Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Fruzsi

2017. május 27.

Nos talán ez a Playboy tusfürdő tetszett a legkevésbé. Az illata sem volt annyira jó, nem is volt túl tartós. Picit szárított, de engem minden tusfürdő szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Kingucii

2016. április 15.

Meglepődve tapasztaltam,hogy nem is rossz tusfürdő. Krémes, finom illata van. Igazi csajos külsővel rendelkezik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

missmomsen

2015. december 27.

Jó illata van, akkor használom, ha a parfümváltozatot is szeretném a nap folyamán használni. Bár én jobban szeretem a habzó, krémes tusfürdőket, ezért nem 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

baba_girl_16

2015. április 24.

Szeretem ezt a tusfürdőt, a csomagolása igazi csajos, az illata is jó, de nem túl tartós. Nem szárítja a bőröm és jól is habzik nekem. Azért adok neki négyest, mert kicsit drágának tartom és igazából semmi extrát nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

szivecske

2015. január 23.

Ugyanilyen parfümöt vettem még ősz végén, és ma megláttam ezt a tusfürdőt a Dm polcain, mindösszesen 349 Ft-ért vesztegették (Eredeti ára olyan 600-700 közt van, ami azért valljuk be elég csillagászati) De ennyi pénzért mindjárt velem is jött. Még nem használtam, de az illata teljesen magával ragadott, mennyire elegáns, közben egy kissé édeskés, téliesebb hatással. Kitűnő választás a farsangi-báli szezonra. Próba után update.
UPDATE: továbbra is isteni jó, jól habzik, a zuhany alatt is kellemes az illata, nem változik semmit ahhoz képest, amit szagolok a flakonból. Elég hamar elillan bőrön, de ez nekem nem gond. 5ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

-Juti-

2014. augusztus 20.

Elcsábított a csillogó, pajkos megjelenése, és a kosaramban landolt. Ez volt az első kirándulásom a parfümös tusfürdők világában, és nem bántam meg. Kellemes, nőies illata van, az állaga nem túl híg zselés, jól tisztít. A bőrömet sem szárította, de mondjuk nem is mindennap ezt használom. Ha úgy alakul, máskor is próbálkozom vele, erős 4-esre értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

málnaturmix

2014. augusztus 13.

Nagyon jó illata van,a színe is nagyon tetszik,és csillog tőle a bőr egy kicsit. Annyi bajom van vele,hogy szinte alig habzik,és hamar elmegy az illata,de ez kárpótolható a playboy VIP parfümmel :) Mindenképpen megérdemli a 4 csillagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Dorka93

2014. július 20.

testert használtam nagyon jó illata volt, valószínű megfogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

testert használtam nagyon jó illata volt, valószínű megfogom venni!

Yza

2014. július 17.

Az első playboy tusfürdőm. Tényleg minimális habzású, de a bársonyos bőr, és a hosszantartó ám visszafogott illat kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Jelizz

2014. június 27.

Jó az illata tetszik, nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

Jó az illata tetszik, nem szárít :)

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)