Police

Ár:   7490 Ft és 10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sassygirl, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 27.

Ár:   7490 Ft és 10 990 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 75ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

A parfüm illata olyan nem hétköznapi nőknek szól, akik szeretnek csábítani. Illatcsalád: Virágos. A tipikus TO BE koponyaforma üveg modern és nőies megjelenést kapott a rózsaszín és türkiz színek finom és világos árnyalatainak köszönhetően. Csillogó felülete pedig az egészet fényessé és nőiessé teszi. Az üveg tetején található fekete rózsa az elegáns és misztikus jegyeket képviseli.

Fejjegyek: mandarin, körte
Szívjegyek: jázmin, heliotróp, gardénia, édesgyökér
Alapjegyek: szantálfa, cédrusfa, ámbra, vanília, pézsma

Maricaaa3131

2021. február 15.

Szeretem ezt az illatot, mert nem olyan pulzáló, intenzív, inkább az a karcosan édes illata van. Bár nem a legtartósabb magamon, a lazább napokon mégis szívesen magamra fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

friedblanka

2021. január 10.

Pont ilyen édes illatot kerestem, nagyon örültem, amikor megkaptam karácsonyra. :D Nagyon tartós az illata, napokkal később is lehet érezni a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

blackrose

2020. november 22.

Ajándékba kaptam, nemrég kezdtem el használni. Tényleg füstös vanília. Szerintem télre hideg időben tökéletes, mert egy kis idő elteltével eltűnik a füstös jelleg és csak a vanília marad ami szerencsére nem túl édes. Az üvege nagyon szép, de bosszantó hogy nincs rendes kupakja. Egy fújás bőven elég én csak ruhán és sálon használom mert nagyon tartós. Bőrömön már sok lenne nekem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

klau810614

2020. november 18.

Upd:
Így 3 év múlva sikerült újra illatolni és most tetszik és fini rajtam, csak a kifujas utáni pár percnek kell eltelnie és finom füstös vanília.

Ma sikerült megillatolni és döbbenten tapasztaltam hogy tényleg cigaretta szaga van!!!
Nem is akármilyen! olyan jó pár órája a hamutartóban állott ,kis édeskés mellékzöngével ami egy izzadt tömény cukorkafelhővel befújt lányka illatával keveredett....Borzalom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Upd:

vikimaja

2020. július 4.

Először az üvegen akadt meg a szemem, szép színjátszós, igazán “én”. Az itteni vélemények nagy részével ellentétben, nekem tetszik az édes illata amiben érezhető egy kis virágos beütés is. Főleg ősszel és télen használom, mert egy kicsit erős, de nagyon szeretem magamon. Nem illan el gyorsan az illata, még nap végén is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

vadvirag919

2020. május 19.

Vanília és még több vanília, majd még egy kis.... vanília? :D Kár érte, gyönyörű az üvege, de rajtam nagyon szirupos, gejl, vanília. Ami ráadásul lemoshatatlan. Na jó, talán némi szantált is érzek benne - vaníliával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Zuri001

2020. április 6.

Ezzel a parfümmel kétszer volt szerencsém találkozni. Először is megfogott az üvege, ezért bátorkodtam fújni egyet a papírcsikra hátha ami benne van az is ilyen csini és vagány. Nos azzal a lendülettel vissza is raktam a polcra gyorsan ugyanis soha nem éreztem ennyire (már bocsánat) büdös parfümöt. Nem hittem el ,hogy létezik ennyire rossz illat. Van police parfümöm és imádom de ez nagyon nem hasonlít egyikre sem.
Második alkalommal úgy döntöttem adok neki egy esélyt. Így a csuklómra fújtam egyet belőle. Szintén ugyan az az orrfacsaró ,erős, markáns szag fogadott. Nem mondtam még l róla így a nap folyamán mindig oda-oda szagoltam a csuklómhoz. Láss csodát egyre finomabb lett. Kicsit édeskés , kicsit púderes de a halovány füstösség az maradt. Ami jó pont hogy tartós!
Nem leszünk barátok az tuti de nem gondolnám, hogy ez egy rossz illat lenne csak kell egy hozzá illő vagány nő, aki tudja viselni! (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

AvonCica

2020. január 31.

Épp a héten jártam az egyik nagy drogériában, és bár régen csináltam ilyet, kedvet kaptam egy kis fújkáláshoz. Gondoltam miért ne adnék egy új esélyt a Police részlegének, azok közül is ennek a szép színjátszó-csillámló csodának. Hát nemhogy nem győzött meg, de valószínűleg sosem fogok újra Police-t próbálni.
Gondoltam ránézek, hogy másnak is volt-e ilyen élményben része, és bizony hogy volt!! Állott cigifüst! Először azt hittem, biztos az én orrom csalt, de nem! Fúj! Megnéztem, van-e bármi hasonló az összetevők közt, mint a dohány, de semmi ilyet nem említ. Förmedvény 🙈
Szerintem szerencséjük, hogy ilyen ötletes üvegeket terveznek, mert a vélhetően így sem túl nagy számú eladás a tizedére csökkenne nélküle!
A pink tesójánál írtam, hogy mindegyiknek olcsó kínai parfüm szaga van. Hát ez nem üti meg azt a szintet sem. 🤣
Bocsi, de ez egy nulla. Vajon azért beleszagolnak, mielőtt piacra dobnak egy-egy új illatot, vagy "ezeknek jó lesz, eladja a csomagolás" alapon nem fáradnak vele?🤷
Anti-parfüm😅🤯

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Anti-parfüm😅🤯

aydua

2020. január 25.

Nekem is egyértelmű állott cigifüst szag, másnap reggel beivódva a kabátba😆

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Nekem is egyértelmű állott cigifüst szag, másnap reggel beivódva a kabátba😆

abicicaaa

2019. április 6.

Vannak ám vélemények. Kocsmaszag, cigifustszag, lazado tinip**saszag.
Valoban van egy kis fustossege, de ketlem, hogy barmely kocsmaban ilyen illat lenne.
Imadom magamon oszinten szolva. Fustos edes vanilia, halvanyan megbujva a jazmin es a viragok. Egyszerucske illat, minden evszakban szivesen viselem.
Eddig az egyetlen parfum, aminel úgy erzem, letszukseglet hogy a polcomon legyen.
Az uvege megoszto lehet, szerintem gyönyörű ez a kék-lila csillogás, a koponya pedig meg dob is rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Vannak ám vélemények. Kocsmaszag, cigifustszag, lazado tinip**saszag.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.