Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: friss-fűszeres

Összetétel: gyömbér, borostyán, jázmin, magnólia, vetiver, cédrus,mósusz

bbertie

2012. szeptember 7.

Véletlenül találtam rá erre a parfümre, sajnos azóta nem találkoztam vele a polcokon (lehet, hogy csak rossz helyen keresgéltem). Egyik karácsonykor a férjemnek kerestem parfümöt, és betértem a Mario...d drogériába, itt pont akciós volt. Első illatolásra megfogott benne valami friss, citrusos, egy lehelletnyi édesség, de alapvetően egy fiatalos, friss, kissé fűszeres illat. Tökéletes ajándékra sikerült. Azóta is megszagolom néha a kiürült üveget...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol
Színezékek: CI 60730

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.