Police

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: almavirág, frézia, szilva, juharszirup

Szívjegyek: jázmin, ibolya, édes jegyek, vadrózsa, kunkor

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, mályvacukor, pézsma

cicafun

2019. március 9.

Nagy kedvencem lett! Az első Police parfümöm, valahogy eddig mindig távol tartottam magam a "koponyáktól", elég bizarr ez a disign. De maga az illat nőies, édeskés-virágos-púderes 4 évszakos illat. Imádom az ibolyát, csak jó lehet az a parfüm, amiben van. A tartóssága nálam rendben van, van sokkal drágább parfümöm, ami nem teljesít ilyen jól. A 40ml-is kiszerelés a Dm-ben, még mindig féláras (4000Ft), megéri megszaglászni! :-)

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 19.

Féláron vettem meg a DM-ben a kis kiszerelést, így tökre megérte. Rögtön a Lacoste Pour Femme jutott róla eszembe, de ez még tartós is.

MuitoBrancaMaisBonita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Ennie86

2019. február 8.

Engem is utolért a Police láz. :D Sose hittem volna, hogy valamelyik illatuk tetszeni fog. Tesztelgetés közben rajta akadt meg az 'orrom'. Nem szeretem a vattacukor illatot, de ez levett a lábamról. Na meg a frézia. :) Nagyon kellemes kis egyveleg. Jött is haza velem. Nálam a tartóssága is rendben van. Az üvege pedig kifejezetten tetszik. Ahogy Fancsaaa is írta, jól mutat a parfümös polcomon. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Tunco89

2019. január 21.

Nagy csalódás..Az illat jó lenne, de kb fél perc múlva semmit nem érzek, főleg traumaként élem meg, hogy a Duglasban vettem 12ezerért, ugyanaz most a dm-ben 4ezer :( szóval...

Tunco89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Fancsaaa

2019. január 20.

Zuhanyzás utáni frissesség jut eszembe erről az illatról, nem olyan durva mint ahogy az üvege kinéz... Mégis szépen mutat a parfümös polcon :-)
Na de vissza az illatra: Nyáron fog a legjobban esni. 😊

Fancsaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Na de vissza az illatra: Nyáron fog a legjobban esni. 😊

JErzsi

2018. december 31.

Nagyon régóta szemezgetek már a Police parfümökkel, de valahogy még sosem került rá sor hogy kipróbáljam, ezidáig. Megláttam, hogy akciós a DM-ben gondoltam itt az idő, hogy meglepjem magam végre. Eszméletlen brutálisan imádom ezt az illatot! :D Amióta megvan csak ezt használom, én csak egyet szoktam fújni magamra de még így is tartós, a nap végéig érzem magamon és a ruháimon. Párom is dícséri, még a barátnőmnek is ezt vettem ajándékba, ő is imádja.

JErzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

rocksolya

2018. december 25.

Karácsonyra kaptam, akciós volt a Rossmannban. A lila police a kedvencem, de most ezt is kipróbáltam és tetszik. Igaz, a lila marad a kedvenc, de ez az édeskés is nagyon jó. Kell a változatosság.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

ReiShiltenphie

2018. november 15.

Végre sikerült akciósan megvennem, eddig csak szemeztem vele és a tesztert próbálgattam. Nehezen választok parfümöt mert kevés illatot érzek igazán magaménak de ez megfogott. Imádom az illatát, a külseje pedig nagyon szép. Nálam 10/10-es.

ReiShiltenphie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Gwenny

2018. július 23.

Ez a legfinomabb illat a mostani orromnak. Édeskés-púderes tisztaságillat egy kis viragossaggal megspékelve. Nem gourmand, nem fulladsz meg tőle, de nem is ,, kék parfüm". Olyan mintha egy jó minőségű tusfurdo illata rajtam maradt volna.
A design mondjuk még mindig különös számomra, de kezdem megszokni. Ráadásul ez a rózsaszín, virágos tetovált koponya egesz aranyos.
És, ami a legfontosabb számomra egy parfümben:ÉN IS ÉRZEM. Mert engem kell, hogy boldoggá tegyen-elsosorban-. :)

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Lovemakeup

2018. június 27.

Nagyon szeretem az édes illatokat és amikor először megszagoltam, akkor azt mondtam, hogy nekem ez KELL!!! Nem sokra rá akciósan sikerült megkaparintanom a DM-ből. :)
Tetszik az üvege, tetszik a bőrömön az illata, viszont egy problémám van vele: nem olyan tartós rajtam, mint mondjuk a To be Woman.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.