Prada

Ár:   14 000 Ft, 20 000 Ft és 36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   14 000 Ft, 20 000 Ft és 36 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

A Prada Candy azonnal magával ragad – tiszta élvezet vadító csomagolásban. A pink és arany robbanásszerű találkozásával a Prada Candy egy merész világba repít el minket, megmutatja a Prada nőiesség egy új oldalát, ahol a több tényleg több és a lényeg a túlzás. Az extrémitást helyezve a középpontba, a Prada Candy abból a vágyból fejlődött, hogy minden helyzetből a maximumot hozzuk ki, valami teljesen újat, váratlant alkossunk. Most kell, hogy vakmerőek, merészek legyünk és szenvedélyesen éljük az életet.

Ár: 13490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1300 , Eladó: Mery32
Állapot: 4 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után postán küldöm

Linett21

2021. április 4.

Update:
Nos, beszereztem belőle egy kis 5ml-es fufut, mert a fantáziámat izgatta az, hogy mi lehet a baj: az én készülékemben van a hiba, vagy ennek a rajongótábora ért félre valamit.
De nem lettem, sajnos, okosabb. Csak arra tudok gondolni, hogy ez valahol jó, de én anozmiás vagyok rá. Viseltem 2 egész - de nem egymást követő - napon. Bőrön, ruhán, hajon is. Az eredmény ugyanaz lett: az indítás édes-cukros (igen, 'candy', eddig jó), de a leszáradása rajtam nem létezik. És mások sem érezték rajtam, hiába kérdeztem és hiába voltam fújás után egy órán belül. A kezdeti cukrossága viszon egyszerűen csak nem tetszik. Hasonlít az Aquolina Pink sugarra; csak kevésbé harsány. Akkor már inkább a jó öreg Pink sugar részemről.
Sorry, de részemről ez továbbra is egy nagy NEM. Főleg ilyen áron.

2021. március 29.
Ez egy vicc! Méghozzá igen rossz.
Kifújáskor édes. Cukorka. Leszáradása? Nincs. Mire a következő sorba értem, huss, illat sehol.
Biztos velem van a baj... Vagy a teszterrel. A hellyel. A világítással. A környezettel...
Újra! Máskor és máshol. Bőrre fújva... de ugyanaz az effekt.
Valaki igazán megsúghatná, hol a kandi kamera...mert valaki a Pradatól szörnyen röhöghet mögötte :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Update:
Sorry, de részemről ez továbbra is egy nagy NEM. Főleg ilyen áron.

2021. március 29.
Ez egy vicc! Méghozzá igen rossz.
Újra! Máskor és máshol. Bőrre fújva... de ugyanaz az effekt.

Timi8

2021. április 4.

Update 2.: tőle nem tudok (mondjuk már nem is akarok) szabadulni. Csomòszor beleérzem az Infusion d' Iris illatát is egy kis velùrossággal karöltve. Velem együtt érik, testesedik 😅😅😅 idomul az illata. Nem tudok kinőni, kiszeretni belőle.
Sztem sokan anozmiásak lehetnek rá, mert nekem sem az intenzitásával sem a tartòsságával nem volt soha gondom.
Vannak rezignáltabb időszakaim amikor nem árt ha van pár ilyen és ehhez hasonlò "nyugi-gumi" illat is körülöttem. Ja, és még mindig nem érzem sem elcsépeltnek sem tucat-édesnek. Ìgy jò, ahogy van!

Update: nekem a mai napig tetszik, jòl sikerült parfüm. Benzoinos-vanìliás-karamellás, nagyon lágy illat. Semmi merészséget vagy extremìtást nem érzek bele, jò kis bőrbe sìmulò parfüm. Nem csöpögős, szirupos-cukros, és sztem a benzoin miatt egyedi is. Legalábbis nem gyakran érzem ki más parfümökből. Megnyugtatò, finom illat. A L' eau változata még mindìg alapdarabom, hol előkapom, hol a háttérbe szorul picit. Most vhogy ez ùjra eszembe jutott, talán az Eau des Missions Mihimes miatt, amit az utòbbi pár napban gyakran illatolgatok. Lehet, kellene ebből is tartani itthon egy picit, nem csak a L' eau változatbòl. Kis őszi-téli finomság.

Sokàig csakis a L'eau vàltozata jöhetett szóba, imàdom is a mai napig csak talàn egy picikèt màr ràuntam, magam sem tudom. A Candy 1.illatolàskor nem is tetszett kifejezetten, talàn mert inkàbb a gyümis èdessègèrt rajongok, de èvek óta minèl többször próbàlom, annàl inkàbb tetszik, meggyőző, hogy nagyon finom lesz a bőrömön ès a tartóssàga kiemelkedő. Nem egy sima cukorkaillat a nevèvel ellentètben, nem szirupos sőt nem is kifejezetten èdes. Egy picit komolyabb benzoinos vonal abszolút kièrezhető, szerintem ez adja a teltsègèt az illatnak, illetve a pirított cukor ad neki egy kis pikantèriàt, a vanília pedig lepuhítja, bújóssà teszi. Hidegben, csípős, szürke reggeleken kivàló kedèlyàllapotjavító. Nagyon megszerettem, kellett a nagy kiszerelès!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

Cintia04

2021. február 21.

