Police

Ár:   7490 Ft és 10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sassygirl, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 27.

Ár:   7490 Ft és 10 990 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 75ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

A parfüm illata olyan nem hétköznapi nőknek szól, akik szeretnek csábítani. Illatcsalád: Virágos. A tipikus TO BE koponyaforma üveg modern és nőies megjelenést kapott a rózsaszín és türkiz színek finom és világos árnyalatainak köszönhetően. Csillogó felülete pedig az egészet fényessé és nőiessé teszi. Az üveg tetején található fekete rózsa az elegáns és misztikus jegyeket képviseli.

Fejjegyek: mandarin, körte
Szívjegyek: jázmin, heliotróp, gardénia, édesgyökér
Alapjegyek: szantálfa, cédrusfa, ámbra, vanília, pézsma

Ár: 290 Ft , Eladó: Vikike
Állapot: Új, gyári, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm ajánlottan, személyes átvétel is lehetséges
Fujós! Police To Be Rose Blossom
Ár: 1200 Ft/10 ml+pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.

AvonCica

2020. január 31.

Épp a héten jártam az egyik nagy drogériában, és bár régen csináltam ilyet, kedvet kaptam egy kis fújkáláshoz. Gondoltam miért ne adnék egy új esélyt a Police részlegének, azok közül is ennek a szép színjátszó-csillámló csodának. Hát nemhogy nem győzött meg, de valószínűleg sosem fogok újra Police-t próbálni.
Gondoltam ránézek, hogy másnak is volt-e ilyen élményben része, és bizony hogy volt!! Állott cigifüst! Először azt hittem, biztos az én orrom csalt, de nem! Fúj! Megnéztem, van-e bármi hasonló az összetevők közt, mint a dohány, de semmi ilyet nem említ. Förmedvény 🙈
Szerintem szerencséjük, hogy ilyen ötletes üvegeket terveznek, mert a vélhetően így sem túl nagy számú eladás a tizedére csökkenne nélküle!
A pink tesójánál írtam, hogy mindegyiknek olcsó kínai parfüm szaga van. Hát ez nem üti meg azt a szintet sem. 🤣
Bocsi, de ez egy nulla. Vajon azért beleszagolnak, mielőtt piacra dobnak egy-egy új illatot, vagy "ezeknek jó lesz, eladja a csomagolás" alapon nem fáradnak vele?🤷
Anti-parfüm😅🤯

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Anti-parfüm😅🤯

aydua

2020. január 25.

Nekem is egyértelmű állott cigifüst szag, másnap reggel beivódva a kabátba😆

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Nekem is egyértelmű állott cigifüst szag, másnap reggel beivódva a kabátba😆

abicicaaa

2019. április 6.

Vannak ám vélemények. Kocsmaszag, cigifustszag, lazado tinip**saszag.
Valoban van egy kis fustossege, de ketlem, hogy barmely kocsmaban ilyen illat lenne.
Imadom magamon oszinten szolva. Fustos edes vanilia, halvanyan megbujva a jazmin es a viragok. Egyszerucske illat, minden evszakban szivesen viselem.
Eddig az egyetlen parfum, aminel úgy erzem, letszukseglet hogy a polcomon legyen.
Az uvege megoszto lehet, szerintem gyönyörű ez a kék-lila csillogás, a koponya pedig meg dob is rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Vannak ám vélemények. Kocsmaszag, cigifustszag, lazado tinip**saszag.

Nikki96

2019. április 6.

Az illata erősen virágos, már-már állott cigifüst szagba csap át
A tartóssága viszont elég jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Az illata erősen virágos, már-már állott cigifüst szagba csap át
A tartóssága viszont elég jó.

szptimea

2019. január 28.

Az én kicsi öcsöm vette a barátnőjének, de neki nem tetszett, így megkaptam. (Milyen kis udvarias :), de én nagyon jól jártam)
Imádom! Egyszerűen csodás. Édes, és nekem ahogy kifújom, érzek egy halvány orgona illatot is a háttérben, ami el is illan, és az édes púderes vanília marad meg. Policéktól ez és a Forbidden vaníliás mese a kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

zorica85

2018. december 15.

Tegnap vettem, miután pár napja csak merő véletlenségből magamra fújkodtam a r.ssmanban. Utána egész este a kezemet szaglásztam. :) Hát, vissza kellett menni érte, pláne, mert röhejes áron jutottam hozzá akciósan, kuponnal. Rajtam füstös vanilia illat, különleges, a tartósságával vannak csak gondjaim. De nálam megérdemli az öt csillagot! Az üvege meg különösen bejön, a doboza is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Akossbunny

2018. december 8.

Szörnyen imádom az illatát.Rajtam tartós illetve édes vanilliás illat(Nem csak szerintem.) ez nálam állandó és újra vevős parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Dorah92

2018. december 4.

Nem tetszik az illata, gyorsan le is passzoltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nem tetszik az illata, gyorsan le is passzoltam.

tillizus

2018. november 9.

Nekem azért tetszett meg mert a kedvenc avonos parfümömre hasonlít az illata, Christian Lacroix Nuit ra, lila színü.Es mivel már nincs forgalomban, ezzel pótoltam. Édes illat, nyáron nem tudnám elképzelni, de a többi évszakban igen. A friss illat kedvelőinek nem ajánlom, ez valóban egy mély illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

Dorcii98

2018. november 7.

Akciósan vettem a dmben, ha elfogy biztos újra veszem az én bőröm semmi cigi szaga nincsen. Nagyon kellemes nőies és tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.