Police

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andy88, az összetevőket feltöltötte: otilialing, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Fejjegyek: citrom, feketeribizli, szilva

Szívjegyek: osmanthus, jázmin, heliotrope

Alapjegyek: velúr, pacsuli, vanília

d.anett89

2020. szeptember 9.

Nagyon finom, tartós illata van. Nincs évszakhoz kötve ,H mikor használom. Az üvege meg nagyszerű

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Vivus94

2020. augusztus 17.

Kifejezetten ősszel/télen szeretem, vagy esetleg nyáron egy borúsabb napon. Nagyon szeretem, kellemes, egyszerű de mégis kicsit nehezebb illat. Nem használom minden nap, ez egy hangulatillat számomra, ami ad egy kis pluszt a rohangálós-irodai napok között. A tartóssága lehetne jobb, egy idő után csak halványan érezni aztán pár óra és el is tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

sztike

2020. január 28.

Ismerkedünk. Merthogy az első találkozásunkkor a neve eszembe juttatott egy rég nem hallott / hallgatott számot (Wankelmut & Emma Louise - My Head Is a Jungle), amit azóta rongyosra hallgattam és titkon bíztam benne, hogy majd ez az illat is ennyire favorit lesz. Első nekifutásra papírcsíkra fújtam és úgy mutatkoztunk be egymásnak. Az első benyomás ígéretes volt, de hát nem nyűgözött le egyből, úgyhogy ma a egy lépéssel közelebb engedtem magamhoz és a kezemre fújtam. Na hát így már egészen más volt a leányzó fekvése. Továbbra sem vagyok egy Sandra Dziad, de cseppet vulgárisan el tudom mondani az "idővonalat":
1. Oriflame Power Woman némi Oriflame Fire felhanggal
2. Power Woman Palmolive szappannal
3. édeskés férfiparfüm (megjegyzés magamnak: az édeskés férfiparfüm nekem NAGYON bejön..)
4. vanília (ez az egy illat már megy felismerés szinten, reszkess Sandra, érkezik a konkurencia!!)

Összességében nem rossz, viszont semmi igazán egyedit nem produkált rajtam (kivéve a férfiparfümöt, de azt nyilván nem magamon szeretném érezni...). Kellemes, kellemes, de inkább olyan volt, mint egy kis ízelítő a klassz, de felejthető illatokból. Az alap vanília egyébként sokáig megmaradt (kézmosás után is), de azért ennél valamivel összetettebb illatot tudnék nyugodt szívvel hozzám passzolónak mondani. Sajnálom, hogy nem akar együttműködni a bőrömmel...papíron még láttam benne potenciált és előfordult már más parfümmel, hogy a bőrömön hozta ki azt az érdekes kis pluszt, ami miatt megtetszett, de ő sajnos nem ilyen. Kár...azért néha még haza fogom hozni kis papíron, hogy távolról nézegessük egymást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

1. Oriflame Power Woman némi Oriflame Fire felhanggal
2. Power Woman Palmolive szappannal

manyana

2020. január 2.

Fragrantica oldalon többen nyári illatnak szavazták meg. Érdekes, én magamon ezt a parfümöt nem tudnám elviselni melegben, annyira erősen dominál rajtam a vanília, a szilva és a ribizli édes keveréke. Ősszel, vagy picit hűvösebb időben viszont nagy szerelem ez a koponya. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Andy88

2019. november 13.

Külföldön akadtam rá először. Finom fiatalos, de igencsak gyenguszka illat, nem hagy maradandó élményt maga után. Olyan szaladgálós hétköznapi illat, amit a nap folyamán akár többször is magára fújhat az ember, ha eszébe jut.
A gyümölcsös jegyek dominálnak benne, így nyárra és fiatalabb korosztálynak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

mallvina

2019. november 13.

Finom illat, szép üvegben viszont nem tartós. Csak a Police nevet kell megfizetni ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Kingucii

2019. szeptember 24.

A Dm-ben vásároltam 8000 Forintért a 40 ml - es kiszerelésűt.
Rajtam feketeribizli-vanília keverék. Fincsi, bár nem az én ízlésvilágom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

A Dm-ben vásároltam 8000 Forintért a 40 ml - es kiszerelésűt.
Rajtam feketeribizli-vanília keverék. Fincsi, bár nem az én ízlésvilágom. :)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.