PomPom

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek

"Ha már átlépted a harmadik X-et és a bőröd hajlamos a ráncosodásra, ne keress tovább, mert a Rózsakert éjszakai tápláló arckrém klinikailag tesztelt ránctalanító komponenssel neked készült. Ez a különlegesen könnyű textúrájú, ugyanakkor rendkívül hatékony arckrém kellemes illatával támogatja a legszerelmesebb álmokat, amíg a rózsavíz gondoskodik a vízhiányos és az öregedő bőr nedvességtartalmának pótlásáról. Az argán olaj a bőrápoló, bőrfiatalító tulajdonsága mellett, gyulladáscsökkentő hatással rendelkezik, amit pihentető alvásod közben tud a legmaximálisabban kifejteni."

mekhrba

2018. április 4.

Anyukám használja, még akkor rendeletem neki mikor megjelent, tehát már jó ideje. Nagyon szereti, mióta ezt használja sokkal hidratáltabb az arca, azonban egyeltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrén, hamar beszívódik. Mikor otthon vagyok néha én is használom éjjelre, nekem is bevált, habár normál a bőröm nekem is gyorsan beszívódott, az illata is nagyon kellemes, pattanásokat sem okozott. Mi nagyon meg vagyunk elégedve a márka termékeivel, ha elfogy biztosan veszünk még belőle. Mivel keveset kell belőle használni, így lassan fogy, abszolút megéri beruházni rá.

Update: Anyukámnak 4 hónap alatt fogyott el ez a krém éjszakai használat mellett, azóta már újra is vettük neki. Valamint mamámnak is beszereztük nappali párjával együtt. Mindkítten nagxon szeretik, mamámnak sokszor még az egy nyomás is sok. Olyan testes krém, azonban neki is hamar beszívódik. Nagyon szeretik mindketten 😊

Ud2: A most rendelt termék már sokkal gyorsabban fogy anyukámnál, emiatt plusz az Álomvilág krémnél leírt pumparomlás miatt, mindhárman áttérünk egy másik márkára, hiszen így már nem olyan jó a termékek ár-érték arány, nekünk legalábbis nem éri meg. A termékkel magával más problémát egyikük sem tapasztalt, viszont a márka vásárlókhoz való hozzáállásában nagyot csalódtam, amit sajnálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

KriszTa1977

2018. március 6.

Megvettem, kipróbáltam. Minden nap egy kicsit bíztam benne, hogy majd könnyebben beszívódik... 2018 január elején vettem, éjszaka bekentem vele az arcom és még 3 óra múlva sem szívódott be. Csak a párnába. Próbáltam kevesebbel, ugyanaz volt a helyzet. Nem veszem többet, de azért elkenem, mert éjszaka nem vészes. Ha nem akar puszit adni már senki, mert az lecsúszik róla...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

berilb

2018. február 16.

Hosszú ideje az első olyan krém a nem kifejezetten drága kategóriából (pedig sokat próbáltam mostanában), ami nem hagy kellemetlen réteget az arcomon, ellenben reggel is hirdratált, kellemes érzetű bőrrel ébredek, fogom venni újra, a téli időszakban mindenképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

nekoSX

2018. január 29.

Rendelésem mellé kaptam mintának és úgy megörültem neki, hogy kipróbálhatom, "abszolulte" célközönség lennék, jóval túl a 3. X-en (SIGH).
Az összetevői nagyon jók, bár kissé unalomba fullad a shea-sárgabarck-macadám-rózsa-argán, a legtöbb natur kencében benne van mindez (MINDIG-MINDIG ugyanaz annyira fantáziátlan..), némi izgalmat talán az acmella jelentene...
A krém igazi testes, tömény állagú, bár nagy pozitívum, hogy tökéletesen kenhető. Viszont nagyon zsíros bőrt hagy maga után, első 2 alkalommal csak ezt használtam, hogy lássam irritál-e v mennyire bírom és nem szívódott be, 1-2 órával a felvitel után sem, csak ráolvadt a bőrre. Amikor már vizes alapú szérummal (Benton fermentált essz.) mentem alá jobb volt a helyzet, de így is érezni lehetett a felületen elcsúszkáló olajokat. Nyilván éjszakára nem annyira érdekes, hogy fénylik a bőr, de azért nem ártana a hatása végett a jobb felszívódás...
Az illata nagyon finom, a természetes rózsa illóolaj, szeretni való, de hát csak ezért nem fogok megvenni egy krémet sem.
A mintám 5 napra volt elég, nagyon gazdaságos, vékonyan érdemes felvinni, mert úgyis csak megül a bőrön.
Sajnos az 5. nap végén 3 szuper pattanásra ébredtem a rózsás álmokból, ezzel el is dőlt végleg, hogy inkább az arcolajok, amik sosem ütöttek így ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

titike92

2017. december 23.

Nem rég tértem át a natúr kozmetikumokra,az egyik kedvencem ez a krém lett. Nagyon szépen hidratálja a bőröm a ráncaim is halványabbak lettek. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Bog

2017. október 24.

Nagyon izgatott lettem, mikor megtudtam, hogy Pom pomék arckrémeket dobnak a piacra! Imádom a márkát így alig vártam, hogy rendelhessek! Sokat gondolkoztam, hogy melyik krémet is rendeljem meg, végül a korom miatt erre esett a választásom. De lehet, hogy ez egy kicsit sok nekem. Nagyon jó állagú könnyű, puha krémről van szó, igen enyhe rózsa illattal. De nagyon-nagyon testes, tele ápoló olajokkal. És bizony az én kombinált bőröm nehezen issza be ezt a sok jót. Mintha csak ülne a bőrömön. Arcolajat egyáltalán nem is igényel a bőröm!
Nem rossz kis krém, biztos, hogy elhasználom, de legközelebb egy másikkal próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2