Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 12.

Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: alma, bergamott, kardamom

Szívjegyek: levendula, tengeri jegyek, pacsuli

Alapjegyek: Vetiver, bőr, cédrus.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ALettah

2020. november 14.

A keresztfiamnak kerestem első parfümöt, rengeteg mindent végigszagoltam, többek közt néhány ilyen koponyácskát is, pedig eddig nem kifejezetten érdekelt a márka. Eddig csak a női Exotic Junglet próbáltam, és harsányak és természetellenesnek tűnt. Élőben nem tűnik annyira gagyinak a csomagolása, persze, polgárpukkasztó meg minden, de szerintem fiatalabb koromban én is buktam volna rá. A teszter csíkon nagyon tetszett, úgyhogy kipróbáltam bőrön is. És nagyon kellemes meglepetés volt! Először az édes, piros alma érződik, aztán szépen csatlakozik a hűvös levendula és a tengeri jegyek. Az egésznek ad egy melegséget, fűszerességet a kardamom és a bőr alap. Szerintem kifejezetten klassz férfi illat, nem csak kamaszoknak, fiatalos, laza negyvenesen is el tudom képzelni (csak egy negyvenes pasi valószínűleg az üveg miatt nem próbálná ki).
Végül megvettem, remélem, hogy tetszeni fog a megajándékozottnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Végül megvettem, remélem, hogy tetszeni fog a megajándékozottnak.

pacsalia

2019. október 18.

Drága öcsikém használja, most 17 éves de istenien áll rajta ez a parfüm.
Minimálisan édeskés, amivel egyidőben enyhén sós is. Vagány fiatalos illat és bőrhöz simuló. Jegyei összeolvadnak és egy finom harmonikus elegyet alkotnak, nem tűnik ki egyetlen jegy sem külön zavaróan, tehát semmiből nincs benne túl sok vagy túl kevés...
Tartóssága elég jó, 6-8 órát biztosan bír. Ennyiért (5-6000 forint) egy próbát megér, de 15-25 éves korosztálynak ajánlanám leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Drága öcsikém használja, most 17 éves de istenien áll rajta ez a parfüm.

Whistler

2018. január 17.

Mielőtt komolyabban elmerültem a parfümök világában, több Police illatot is kipróbáltam, de ez az egyetlen, ami igazán megfogott. Amikor először éreztem egyértelműen egy tengerparti nyaralás jelenetei villantak be: Ahogyan az ember az első napsugarakkal felébred, kisétál az apartman teraszára és megcsapja a tenger felől érkező, hűsítő fuvallat. Aztán ez a kép a hétköznapi használat során kicsit árnyalódott.

A kifújás utáni percekben egyértelműen az alma dominál, ami fél óra után egy különleges, egyszerre friss-aquás mégis édes kombinációvá alakul. És ezt a jellegét viszonylag sokáig megőrzi, az én bőrömön még 7-8 óra múlva is érződik. Egyértelműen jár neki az 5 csillag. :)

Ugyanakkor nem tudom nem megjegyezni, hogy ez az illat is a márkához - jobban mondva a csomagoláshoz - kapcsolódó negatív sztereotípiák áldozata. Ha ugyanezt beletöltenék egy kevésbé megosztó üvegbe és piacra dobnák Paco Rabanne márkanév alatt, lényegesen elterjedtebb lenne... Így megmarad a kevés kísérletező kedvűnek/rajongónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.