Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: GNóri, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 31.

Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7590 Ft

Fej: ámbra, vizi tónusok, bergamott

Szív: cédrus, zsálya, nőszirom

Alap: kasmír, pézsma, moha

Ár: 7590 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 5 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ReiShiltenphie

2019. augusztus 7.

Ajándékba kaptam, noha nő vagyok. Csak annyira megtetszett a koponyás üvege, hogy megvették nekem. Szeretem a férfi parfümöket de ez nagyon mellé ment most. Fájt a fejem tőle, nem bírom ezt az illatot elviselni, nem tetszik. Végre sikerült túl adnom rajta mert akiknek kínálgattam azoknak se jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

zahraa

2017. április 17.

Nem csak az uvege miatt van femes hatasa, az illat is nagyon emlekeztet ra. Kellemes, es egyedi, ahogy elottem is irtak, tenyleg nem valo idosebb ferfiaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Carlito

2017. február 13.

ár-érték arányban még mindig hibátlan !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

ár-érték arányban még mindig hibátlan !

kjtimi

2016. október 6.

Édeskés, de ennek ellenére férfias. Illata tartós, a ruhán még napok mulva is lehet erezni. Nagyon szeretem páromon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Kingucii

2016. április 16.

Barátom kapta a testvérétől, de nekem valahogy nem tetszik. Szerintem túl ''tucat''.. Nem egy 25 évesnek való,inkább 20 alatti sráchoz illik.
Bár, barátom szerencsére nem nagyon használja :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Bár, barátom szerencsére nem nagyon használja :)))

GNóri

2016. január 12.

Egy idősebb rokonom kapta karácsonyra..neki tetszik, de azért én jól megmosolyogtam:)) Ez olyan igazi páwa kisfiú illat..ezt az illatot érzem minden pull&bear-ben és hasonló üzletben. Édes, fémes, könnyed illat, számomra nem túl férfias.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.