PomPom

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek

"Ha már átlépted a harmadik X-et és a bőröd hajlamos a ráncosodásra, ne keress tovább, mert a Rózsakert éjszakai tápláló arckrém klinikailag tesztelt ránctalanító komponenssel neked készült. Ez a különlegesen könnyű textúrájú, ugyanakkor rendkívül hatékony arckrém kellemes illatával támogatja a legszerelmesebb álmokat, amíg a rózsavíz gondoskodik a vízhiányos és az öregedő bőr nedvességtartalmának pótlásáról. Az argán olaj a bőrápoló, bőrfiatalító tulajdonsága mellett, gyulladáscsökkentő hatással rendelkezik, amit pihentető alvásod közben tud a legmaximálisabban kifejteni."

gettesznye

2021. november 22.

Furcsa olvasni, hogy nem szívódik rendesen/zsíros/stb. - nekem kombinált a bőröm, elvileg nem is ilyenre van, hanem száraz-vízhiányosra, de nekem olyan érzésem van, hogy nem is mindig elég, az állam pl. mindig száraz reggel. De nem rossz krém, bár valószínűleg nem ez lesz a favorit, és ugyan rózsás, de nem durva az illata.
Most fogom kipróbálni a 3. esti arckrémet, de egyelőre a Botanikuskert vezet, hacsak nem előz majd be a Holdfény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Moncsii04

2021. május 23.

Régóta ki akartam már próbálni ezt az arckrémet, januárban meg is rendeltem, hogy ha majd az éppen aktuális elfogy, akkor ez legyen soron. Február körül kezdtem használni párban a nappali krémmel és még mindig van a kis flakonban :)
Nehéz krém, réteget hagy, még reggel is érzem, amikor arcot mosok, DE nagyon szép bőrt csinál. Vízhiányos, száraz bőröm van, a nagy részét be is szívja ( nyáron ez neccesebb lesz, de ha jön a meleg váltok az arczselé + szérum kombóra), de még nekem is marad ez a kis réteg utána. Este egyáltalán nem zavaró, nappal pedig úgy vagyok vele, hogy Home Officeban úgyse lát senki, és ha megyek valahova, akkor BB krém + púder :) Mivel tökjó sminkalap a nappali krém, primerre nincs is szükség :) Ha pedig nem szeretnék semmit rápakolni, elég egy száraz zsepi vagy papírtörlő, ami felszívja ezt a kis fényes réteget. Nekem igazából így is megéri, mert nem hámlik az arcom és nagyon jól hidratált, ezt eddig csak egy olyan krém tudta, ami kétszer ennyibe került és ugyanígy fénylett, szóval elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Serephina

2020. szeptember 18.

Mikor először felkentem kb infarktust kaptam, mert úgy néztem ki, mint aki belefejelt egy zsíros bödönbe. Olyan 5-10 perc alatt szívódik be egy kis része a bőrömbe és hátra marad egy zavaró zsíros fénylés az arcomon. Másnap reggel gyönyörű, puha tőle a bőröm, de közben tocsog az olajban/zsírban. Nem igazán tudom hova tenni a terméket, lehet csak az én bőrömöm ilyen visszás, de egyszerűen undorítóan néz ki és diszkomfortort érzetet ad felkenés után ez a nehéz krém. Ahogy a bőrömön zsírlik, az eléggé elveszi az kedvam attól, hogy minden este ezt kenjem fel. Szerintem kézkrémnek fogom elhasználni. Elég vénasszonyos szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

nyuszika39

2020. január 3.

Elhasználom, mert ennyi pénzért sajnálom kidobni, de nagyon zsíros, nem tud beszívódni. Este felkenem és reggel konkrétan le kell mosnom, mert nem szívja be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Kyaraaa

2019. december 6.

Az én bőröm imádja, száraz bőröm van, sokat hámlik, de mióta ezt a krémet használom egyáltalán nem. Nekem tökéletesen megfelel, az arcom pihe-puha tőle, és pár másodperc alatt be is szívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Danae

2019. november 29.

