Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 7 000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: fuckyeah, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 7 000 Ft

Illatcsalád virágos-gyümölcsös

Összetétel zöldalma, mandarin, lime, frézia, jázmin, kandis-cukor, cédrusfa, szantálfa, és ámbra

Ár: 7 000 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 5500 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
40, 75 és 125 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 290 Ft , Eladó: Vikike
Állapot: Új, gyári, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm ajánlottan, személyes átvétel is lehetséges
vikubogyo

2019. november 28.

Többször kaptam ajándékba , testápolója is megvan.
A testápoló egész jó :D
A parfüm... hát, elhasználtam,de nekem nagyon lepkepuki, langyos illat. Kis virágos, kicsit édes, de semmi extra.
Barátnőmhöz nagyon illik, neki a kedvence.
Aki nem harsány, szeret elvegyülni, és szereti a virágos illatot, annak szuper választás.
De csak akciósan, mert nem annyira tartós.
Magamtól nem vettem volna meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Többször kaptam ajándékba , testápolója is megvan.
A testápoló egész jó :D
Barátnőmhöz nagyon illik, neki a kedvence.
De csak akciósan, mert nem annyira tartós.
Magamtól nem vettem volna meg.

RokalanyLau

2019. november 8.

Régóta szerettem volna egy police parfümöt, de eredeti áron túl drágának találtam. Most a leertekelesek alkalmával vettem meg. Nagyon szeretem, magamon is megmarad az a kellemes virágos illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

bejus89

2019. november 3.

Nagyon tetszik az illata, de annyira sajnálom, hogy nem sikerült a gyártónak tartósra készítenie, különben tuti megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Qwerty

2019. november 3.

Jönnek az akciók ismét, ma koponyaszaglászást tartottam, hátha pont ez hiányzik az életemből. Öröm, meg boldogság: nem.
Ez a lila a kollekció egyik leginkább vállalható darabja, emlékszem valami friss illatra, de nagyon hamar tűnt el. A többihez képest (iszonytatóan sziruposak), ez volt a legkevésbé édes, de még ennyi édesség is elnyomott benne minden mást. Olcsó hatás, drágán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Dorotii66

2019. október 5.

Nagyon jó illata van, évekig ezt használtam, de meguntam sajnos. Illetve nem túl tartós, azt hozzá kell tenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

wildrose

2019. szeptember 26.

Kifújáskor friss citrusos-zöldalmás, aztán édeskés-gyümölcsös, leszáradása pedig púderes-pézsmás. Kellemes, hordható illat, de lehetne egy kicsit intenzívebb és tartósabb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 26.

lacrymosa88

2019. augusztus 31.

A drogériában kétszer is megnéztem, hogy tuti nőknek való az illat, annyira csalóka volt rajtam. A csuklómra fújtam belőle, és valami émelygős maszkulinos szag lett belőle. Mintha filléres női kölnit kevertek volna össze egy pasis arcszesszel. A tartóssága miatt kap 2 csillagot, szinte levakarhatatlan volt, alig vártam, hogy eltűnjön rólam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

fruzsi0105

2019. augusztus 22.

Nagyon szeretem az illatát, tartós, már több alkalommal megvettem. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Nagyon szeretem az illatát, tartós, már több alkalommal megvettem. :))

Szandricsek

2019. július 14.

Talán már túl csajos, fura, de nekem "dögös" illat, pedig lágyabb gyümölcsösnek kellene éreznem. Ettől még szeretem és hű használója vagyok, mert a fehér, Police To Be The Queen nagyon megfogott. Együtt vettem őket akciósan, átlépve rajta, hogy ezt inkább tuti fiatal lányoknak szánták;). Tartós, talán nem annyira, mint a fehér. Ezért csak 4 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

judit0206

2019. június 15.

Hétköznapi kellemes illat. Most épp nincs belőle, de ha le lesz leárazva valahol, valószínű beszerzem újra. De azért nem 5 *-os parfümök közé tartozik. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate