Police

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LenAdam, Módosítva: 2016. október 14.

Kiszerelés:   40 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Egy erős és provokatív illat koncepció, amely minden részletében képviseli az egyediséget, a lázadást, és a használójának az egyéniségét. Az inspirációt a különc punk frizura, a tarajos haj adta, amely az angol punk mozgalommal terjedt el. Évekkel ezelőtt ez a haj stílus elvesztette a provokatív jelentését, és egyre inkább vált népszerűvé. Jelenleg a divat egy eleme, és a modern lázadó személyiség egyik szimbóluma lett.

TO BE REBEL illat egy energikus illat a magabiztos férfiak számára. A fejjegyben friss ibolya levelek egyesülnek a napsütötte grapfruittal és a fűszeres szerecsendióval. A szívjegyek kombinációja teszi igazán feltűnővé az illatot, ahol az aromás zsálya, a tiszta narancsvirág és a vitalizáló vizes akkordok keverednek. Az alapjegyek a luxust és a kifinomultságot tükrözik vissza. A gazdag vetiver, érzéki pézsma és ámbra hozzák el az illat erejét és mélységét.

Illatcsalád: fás, fűszeres, gyümölcsös, aromatikus, ámbrás

Mrk93

2021. április 20.

Tartós, édes, fiatalos. Korábban használtam napközben is, de már csak estére fújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Shiron212

2020. május 23.

Nagyon édes, tolakodó, fiatalos.
A Versace Eros-hoz és JPG Ultra Male-jéhez tudnám hasonlítani leginkább.
Esti, bulizós illatnak tökéletesen megfelel, de szerintem akár napközben is lehet viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Nagyon édes, tolakodó, fiatalos.
A Versace Eros-hoz és JPG Ultra Male-jéhez tudnám hasonlítani leginkább.

Kokesz81

2020. április 2.

Első illatom volt ami az axe dezodorok világából való kilépésemet jelentette! Energikus,magabiztos,csajozós illatnak szántam és teljesen megfelelt a célnak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

tátombák

2018. szeptember 16.

Eleinte nekem sem volt vele problémám, fél évvel ezelőtt biztos csupa jókat írtam volna róla. Kellemes illata van, nekem valamiért kókuszos. Átjön belőle az energikusság, fiatalosság, lendület.

Sosem tartottam magam parfümsznobnak, sőt, szerintem nem is értek hozzájuk. DE! A utóbbi pár hónapban feltűnően sok emberen érzem ezt az illatot. Olyanokon, akiknek ez nem való. Ők azok, akik suli után leckeírás helyett a helyi pláza előtt gyülekeznek. Igénytelen cuccokban flangálnak (nem rebel stílus, hanem az otthoni mackónadrág), és a telefont nyomkodják, miközben mellettük turbékol a haverjuk a nőjével az ölében, míg várják a vidéki buszt. És mióta ez a jelenet lejátszódott tőlem pár méterre, nem tudom kiverni a fejemből.

Tényleg sajnálom, mert eleinte kifejezetten tetszetős illat volt. De ez megerősített abban, hogy a legjobb Police illat továbbra is a To Be Camouflage.
A sokat szidott koponyás üvegről csak annyit mondanék, hogy eredeti. Ha bárki ránéz, egyből tudja, hogy ez Police. Vagy megjegyzi, mert garantáltan megakad rajta a szem. Jobban bennemarad az ember emlékezetében, mint valami random henger alakú üveg egy szórófejjel a tetején. Szerintem jól csinálják :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

nyarivani

2018. május 25.

A párom ezt kapta tőlem karácsonyra, magának választotta, de ahogy megmutatta mondtam is neki hogy ez legyen mert ez tiszta Ő ! Magabiztos, erős férfias illat, nekem nagyon tetszik rajta. Akciósan vettük, nem tudom hogy teljes áron megvettem volna-e..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

zahraa

2017. április 17.

Egyszeruen imadom! Parom nagy Police-rajongo, igy van par uvegcse itthon, de ez a favorit. Az alapjegyek nagyon hosszu ideig megmaradnak, de nem tolakodoan erosen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Lettike77

2017. március 30.

A párom kedvenc parfüme. Az illata nagyon, kellemes. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

A párom kedvenc parfüme. Az illata nagyon, kellemes. 😊

VictoryFord

2016. október 17.

Nálam 5-ös! Most Glamour napokon vettem meg a páromnak. Az összes koponyás police parfümöt végigszaglásztam de csak az volt ami tetszett. Nagyon jó az illata. Kellemes férfi illat.Nem pacsuli,nem az a nagyon macsó hanem pont annyi amennyi kell. Mostmár tapasztalom is,hogy nagyon tartós is,ha reggel befújja vele magát még este is érzem! Glamour kuponnal nem lehetett nem otthagyni de annyira jó,hogy eredeti áron is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.