Zsírosabb krém, de a bőröm szerette. Kicsit lassan szívódik fel, de hidratáltabb lett a bőröm. Egyéb szinten viszont mást nem tapasztaltam- a ráncokat nem finomította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

mekhrba

2018. április 4.

Anyukám használja, még akkor rendeletem neki mikor megjelent, tehát már jó ideje. Nagyon szereti, mióta ezt használja sokkal hidratáltabb az arca, azonban egyeltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrén, hamar beszívódik. Mikor otthon vagyok néha én is használom éjjelre, nekem is bevált, habár normál a bőröm nekem is gyorsan beszívódott, az illata is nagyon kellemes, pattanásokat sem okozott. Mi nagyon meg vagyunk elégedve a márka termékeivel, ha elfogy biztosan veszünk még belőle. Mivel keveset kell belőle használni, így lassan fogy, abszolút megéri beruházni rá.

Update: Anyukámnak 4 hónap alatt fogyott el ez a krém éjszakai használat mellett, azóta már újra is vettük neki. Valamint mamámnak is beszereztük nappali párjával együtt. Mindkítten nagxon szeretik, mamámnak sokszor még az egy nyomás is sok. Olyan testes krém, azonban neki is hamar beszívódik. Nagyon szeretik mindketten 😊

Ud2: A most rendelt termék már sokkal gyorsabban fogy anyukámnál, emiatt plusz az Álomvilág krémnél leírt pumparomlás miatt, mindhárman áttérünk egy másik márkára, hiszen így már nem olyan jó a termékek ár-érték arány, nekünk legalábbis nem éri meg. A termékkel magával más problémát egyikük sem tapasztalt, viszont a márka vásárlókhoz való hozzáállásában nagyot csalódtam, amit sajnálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

KriszTa1977

2018. március 6.

Megvettem, kipróbáltam. Minden nap egy kicsit bíztam benne, hogy majd könnyebben beszívódik... 2018 január elején vettem, éjszaka bekentem vele az arcom és még 3 óra múlva sem szívódott be. Csak a párnába. Próbáltam kevesebbel, ugyanaz volt a helyzet. Nem veszem többet, de azért elkenem, mert éjszaka nem vészes. Ha nem akar puszit adni már senki, mert az lecsúszik róla...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 6.

berilb

2018. február 16.

Hosszú ideje az első olyan krém a nem kifejezetten drága kategóriából (pedig sokat próbáltam mostanában), ami nem hagy kellemetlen réteget az arcomon, ellenben reggel is hirdratált, kellemes érzetű bőrrel ébredek, fogom venni újra, a téli időszakban mindenképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

nekoSX

2018. január 29.

Rendelésem mellé kaptam mintának és úgy megörültem neki, hogy kipróbálhatom, "abszolulte" célközönség lennék, jóval túl a 3. X-en (SIGH).
Az összetevői nagyon jók, bár kissé unalomba fullad a shea-sárgabarck-macadám-rózsa-argán, a legtöbb natur kencében benne van mindez (MINDIG-MINDIG ugyanaz annyira fantáziátlan..), némi izgalmat talán az acmella jelentene...
A krém igazi testes, tömény állagú, bár nagy pozitívum, hogy tökéletesen kenhető. Viszont nagyon zsíros bőrt hagy maga után, első 2 alkalommal csak ezt használtam, hogy lássam irritál-e v mennyire bírom és nem szívódott be, 1-2 órával a felvitel után sem, csak ráolvadt a bőrre. Amikor már vizes alapú szérummal (Benton fermentált essz.) mentem alá jobb volt a helyzet, de így is érezni lehetett a felületen elcsúszkáló olajokat. Nyilván éjszakára nem annyira érdekes, hogy fénylik a bőr, de azért nem ártana a hatása végett a jobb felszívódás...
Az illata nagyon finom, a természetes rózsa illóolaj, szeretni való, de hát csak ezért nem fogok megvenni egy krémet sem.
A mintám 5 napra volt elég, nagyon gazdaságos, vékonyan érdemes felvinni, mert úgyis csak megül a bőrön.
Sajnos az 5. nap végén 3 szuper pattanásra ébredtem a rózsás álmokból, ezzel el is dőlt végleg, hogy inkább az arcolajok, amik sosem ütöttek így ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2