, mint frissen fújva. Nem emelkedik ki a tömegből, kissé gyümölcsös, vidám hangulatot kelt bennem, mégsem az a tipikus tucat illat. Egyedül a tartósságával van gondom, amit úgy oldottam meg, hogy táskában jól elférő fújósba pumpáltam át az eredeti üvegből, így bármikor frissíteni tudom magamon. Az ára is baráti, akció keretében meg aztán tényleg nagyon megéri, így a tartóssága miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Dra

2018. november 14.

Tipikus hétköznapokra való parfüm. Kellemes édes illat, nem túl erőszakos. Nálam folyamatosan újravevős, a sok drágább parfüm mellett is legtöbbször érte nyúlok.
Sajnos a Rossmannban kivonták a forgalomból, pedig Glamour napokon mindig beraktároztam belőle jópár darabot. Remélem azért nem fog szépen lassan eltűnni mindenhonnan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.