Pomellato Parfums

Ár:   9470-15 870 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mikkamakka75, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   9470-15 870 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 90 ml

Megjelenés éve: 2013

Fejjegyek: narancsvirág, rózsa

Szívjegyek: jázmin, borostyán

Alapjegyek: ambroxan, pézsma, vanília

Ár: 1000+pk , Eladó: Mixi
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Pomellato Nudo Amber EDP csere vagy eladó
Ár: csere vagy 1000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
deluna

2018. május 23.

Szotyi pénzért jutottam hozzá. Pedig megfogadtam, nem hagyok a csábításnak....de annyi szuper , áradozó véleményt olvastam róla... győzött a többség. Az üvege alapján bármelyik drága illatházhoz passzolna, az illat kompozíció szintén vetekszik némelyik drága parfümmel. Az én bőrömön a balzsamos vanília háttérbe szorul, csak épp annyira bolondítja meg a jázmint h ne legyen szúrós. A végén egy meleg mégis kicsit rózsás illatfelhő marad.
Rajtam nem édesedik el annyira, hogy ez egy téli illat legyen. Nagyon kellemes...nekem nagyon tetszik ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Vancsi

2018. február 8.

Ez valami csodás! Édes de nem túl édes, virágillat könnyít az édességén!Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Ez valami csodás! Édes de nem túl édes, virágillat könnyít az édességén!Imádom!

Sophieka

2017. december 27.

Valóban hűvösebb időben muzsikál gyönyörűen a bőrömön! Melegben nem igazán éreztem az üzenetet... :) Nekem egy meleg pulcsi és egy nagy adag jókedv jut róla az eszembe!
Finom, selymes, lágy illata könnyen magával ragad, jó szívvel ajánlom a különleges és édes illat kedvelőinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

pacsulipuli

2017. szeptember 28.

Megvettem, nagyon tartós és kellemes az alapillata.Felveszi a versenyt drágább illlatokkal is./kiváló ár-érték arány/.
Ki fogom próbálni ennek a sorozatnak más darabját is ! Őszre és indián-nyárra tökéletes választás !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Mixi

2017. szeptember 27.

Nem szoktam próba nélkül parfümöt venni, de annyi jó véleményt olvastam róla, hogy ismeretlenül beszereztem. Tényleg nagyon különleges illata van. Első fújásra nem is tetszett annyira, talán amiatt, hogy nagyon különbözik az eddig használt parfümjeimtől (pedig azok is elég édesek), de többszöri használat után nagyon megszerettem. Finom krémes illata van, engem a mézre emlékeztet. Amikor megérzem, jobb kedvem lesz. A tartóssága is elég jó, kb. 6-7 órán keresztül érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Brigitt

2017. augusztus 30.

Ez annyira, de annyira finom mézes, balzsamos, melengető finomság.Mézet ugyan nem ír az összetevők között mégis kiérezhető. Édes, de nem sok, minden összetevő tökéletes összhangban van. Még nyáron cseréltem itt, de vártam a kipróbálásával, amíg a forróság szűnik. Hát eddig bírtam várni... Csodálatos. Amint egy picit hűvösebb lesz már jön is velem mindenhová. Azt hiszem nem lesz elég ez a fújóska:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

LathatatlanOzike

2017. június 19.
Egy tündéri Krémessel cseréltünk, nagyon finom illathoz jutottam hozzá. Már az első találkozás alkalmával is nagyon tetszett, azóta meg egyenesen imádom. Különleges, titokzatos illat, nem hasonlít egyik parfümömhöz sem. Édes, lágy, bújós, mézes és megnyugtató. Nem túl bonyolult, de mégis izgalmas…nagyon egyben van.
Sokáig tart a bőrömön, de egy percig sem zavaró, finoman csücsül rajtam órákon keresztül.
A 10 milim még kitart egy darabig, mert más parfümöket is használok, és amúgy is meleg időben egy kicsit sok, de mindenképpen jönni fog belőle egyszer a nagy kiszerelés, őszre-télre időzítem.
/A Krémmánia megtanít arra, hogy ne olvasgassam a véleményeket, mert ha megteszem, túl sok parfümöm lesz itthon, és szerényebb lesz a pénztárcám. :D De mit lehet tenni, ha hajt a kíváncsiság… Másrészről pedig jó, hogy létezik, hiszen akkor őt sem ismertem volna meg, hiba lett volna egy ilyen illatocskát kihagyni./

2017. július 17.
Aha, persze, őszre-télre időzítem… Nem láttam jól a jövőt, pár napja a 90 ml-es kiszerelés a fiókomban csücsül… :D Lehetetlen volt várni vele. Jól is tettem, hogy nem vártam, mert nagyon jót tesz a szememnek és a lelkemnek a gyönyörű dobozkája, üvege. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

2017. június 19.

SSSAAA

2017. július 3.

Nagyon finom édeskés, erőteljes, de nem tolakodó parfüm, pont, amilyet szeretek. Tartós, a színe jól tükrözi a tartalmat, mézes, balzsamos illat, valóban icipici rózsás felhanggal. Szeretni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Ferita

2017. június 23.

Nagyon finom illata van.Inkább őszre/télre való.Különleges,egyedi nem tucat édes illat. Jázmin vaníliával kombinálva tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Lin

2017. május 7.

Csere útján lett az enyém, gondoltam teszek vele egy próbát ismeretlenül is. Az illatjegyei alapján gondoltam túl édes lesz nekem, sajnos így is lett.
Csak egy picit fújtam a csuklómra, így sem bírtam elviselni magamon, viszont a szobában nagyon finom illat lett. Az édes illatok kedvelőinek érdemes kipróbálni, de rajtam katasztrófa. Tartóssága viszont kitűnő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.