Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Muriel, az összetevőket feltöltötte: vattacukorkj, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A valódi csábítóknál alapkövetelmény a tisztaság érzése és a finom illat. Gondolj csak bele, mikor láttál olyan Playboy-t, akinek nem volt tökéletes a megjelenése? A Super Playboy tusfürdőivel az egyszerű halandóból ellenállhatítlan csábító válik.

A csajok számára készült hidratáló tusfürdőnek nem csak az illata pompás, de puhává és selymessé is varázsolja a bőrt.

Fruzsi

2017. május 27.

Nagyon tetszik az illata, sokkal jobb, mint a parfüm, és tartós is. Picit szárított, de engem minden tusfürdő szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Anetta89

2016. május 12.

nagyon szeretem az illatát, tartós kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

nagyon szeretem az illatát, tartós kellemes :)

Jelizz

2016. január 29.

ajéndékba kaptam sprayvel együtt ! :) szeretem az illatát, nem szárít, bár én mindenhez használok testápolót, jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

Fancsaaa04

2015. december 6.

Tusfurdo+testapolo+parfum=hosszan tarto kellemes jó illat! Kulon-kulon is imadom oket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

anitaanett

2015. március 10.

Ajándékcsomagban vettem a Playboy Super hidratáló testápolóval együtt. Kb másfél hete kezdtem el őket használni, nagyon kíváncsi voltam már, hogy milyenek. Egyik se okozott csalódást, sőt imádom mindkettőt. A tusfürdőnek isteni illata van, nagyon sokáig érzem a bőrömön az illatát, nem szárít, kellemes puha lesz tőle a bőr. A csomagolásuk is külön tetszik, rögtön lecsaptam rá a DM-ben amikor megláttam. :D Kicsit drágák, de szerencsére nem pénzkidobás egyik se, mint oly sok más drága termék. Mindenkinek ajánlom, nem csak azoknak akik szeretik a rózsaszín holmikat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

joouyee

2015. január 7.

Szeretem, az illata is tartós :) Nem túl olcsó, így 4*, de azért megveszem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

PiciBrigii

2014. május 27.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszett az illata!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon tetszett az illata!! :)

strawberry_juice

2014. május 3.

Ajándékba kaptam, elmegy. Az illata először tetszett, azonban így a flakon felénél járva már elég unalmas. Imádom a playboyos cuccokat, de ezt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 3.

Moncsi94

2014. május 2.

nem rossz, de nem venném újra, és az árát is sokallom. Szerintem kicsit szárított is, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

viktoriacsoke

2014. május 1.

Csak egy kis mintát próbáltam, de nagyon tetszik az illata és nem szárított

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 1.

Csak egy kis mintát próbáltam, de nagyon tetszik az illata és nem szárított

Antioxidánsok: BHT