Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: juhaszmoncsi90, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ragyogást adó testápoló, fennséges orchidea illattal

Hidratálja és puhává varázsolják a bőrt és csábító illata hosszú ideig érezhető. Gyorsan beszívódik a bőrbe. 70%-ban tartalmaz extra hidratáló összetevőket, ami biztosítja a 24 órás hidratáló hatást.

Kiszerelés: 250 és 400 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lohnerniki15

2018. november 16.

A parfümjétől sokkal jobb illata van. Nem egy extra valami, de amennyit én testápolót használok, arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Manna98

2016. október 17.

Szeretem minden Playboy parfüm illatát, de mivel a V.I.P. a kedvenc illatom, egyértelműen ezt vettem meg. Az illatban nem csalódtam: intenzív, tartós. Viszont a hidratáló hatása elenyésző. Én buli előtti testápolónak használom, annak viszomt jó sokáig elég lesz a nagy kiszerelése. Bár ennyi pénzért nem tudom ez mennyire éri meg...:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

black_cico

2014. szeptember 9.

én nagyon megszerettem, a 2x újravásárolt Balea arany csillámos testápolóját cseréltem le erre, és nem bántam meg, annak eléggé rovar irtó szaga volt, de ennek nagyon finom, mindig dicsérik itthon mikor kenem :) a nagy kiszerelést vettem meg, olyan 1600 körül volt árban, hát nem egy olcsóság, de már meg van egy hónapja, minden nap használom és még kb a fele meg van, elég sűrű, én keveset szoktam nyomni belőle, mert szépen eloszlik.
amikért nagy dicséret: azonnal beszívódik, egyből öltözhetek, nem zsíros, nem ragad, nekem éppen eléggé hidratál, az illatát viszonylag sokáig tartja és az apró csillámok!! imádom, nem közönséges, vámpír v diszkógömb effektus, hanem szolid elegáns csillogás, egy szóval nekem tökéletesen bevált, újra vevősnek tűnik, habár az ár húzós és szeretek kacérkodni új cuccokkal, de ha jobb nem lesz, ő kerül le a polcról ismét :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Alvero

2014. augusztus 1.

Az illata miatt vettem meg, az tényleg nagyon jó, de a hidratáló képessége tényleg gyenge. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

lavander

2014. május 14.

Bár nekem a super playboy változata van meg, de az még nincs feltöltve.
Nagyon finom illata van, csak kicsit sokallom az árát.

Update: sajnos le kell pontoznom, mert bár az illata még mindig nagyon tetszik, a hatásával nem vagyok elégedett, alig hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

Bár nekem a super playboy változata van meg, de az még nincs feltöltve.
Nagyon finom illata van, csak kicsit sokallom az árát.

sternesamu.szilvia

2014. április 2.

Nekem ennek az illat tetszett a legjobban. Éjszakai hidratálásra (nekem legalább is) semmit nem ér, nagyon kis gyenguska.Száraz bőrre mint az enyém nem igazán vált be. Attól függetlenül szeretem de nem hiszem, hogy még egyszer próbálkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 2.

juhaszmoncsi90

2014. április 2.

A DM-ben, akciósan sikerült lecsapni rá, teljesen megérte (2,50 Eur). Az illata isteniiiii, ahogy a termékcsalád többi tagjának is, nagyon sokáig érezhető, ami nálam ritkaság. Emellett tényleg nagyon jól hidratál. Nappali testápolónak fogom használni, főleg az illata és a gyors beszívódása miatt. Normál bőröm van, ami csak akkor szárad ki ha netán hosszabb ideig nem hidratálom. Nekem nagyon bejött, újra meg fogom venni, másik illatot is szeretnék kipróbálni, mivel alig tudtam dönteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.