Police

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andy88, az összetevőket feltöltötte: otilialing, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Fejjegyek: citrom, feketeribizli, szilva

Szívjegyek: osmanthus, jázmin, heliotrope

Alapjegyek: velúr, pacsuli, vanília

Ár: 5000 , Eladó: Vavika02
Állapot: Kb.5-6 alkalommal használt , Helyszín: Sopron, fizetés: Előre utalás után bármivel tudom küldeni

Viktoria_fks

2024. június 11.

Igazán gyümölcsös illatot kerestem, amit a buszon éreztem egy lányon (azóta megbántam, hogy nem kérdeztem rá mivel volt befújva), több keresgélés és olvasás után erre esett a választásom, viszont ez nem az az illat, amit kerestem.
Na de... Maga a parfüm dizájna extra jó, nekem full nyárias beütése van. Az illat mennyei, de nekem kicsit virágos is, mintsem teljesen gyümölcsös.
Erőteljes illata van, így nem kell sokat fújni, hogy illatfelhőben ússzunk.
Vidám, fiatal felnőtt vibeja van, teljesen nyári illat.
Csalódni szerintem nem csalódna az sem, aki vakon venné meg. Tartósságát illetően elég enyhe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 11.

Erőteljes illata van, így nem kell sokat fújni, hogy illatfelhőben ússzunk.
Vidám, fiatal felnőtt vibeja van, teljesen nyári illat.

Parviflorus

2024. május 13.

Születésnapomra kaptam egy barátomtól, és érdekes mert magamnak sosem vennék édes illatú parfümöt, de ez valahogy nem annyira bódító. Nyári illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

CsinCsilla

2024. március 1.

Kellemes gyümölcsös, édeskés illat. Nekem kicsit limonádè jellegű, valószínűleg a citrom miatt, jól kiegészítik egymást a szilvával ès a feketeribizlivel, tökéletes tavaszi/nyári illat. A jelenleg kapható Police parfümök között szerintem a legjobb, nagyon belopta magàt a szìvembe. Reggelente a kèszülődès utolsó fázisa nàlam a parfümözès, ìgy felüdülès ezzel megkoronàzni a készülődés vègèt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 1.

Vavika02

2024. január 14.

Kellemes,édeskés... de nem túl tartós. 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 14.

Kellemes,édeskés... de nem túl tartós. 😞

Chippolino

2023. október 21.

Kedvenc illatom, imádom!. Azoknak ajánlom, akik szeretik az intenzív gyümölcsös édeskés illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 21.

nanook9212

2023. július 15.

Egyáltalán nem volt betervezve, még annak ellenére sem, hogy van jó pár police parfümöm, nem is olyan rég szereztem be a Free To Dare-t, ami egy isteni gourmand illat, de arra abszolút nem számítottam, hogy ezt is majdnem ugyanúgy fogom szeretni. Csak próbából fújtam magamra egyik parfümériában, mondom csak kipróbálom, legalább elmondhatom magamról hivatalosan is hogy volt szerencsém megszagolni a jelenleg kiadott összes police illatot. Az illatjegyek alapján abszolút nem kellene, hogy tetszen, de mégis egyszerűen olyan kis kellemes, finom illata van, komfortos, kedves, egyszerre üdítő és édeskés, de nem túlzottan. Nem mondanám, hogy egy dzsungel képe dereng fel előttem mikor magamra fújom, de határozottan nyár kompatibilis, kánikulát szerintem kifejezetten élvezi, esküszöm, mintha lenne egy kis hűsítő hatása is, pedig nincs benne mentol. Akik félnek a pacsulitól egy pillanatig se aggódjanak, én azonnal migrénes fejfájást tudok tőle kapni és kiérzem mindenhonnan, ami csak kicsit is tartalmaz, itt viszont semmi! Tartósnak viszont tartós, úgyhogy nem egy lepkefingnyi ideig tart, egy négy órát simán bír. Simán signature illattá válhat, mindennapokra alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 15.

Eszti0714

2023. február 9.

A kedvenc Police illatom.🤗 Édes gyümölcsös és extra tartós. IMÁDOM❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

A kedvenc Police illatom.🤗 Édes gyümölcsös és extra tartós. IMÁDOM❤️

kollarluca258

2023. január 9.

Nagyon szeretem, édesebb illata van, kicsit erőteljesebb, amit szeretek benne. Viszonylag olcsó, sokáig lehet érezni a bőrön és nekem 2 éve megvan már és még mindig van benne (mellette mondjuk használok más parfümöket és testpermetet is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 9.

sigma

2021. november 19.

Nekem ez nagyon sok, emelyitos-fejfajos. Finom illat, de nem nekem valo.
Amikor a drogeriaban magamra fujtam nagyon bejott, de kar volt megvenni, mert egy ido utan egyszeruen nem erzem magam komfortosan ha rajtam van sajnos ☹️
Csak estenkent hasznalom otthon, ejszakara hogy legyen valami illatom, paromnak ez a kedvence, de en mar alig varom hogy elfogyjon.
Nagyon sokaig eleg es iszonyat tartos is. Az, hogy nekem megsem tetszik, nem a parfum hibaja szoval 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Nekem ez nagyon sok, emelyitos-fejfajos. Finom illat, de nem nekem valo.

explicitcherry

2021. július 13.

Egyik kedvenc Police parfümöm. Kellemes, édeskés illata van, tartós is viszonylag. Igazi csajos, nyárias illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.