Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fougere

Fejjegy: neroli, mandarin, bergamot

Szívjegy: vetiver, narancsvirág, mirha, geránium

Alapjegy: vanília, tonkabab, szantálfa, sáfrány, pacsuli, labdanum, bőr

Prada Amber Pour Homme EDT
Ár: 12.000 , Eladó: Ancsika22
Állapot: 100ml, Helyszín: Kalocsa, fizetés: Előre utalás után postázom
Prada Amber Pour Homme fújósok
Ár: 1600 Ft, 2400 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
pluto

2018. szeptember 16.

Kedvenc illatom. Elegáns, kifinomult, összetéveszthetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Kedvenc illatom. Elegáns, kifinomult, összetéveszthetetlen.

Lapo

2017. április 3.

A LUXUSSZAPPAN ILLAT.. annak minden tisztaságával, nyíltságával, frissességével.. imádom az egy szóval jellemezhető illatokat, amennyiben ez a pozitív tulajdonságokat jellemzi.. bárhova, bárkinek, bármikor.. ennek ellenére igazi unikum egy gyönyörű-egyszerű-letisztult üvegben.. tartós, óriási hatótávval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

galagonyanya

2016. október 14.

Ő igazi pasiillat a szappanos fajtából. Próbát tettem vele, mert muszáj volt, mert Prada, mert Amber, mert Homme, de be kell látnom: ezúttal helytálló a Homme megnevezés. Rajtam éppen kellemes, ám összetéveszthetetlenül férfias borotvahab illata van. Nem azért három csillag, mert rajtam nem az igazi, hiszen nem is női illat; de férfiparfümtől picit többet várnék. Ha ilyen illatú pasi megy el mellettem, nem biztos, hogy utána fordulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Joe38

2013. július 20.

Látod Laci!És ez is egy Antonio Puig szerzemény..............Bizony jók ezek a Spanyolok!!!Nem is gondolná az ember, hogy bizonyos divatcégek és márkák mögött milyen nevek állnak...............
Finom,kellemes és egyedi illatok a Prada parfümök,szinte mindegyik!Tőlem is megkapja az 5*-ot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 20.

Málni

2013. május 16.

Ma volt rá lehetőségem, hoyg kipróbáljam, de egy kicsit csalódott vagyok. Fm-es (alternatív Prada pour homme) mintám van belőle, amit tiszta és friss szappanillatúnak érzek, 1 óra múlva közel a bőrhöz, de pár óráig azért tartós. Gondoltam letesztelem az eredetit is, de ez még visszafogottabb mint az FM-es, rajtam baromira semmitmondó lett, ráaádsul nem is édeskés, hanem inkább keserűbb szappanos. Ha ez mind nem lenne elég a csalódáshoz, jöhet a tartóssága és a hatótávolásága, ami megint csak gyenge, a bőrhöz elég közel kell hajolni, hogy érezze az ember, tartóssága meg olyan 2 óra...
A BLV homme notte is szappan illatú, viszont az sokkal jobban elnyerte a tetszésemet, abban van még vmi plusz nem csak sima szappan, viszont ott is a tartósággal vtak gondok és azt is csak nagyon közelről lehetett érezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

diesel22

2013. április 2.

Nos, ő egy nagy szerelem volt nekem régen, de azóta eltelt már több, mint 3 év. Először 2009 telén illatoltam, és pár hónappal később be is szereztem belőle egy 50ml-s kiszerelést, mert nagyon beleszerettem az illatba. Kb. a felét használtam el, amióta megvan, mert jöttek folyamatosan az újabbnál újabb parfümök, és valahogy mindig háttérbe került ez a Prada. Igazából az tetszett meg benne, hogy annyira más, mint a többi férfi parfüm, van benne valami szokatlanul édes, picit nőies vonal. A legnagyobb problémám vele azonban az, hogy én magamon nem sokáig érzem sajnos (talán emiatt lett egy kicsit elegem belőle, és ez az oka annak, hogy parkolópályára került). Egyébként téli-tavaszi illatnak gondolom, idén tavasszal megpróbálok használni majd megint párszor. 4 csillagot adok neki, egyrészt az ára, másrészt amiatt, mert rajtam sajnos nem elég tartós ahhoz, h az 5 csillagot megérdemelje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Laci

2013. február 20.

Rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a csodát (na jó, én választottam), de milyen jól döntöttem. Pár éve lerendeztem Douglasban egy hmm nem rosszal, de nem is gondolkoztam a megvételén. Persze papírcsíkon teszteltem, de nem hagyott mély nyomokat, viszont ahogy megjött a csomag kipróbáltam bőrön és valami fenséges tisztaság bontakozott ki egyből. Arra számítottam, hogy füstös lesz, nekem papíron határozottan indiai füstölő illatát juttatta eszembe, de nem. A legcsodásabb szappanos-fűszeres illat, amit valaha éreztem. Bátran megkockáztatom, hogy még az Infusion D'Homme-t is veri nálam, annál rafináltabb, pimaszabb és sármosabb a Prada Man, mert ez a másik neve. Igazából még mindig nem értem, hogy mi van ezzel az illattal, mert a mintám szép tengerkék színű, viszont én egy rózsaszínes, orgonalilás folyadékra emlékszem a Douglasban, a képen is a van. Aki többet tud erről, vagy kinyomozná nekem a rejtélyt, megköszönném. Az illat első kifújásra elvarázsol, nem az a csak később lesz jó kategória, mikor várakoznom kell, mint a 6-os villamosra, hogy tetsszen végre. Az elejétől a végéig tökéletes nekem. Nagyon finoman indít, nem citrusokkal bombáz, hanem mellettük megjelenik az édes mirha, narancsvirág, melyek adják az orientális érzetet, mellette a sáfrány összetéveszthetetlen, drága aromája is körüllengi a többi illatjegyet, majd egy leheletnyi vanília, szantálfa és végül a bőr koronázza meg az alapjegyet. Nagyon egyedi, összetéveszthetetlen illata van, több helyen olvastam a méregdrága luxusszappan hasonlatot, melyet nem akartam ellopni, de nem lehet máshoz hasonlítani, egyszerűen a legjobb "szappanközpontú" tisztaságillat, amivel valaha találkoztam férfiaknak. Imádom minden pillanatát és nem kérdés, hogy megrendelem, minden évszakban azt érezném, hogy bármit megkaphatok, ha ezt viselem, önbizalmat, komfortot és lezser eleganciát ad, ez az illat tényleg öltöztet, úgy érzem, ez az illat mintha nekem készült volna. Ami hab a tortán, hogy nagyon tartós, sokáig megmarad bőrön, ruhán is. Imádlak Prada, azt hiszem kezdelek Guerlain-ien csodálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.