Rajtam nem is annyira Candy sőt... Inkább olyan púderes, pamutvirágos egy kis karamellás felhanggal! Azt hittem valami tömény cukorka illat lesz de nem! Bőrön nem valami tartós de a hajamban, ruhában sokáig megmarad onnan sokszor meg is csapott az illata! Tetszik el is használtam belőle egy adagot de nem veszem újra mert annyira nem érzem magaménak! Viszont nagyon finom, kellemes illat! Az üvege nagyon szép az tetszik! Olyan kis vidám, fiatalos, kecses! Nem pontozom le csak mert nem lett kedvenc de azért tetszik! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

kepviselofank

2021. február 20.

Én is elkerültem nagyon sokáig, mert az üveg és a név alapján valami pinksugarhoz hasonlóra számítottam, de nagyon kellemes meglepetés, hogy nem az. Szerintem ő egy olyan parfüm, amiből bármennyit fújhatunk, sosem lesz sok vagy zavaró. Tartóssága tényleg nem valami fényes, de ha ruhára fújom, akkor azért órákig érzem, így nincs szívem pontot levonni, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

kisszandi

2021. február 11.

Alig vártam, hogy kipróbáljam... HÁÁÁÁÁT nagy csalódás volt a véleményekkel ellentétben.
Kifújtam 1x vmi nagyon büdös karcos szag csapott meg :o
Kifújom még 1x ugyanez, valami gatyi virágos lecsengéssel és hamar elillant, szóval a karamellás édes jellegnek esélye sem volt megjelenni.
Ez fura számomra, ugyanis a parfümök jól szoktam szuperálni a bőrömmel.
Ha lehetne nulla csillagot adnék. Szerencse hogy csak mintát próbáltam.
Rajtam parfüm még ilyen rosszul nem muzsikált.
Tény és való hogy nagyon válogatós vagyok, DE! a nem tetszős illatokra is azt tudom mondani h pl. nagyon jó de nem az én illatom.
Azonban erre még ezt sem :o szomorú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Kifújtam 1x vmi nagyon büdös karcos szag csapott meg :o
Ez fura számomra, ugyanis a parfümök jól szoktam szuperálni a bőrömmel.
Ha lehetne nulla csillagot adnék. Szerencse hogy csak mintát próbáltam.
Rajtam parfüm még ilyen rosszul nem muzsikált.
Azonban erre még ezt sem :o szomorú!

lenochka

2021. január 18.

Nagyon nőies, finom. édes, karamellás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Nagyon nőies, finom. édes, karamellás illat.

Ferita

2021. január 14.

Maga az illat nagyon tetszene a kis gourmand ízlésemnek. Viszont ahogy már többen is írták harmatgyenge. Akármennyit és akárhányszor fújom nem érzem magamon. Na az ilyen parfümöknek szoktam nagyon gyorsan búcsút inteni,de mivel csak a 20 ml-t vettem azt elfújom már. Sajnálom! 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

Szati

2020. december 25.

Kaptam mintát rendelés mellé. Neve alapján olyasmire számítottam mint a Lancôme LVB, amivel vallatni lehet, ezért eddig eszembe se jutott megszagolni. Na mondom akkor most...
Befújtam a csuklóm és olyan történt, ami eddig még soha. Nem éreztem semmit, semmit de semmit. Lehet a mintával van baj? A levegőben éreztem enyhe kellemes tejkaramella illatot fél percig. A csuklómon csak annyira mint mikor dezodort fújsz rá és fél óra múlva megszagolod és" mintha lett volna ott valamikor valami, de már nem is tudom mi" Fújtam magamra 3-4 fújást mintha parfümöznék reggel. Megint a tejkaramella körülöttem, magamon semmi. Ez meg hogy lehet?
Komolyan, ennél bármelyik dezodor illata tartósabb rajtam. Létezik, hogy vízezett mintát kaptam?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 25.

TekiLala

2020. december 6.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt, több évig ezt használtam tini koromban. Édes, de mégsem émelyítő, egyáltalán nem az a "tutti-frutti" illat, amitől rosszul tudok lenni. Az illata tartós, egész nap érezni lehetett. Gyönyörű, elegáns csomagolása van, mai napig tárolom a kifogyott tégelyeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

csipihusi

2020. november 19.

Rajtam olyan, mintha egy picit cukros Infusion D Iris edt lenne. Abból már alig van,és már talán nem is kapható, Nagyon jó alternatíva lesz helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)