Pomellato Parfums

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 16.

Kiszerelés:   25 ml, 40 ml és 90 ml

Fejjegyek: rózsaszín grapefruit, őszibarack, bergamott, vizes gyümölcsök

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, frézia

Alapjegyek: fehér pézsma, fehér cédrus, szantál, kasmírfa

Pomellato Nudo Rose EDP fújós eladó
Ár: 1200 Ft/ 2200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 5000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Használt. 90/85 ml, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, banki utalás

Luna1024

2018. április 1.

Én ajándékba kaptam belőle vásárlás mellé egy szinte teli fújóst (köszönöm!), de gyorsan továbbajándékoztam, mert nekem sajnos nem jött be, rajtam nem működött szépen. :( Az én bőrömön két illatjegy volt csak érezhető: citrusok és rózsa. Ennyi. A gond az, hogy a rózsának előjött az a tipikus ördögi énje, amitől nem a szívem csücske ez az illatjegy, vagy az is lehet persze, hogy a citrusosság túl domináns az illatban, mindenesetre rajtam sajnos megsavanyodott, de nagyon durván. :( Olyan volt, mintha szúrós Cif-súrolós tisztítószer-szag keveredne a rózsa illatával, nem volt túl kellemes élmény, sőt szinte orrfacsaró. :( Szerencsére rajtam nem is volt tartós, aminek ez esetben csak örülni tudtam...
Nem szerettem volna nagyon lepontozni, mivel parfüm-viszonylatban kifejezetten olcsó kis illatról beszélünk egy gyönyörű üvegben, de azért nem tartom túl ideálisnak, ha egy parfümben csak ez a két, kevésbé kardinális jellemző az értékelhető... Tavaszi-nyári, hétköznapi illatként tudom elképzelni a virágillatok, ezen belül is a rózsa kedvelőinek, illetve azoknak, akik inkább a frissítő, citrusos, "cukormentes" illatokat szeretik. :) Nekem sajnos csak 2 pont, viszont ettől még nem írom le a márkát, a többi illatukra amúgy is sokkal inkább kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

vicuskat

2017. szeptember 27.

Kevés illat tudott eddig úgy rabul ejteni, mint ez a kis gyönyörűség. Könnyed virágos-krémes-púderes csoda. Az üvege pedig az egyik legízlésesebb, legnőiesebb, amit valaha láttam. Kétségtelenül ő az új kedvenc!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

dandy

2017. július 9.

Finom, friss, rózsás citrusos illat, szerintem ebben a kategóriában a legjobb...a rózsa egyáltalán nem tolakodó, jól tompítanak rajta a gyümölcsök. Ebben a melegben jó viselni, a tartósságával sincs baj, rajtam kb 6-7 óra. Csak azért adom el a saját példányomat, mert a sokkal édesebb anyaillatot jobban kedvelem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

egyedszilvi

2017. január 14.

Végre ő is itt van!Picit vettem...csodaszép kis ékszer e kiszerelésben :).Mint az illat maga.Rózsás..nem hivalkodóan.Hasonlit a testvérére,de ugye intenziv rózsássága elnyomja az anyaillatot.Nyáron lesz az igazi,szerintem...könnyed,frissebb,mégis bársonyos és körbeölelő...Minden napra szupi lesz,nem nagyestélyis kategoria,nem ilyet képzeljetek el,aranyos,igazán viselhető,finom illat.Maximális 5 pont neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 14.

eprecs

2015. szeptember 15.

Nagyon szeretem, finom, lágy púderes illat nem tolakodó, de tudod ott van és nem hagy magadra, egésznap veled van nyilván estére már halványodik, de nem tünik el. Nekem ez a dolgozós parfümöm és ami még nagyon tetszik benne hogy nem használja (még) minden 2. nő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.