Best of Beauty 2019

Police

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: almavirág, frézia, szilva, juharszirup

Szívjegyek: jázmin, ibolya, édes jegyek, vadrózsa, kunkor

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, mályvacukor, pézsma

Ár: 290 Ft , Eladó: Vikike
Állapot: Új, gyári, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm ajánlottan, személyes átvétel is lehetséges
5 mlis fujósok kérhetők sok parfiból
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.
BlutterflyGirl92

2019. június 1.

Emlékszem mikor megjelent nagyon kíváncsi voltam milyen lesz az illata, amint megjelent a drogériában egyből lecsaptam rá és mikor megszagoltam tudtam ez egy újabb Police szerelem lesz... és azóta is tart.
Nagyon egyedi az illata, igazán nőies és kicsit púderes. Ha elfogy biztos újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Nikki1202

2019. május 24.

Nem túl tartós, 1 éve megvan,más parfümök mellett használom,ha az aktuális épp elfogy, igazából semmi extra nincs benne, se az illata se tartóssága, olyan semmilyen ez a parfüm. Az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

S.K

2019. április 28.

Kíváncsi voltam rá a rettenetes üvege miatt. Semmi nem maradt ki az életemből enélkül az "élmény" nélkül. Kislányos, semmitmondó. Kifejezetten rossz. Ugyanolyan gagyi az illat, mint az üveg. 20 éves korig lehet érte rajongani, de fölötte már bántóan egyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Beatachan

2019. április 7.

Egyszer bementem a Dm-be csak úgy és amikor megszagoltam azonnal tudtam hogy ez KELL. Az a nőies édeskés ami nem túl erős. 3 üzletet jártam végig érte. Megérte. A design kifejezetten tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

cicafun

2019. március 9.

Nagy kedvencem lett! Az első Police parfümöm, valahogy eddig mindig távol tartottam magam a "koponyáktól", elég bizarr ez a disign. De maga az illat nőies, édeskés-virágos-púderes 4 évszakos illat. Imádom az ibolyát, csak jó lehet az a parfüm, amiben van. A tartóssága nálam rendben van, van sokkal drágább parfümöm, ami nem teljesít ilyen jól. A 40ml-is kiszerelés a Dm-ben, még mindig féláras (4000Ft), megéri megszaglászni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 19.

Féláron vettem meg a DM-ben a kis kiszerelést, így tökre megérte. Rögtön a Lacoste Pour Femme jutott róla eszembe, de ez még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Ennie86

2019. február 8.

Engem is utolért a Police láz. :D Sose hittem volna, hogy valamelyik illatuk tetszeni fog. Tesztelgetés közben rajta akadt meg az 'orrom'. Nem szeretem a vattacukor illatot, de ez levett a lábamról. Na meg a frézia. :) Nagyon kellemes kis egyveleg. Jött is haza velem. Nálam a tartóssága is rendben van. Az üvege pedig kifejezetten tetszik. Ahogy Fancsaaa is írta, jól mutat a parfümös polcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Tunco89

2019. január 21.

Nagy csalódás..Az illat jó lenne, de kb fél perc múlva semmit nem érzek, főleg traumaként élem meg, hogy a Duglasban vettem 12ezerért, ugyanaz most a dm-ben 4ezer :( szóval...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Fancsaaa

2019. január 20.

Zuhanyzás utáni frissesség jut eszembe erről az illatról, nem olyan durva mint ahogy az üvege kinéz... Mégis szépen mutat a parfümös polcon :-)
Na de vissza az illatra: Nyáron fog a legjobban esni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Na de vissza az illatra: Nyáron fog a legjobban esni. 😊

JErzsi

2018. december 31.

Nagyon régóta szemezgetek már a Police parfümökkel, de valahogy még sosem került rá sor hogy kipróbáljam, ezidáig. Megláttam, hogy akciós a DM-ben gondoltam itt az idő, hogy meglepjem magam végre. Eszméletlen brutálisan imádom ezt az illatot! :D Amióta megvan csak ezt használom, én csak egyet szoktam fújni magamra de még így is tartós, a nap végéig érzem magamon és a ruháimon. Párom is dícséri, még a barátnőmnek is ezt vettem ajándékba, ő is imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.