Police

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: almavirág, frézia, szilva, juharszirup

Szívjegyek: jázmin, ibolya, édes jegyek, vadrózsa, kunkor

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, mályvacukor, pézsma

Ár: 290 Ft , Eladó: Vikike
Állapot: Új, gyári, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm ajánlottan, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 1000 Ft / 1900 Ft , Eladó: lanefox
Állapot: 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Debrecenben
Bogi97

2020. január 17.

Most kaptam Karácsonyra a Páromtól előtte még nem használtam és nem is láttam ezt a fajtát.
Nagyon megszerettem nagyon jó illata van mint szinte az össze Police parfümnek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

aydua

2019. október 11.

Virágos babahintőpor illat ennek megfelelő tartóssággal és hatósugárral.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Virágos babahintőpor illat ennek megfelelő tartóssággal és hatósugárral.

Dorotii66

2019. október 5.

Kellemes illata van, elsőre beleszerettem, de már megbántam a megvételét. Nem túl tartós és egyszerű az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

kismesi90

2019. szeptember 27.

Viharos, amolyan se veled, se nélküled a kapcsolatunk. Van hogy már a feje búbját szaglászva fintorogva odébb rakom, de mindig visszatérek hozzá, és nem bírom elengedni. :)
Télen a kis koponyám taszít el magától - valamiért a hidegben úgy viselkedik rajtam, mintha nyakon szórtam volna magam hintőporral, nagyon fura, kesernyés szagot érzek, mintha megromlott volna a parfüm... Nyáron viszont én vagyok a hűtlen: a friss, citrusos illatok felé kacsintgatok, pedig őt is el tudnám viselni magamon. Tavasszal, illetve a mostani kellemes őszi időben viszont elválaszthatatlanok vagyunk. :)
Felfújáskor leginkább az almát és a szilvát érzem, ami később átvált egy nagyon finom édes, nem fojtogató illattá, egy leheletnyi kis púderességgel. Amit a legjobban szeretek benne, hogy olyan érzést kelt, mintha nem is fújtam volna magamra parfümöt, nagyon szépen megpihen a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

wickygirl777

2019. július 22.

Mikor elôször szagoltam a dmben, egyből bele szerelmesedtem, azonnal meg vettem új kedvencnek.. viszont egy idő után már émelyítően sok az illata , de ez lehet csak az én hangulatomtól függ (nyáron jobban szeretem a frissebb illatokat) és nem erzem igazán tartósnak.Szeretem, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

BlutterflyGirl92

2019. június 1.

Emlékszem mikor megjelent nagyon kíváncsi voltam milyen lesz az illata, amint megjelent a drogériában egyből lecsaptam rá és mikor megszagoltam tudtam ez egy újabb Police szerelem lesz... és azóta is tart.
Nagyon egyedi az illata, igazán nőies és kicsit púderes. Ha elfogy biztos újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Nikki1202

2019. május 24.

Nem túl tartós, 1 éve megvan,más parfümök mellett használom,ha az aktuális épp elfogy, igazából semmi extra nincs benne, se az illata se tartóssága, olyan semmilyen ez a parfüm. Az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

S.K

2019. április 28.

Kíváncsi voltam rá a rettenetes üvege miatt. Semmi nem maradt ki az életemből enélkül az "élmény" nélkül. Kislányos, semmitmondó. Kifejezetten rossz. Ugyanolyan gagyi az illat, mint az üveg. 20 éves korig lehet érte rajongani, de fölötte már bántóan egyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Beatachan

2019. április 7.

Egyszer bementem a Dm-be csak úgy és amikor megszagoltam azonnal tudtam hogy ez KELL. Az a nőies édeskés ami nem túl erős. 3 üzletet jártam végig érte. Megérte. A design kifejezetten tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

cicafun

2019. március 9.

Nagy kedvencem lett! Az első Police parfümöm, valahogy eddig mindig távol tartottam magam a "koponyáktól", elég bizarr ez a disign. De maga az illat nőies, édeskés-virágos-púderes 4 évszakos illat. Imádom az ibolyát, csak jó lehet az a parfüm, amiben van. A tartóssága nálam rendben van, van sokkal drágább parfümöm, ami nem teljesít ilyen jól. A 40ml-is kiszerelés a Dm-ben, még mindig féláras (4000Ft), megéri megszaglászni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.