Playboy

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: mimikehh, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 590 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: mandarin

Szív: papagájvirág, frézia

Alap: ámbra, szantálfa, pézsma

Ár: 1 590 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Enci33
Állapot: használt/ fotón látszik, 40 ml-es , Helyszín: Debrecen, fizetés: Debrecenben személyes átvétel lehetséges, egyéb helyre foxpost csomagautomatába küldöm
Jelizz

2019. március 17.

jo illata van, es nem draga . A fenebe h nem tartos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

jo illata van, es nem draga . A fenebe h nem tartos :(

renata89

2019. március 8.

Szeretem ezt az illatot, nem túl vad, kellemesen édeskés illat, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Szeretem ezt az illatot, nem túl vad, kellemesen édeskés illat, tartós.

Regina26

2019. február 17.

A kedvenc parfümöm! Első pillanattól kezdve imádom. Kellemes édeskés illata van és emellett mégis vagányságot sugároz. :) Nagyon csajos, tartós, és szerintem van valami egzotikus beütése is. Az üvege szuper cuki, főleg a kis fülecskés kupakkal. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Sundiboszi

2019. február 1.

Nekem is egy kicsit maszkulin beütése van, nem tudom miért, egyébként nem lenne rossz illat de valahogy olyan vizes, ez nagyon zavar, 2500 Ft-ért viszont nagyon kedvező az ára, nem tudom még hogy elhasználom-e vagy továbbadom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

kacibog83

2018. december 14.

Szuper jó illata van, tetszetős üvegbe zárva. Nagyon egyedi a fekete nyuszifül kupakja. :) Egyike azon parfümöknek, melyek nem alkotnak szúrós-keserű egyveleget a bőrömmel, leszáradás után is ugyanazt a finom illatot érezni, mint frissen fújva. Nem emelkedik ki a tömegből, kissé gyümölcsös, vidám hangulatot kelt bennem, mégsem az a tipikus tucat illat. Egyedül a tartósságával van gondom, amit úgy oldottam meg, hogy táskában jól elférő fújósba pumpáltam át az eredeti üvegből, így bármikor frissíteni tudom magamon. Az ára is baráti, akció keretében meg aztán tényleg nagyon megéri, így a tartóssága miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Dra

2018. november 14.

Tipikus hétköznapokra való parfüm. Kellemes édes illat, nem túl erőszakos. Nálam folyamatosan újravevős, a sok drágább parfüm mellett is legtöbbször érte nyúlok.
Sajnos a Rossmannban kivonták a forgalomból, pedig Glamour napokon mindig beraktároztam belőle jópár darabot. Remélem azért nem fog szépen lassan eltűnni mindenhonnan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Ennie86

2018. augusztus 30.

Ma tesztelgettem őt is. Van már vagy 3 playboy parfümöm. :) Ez is nagyon kellemes, édeskés, nyári illat.
Sajnos nem annyira tartós, de ahogy előttem is írták, max újra fújom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Sajnos nem annyira tartós, de ahogy előttem is írták, max újra fújom. :)

blanzsi

2018. május 25.

Egyik kedvenc illatom! Nagyon szeretem egyszerűen fantasztikus!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Egyik kedvenc illatom! Nagyon szeretem egyszerűen fantasztikus!

Susie0011

2018. május 21.

A kedvenc playboy illatom. Sajnos nem a legtartósabb, de mindig magamnál hordom és maximum fújok magamra napközben ha szükségét érzem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

wildrose

2018. május 5.

Friss, energikus, egzotikus-édeskés, szexi, bulis, nyári illat és meglepően tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

Antioxidánsok: BHT