Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lavander, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló édes eper illattal

Hidratálja és puhává varázsolják a bőrt és csábító illata hosszú ideig érezhető. Gyorsan beszívódik a bőrbe. 70%-ban tartalmaz extra hidratáló összetevőket, ami biztosítja a 24 órás hidratáló hatást.

Kiszerelés: 250 és 400 ml

Lina14

2019. június 19.

Kellemes, kellemes, de ragacsos érzetet hagy a bőrön és nekem nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Fruzsi

2017. május 27.

Szerintem jól hidratál, van akinek fontos, hogy a víz benn maradjon a bőrébe, nem hülyeség a paraffin olaj szerintem megfelelő bőrön alkalmazva. Az illata is nagyon kellemes, nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

dreka98

2017. január 6.

Csomagban kaptam a parfüm mellé, nem fűztem hozzá sok reményt, mert általában nem jönnek be a parfüm gyártóktól származó testápolók.
Ez viszont pozitív csalódást okozott, nagyon kellemes az illata, és még másnap is lehet érezni milyen puha a bőröm tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

klumtimea

2016. december 13.

Fincsi málnaillata van, érződött még reggel is, miután este, fürdés után bekentem magam vele. Hidratáltság terén sem éreztem rossznak. Egyszóval nálam nyert! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

llidia

2016. november 8.

Egyáltalán nem hidratál, így igazából semmi értelmét nem látom, hiszen egy testápolónak ez lenne az alap feladata,emellett borzasztóan sok parfümöt tartalmaz , szerintem nagyon tömény és elviselhetetlen. 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

NPetraL

2016. január 3.

Ezt a fajta playboy testapolot ugy kaptam a mamamtol:3 De meg korabban mar hasznaltam playboyos testapolot es emlekeim szerint tularazottnak tartottam. Viszont szerintem ez testapolo remek darab finom edes az illat, jol hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

anitaanett

2015. március 10.

A Playboy Super tusfürdőjéről már leírtam a véleményem, erről a termékről is csak hasonlókat tudok írni. Isteni illata van, remekül hidratál, hamar beszívódik és nagyon sokáig érezni az illatát, nekem már az egyneműm is teljesen átvette ezt az illatát. :D Egész nap szép, hidratált bőr érzetét adja. Kicsit drága, de nem pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

joouyee

2015. január 7.

Kellemes, tartós az illata. Könnyen felszívódik és nagyon csajos a flakonja is :) Drágállom, de akciósan 500Ft-ért megszerettem :) 4* az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

vattacukorkj

2014. december 27.

Az illata kellemes és könnyen beszívódik a bőrömbe, nem maradok ragacsos sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

lavander

2014. május 14.

Kedvencem! Nagyon finom epres illata van, csak kicsit sokallom az árát.

Update: sajnos le kell pontoznom, mert bár az illata még mindig nagyon tetszik, a hatásával nem vagyok elégedett, alig hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

Kedvencem! Nagyon finom epres illata van, csak kicsit sokallom az árát.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.