PomPom

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2023. április 24.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Segít a ráncok kialakulásának késleltetésében, a bőrfelszín simításában & feszesítésben.
  • Stimulálja a kollagénszálak termelődését és fokozza a bőr rugalmasságát.
  • Illatmentes, krémesen gazdag állagú.
  • Gazdaságos kiszerelésű, napi 2x használat mellett 3-4 hónapnyi használatra is elég.
  • Ráncosodásra hajlamos, megereszkedett szemkörnyékre ajánljuk.
  • Érzékeny szemkörnyékre is ajánlott.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Yamillehaddeji

2024. február 26.

Sűrű állagú, erős hidratáló hatású, de nem találtam csodaszernek. Régóta használom és nagyon jó élmény használni de nem veszem újra, rancok teren nem látok változást. Más pompomokkal variálva elég szép rutint alkot. Azért még keresem tovább az álom szemkremet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

Poccy

2023. augusztus 7.

Testes krém, ami kis mennyiségben nekem jól beszívódott, de a fél tubus elhasználása után apró fehér pöttyöket fedeztem fel a szemem alatt azokon a területeken, ahova kentem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

Misa

2023. június 21.

Zsíros, be nem szívódó, vaskos krém. Pár hónap használat után sem vettem észre semmilyen pozitív hatást. El lehet kenegetni, de a zsírossága miatt nem szívesen használom, újravenni pedig biztosan nem fogom.

Update: grízeket és pattanásokat okozott a szemkörnyékemen. Természetesen kidobtam, és egészen biztosan nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 21.

körtevirág

2023. június 19.

A szemkörnyékem ekcémára hajlamos, nagyon száraz. Ez a krém nem okoz irritációt az érzékeny szemkörnyéken, gyorsan beszívódik, kellően tápláló. Én nagyon szeretem, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 19.

Sz_Réka

2023. június 12.

Fél tubussal elhasználtam, semmilyen hatást nem vettem észre. Vastag krém de még csak nem is hidratál. Felesleges megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 12.

Ardanky

2023. június 10.

Ez nem szívodott be egy ejszaka alatt sem, a bőrömmel sem csinalt semmit, kegyelem kettes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 10.

Agnes91P

2023. május 2.

Jól hidratáló, könnyen beszerezhető szemkörnyékápoló. Szerintem a már megjelent ráncok egy krémtől nem fognak eltűnni, de arra, hogy a szemkörnyéki érzékeny bőrt ápoljam, arra jó. Nincs illata, nem bántja a szememet sem. Volt már ennél hatásosabb szemkörnyékápolóm is, de szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hidrogénezett olívaolajból (emiatt szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú) kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

A franciaországi Bretagne partjainak közelében élő Gram-negatív tengeri baktériumból, az Alteromonas Macleodiiból származó exopoliszacharid, mely bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő és bőrvédő tulajdonságokkal rendelkezik. Az összetevő gyártójának leírása szerint in vivo és in vito kísérletek is igazolják, hogy az összetevőt tartalmazó ún. EPS Seafill hatóanyag 15 percen belül átmeneti bőrfeszesítő és ráncfeltöltő hatást fejt ki a bőrön. A nagy molekulasúlyú EPS Seafill bőrfeszesítő tulajdonsága bőrszövetben található, kollagénrostokból álló hálózatra gyakorolt instant összehúzó, feszesítő hatásának köszönhető.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.