Prada

Ár:   14 000 Ft, 20 000 Ft és 36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   14 000 Ft, 20 000 Ft és 36 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

A Prada Candy azonnal magával ragad – tiszta élvezet vadító csomagolásban. A pink és arany robbanásszerű találkozásával a Prada Candy egy merész világba repít el minket, megmutatja a Prada nőiesség egy új oldalát, ahol a több tényleg több és a lényeg a túlzás. Az extrémitást helyezve a középpontba, a Prada Candy abból a vágyból fejlődött, hogy minden helyzetből a maximumot hozzuk ki, valami teljesen újat, váratlant alkossunk. Most kell, hogy vakmerőek, merészek legyünk és szenvedélyesen éljük az életet.

Ár: 13490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 100-2000 , Eladó: Csacsa67
Állapot: Keresem, Helyszín: Veszprém, fizetés: --
Ár: 18000+ pk , Eladó: Szandi1018
Állapot: 50 ml/ képen minimális hiánnyal , Helyszín: Budapest , fizetés: Előreutalással Foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szandi1018

2022. március 28.

Először orrba vág valami alkohol szag. Utána rajtam nagyon édes, karamellás. Egyszerű, tucat és közönséges illat :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

naomeed

2022. február 26.

Amikor már a sok niche illattól megcsömörlök, és valami könnyedre -de nem könnyen feledhetőre- vágyom, akkor őt vetem be. Nem egy vegyifegyver, de nagyon finom és viszonylag tartós -nem émelyítő- cukorka illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 26.

vicuskat

2022. január 5.

Valamiért mindig idegenkedtem a pink üvegétől. De vonzott a márkanév... Móninak köszönhetően most kipróbálhattam és jelentem: soha többé nem lesznek előítéleteim pusztán a csomagolás miatt. :)))) Ez egyszerűen fantasztikus! Minden jegyét imádom! Azt hiszem, be kell szereznem nagyobb kiszerelésben is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 5.

henicatt

2021. december 12.

Konkrétan csata rendbe állítottam a kis drágát, megizzasztottam :) A Karamell mint íz és illatjegy is nagy kedvencem. A verseny többi résztvevője:V&R Bonbon és VLJ Gold couture volt. A nyertes pedig: őcukisága, Candy 🍭
Karamellás, púderes, bőrközeli, kifinomult… imádnivaló. Legszívesebben fürdenék benne, és szerintem még akkor sem mennék vele senki agyára. Egyszerűen megfogott magának, ennyi. Nem tudom mi ütött belém 🤷🏻‍♀️ A szerelem vak, és nyomorba dönt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 12.

Verona5

2021. december 10.

2021.12.10.
Egyértelműen KEDVENC lett, ezért fel kell felpontozom öt csillagra!
Csak az a szillázs, az ne lenne ennyire erőtlen!
De ettől függetlenül imádatos illat, vegyük úgy, hogy diszkrét és kellemes, és máris a max-ot kapja! :)

2021.12.02.
Egy ideje már áhítozom rá, hogy kipróbáljam. Amíg láttam a Müller polcain, simán elmentem mellette, hogy áhhh, én meg egy cukorka illat, soha nem passzolnánk, és a kicsit ufós benyomású üvege sem kínálta úgy magát, mint ahogy a Decadence-t és Good Girl cipőket is kihagytam, mert rémesnek találtam a tálalást.

Aztán most szembe jött a KM-en egy helyes ki üvegcse, le kellett csapnom rá!

És csak ámulok magamon, hogy tetszik, nem is értem! :)

Na azért értem valamennyire, mert ott a benzoin benne, amit szeretek. A karamell is nagyon lágy, ez nem zacskós cukorka, vagy mézesbödön édesség, hanem igazi komfortillat. Kissé bosszús is vagyok, mert annyira nem érezni az auráját, annyira kicsi a szillázsa, hogy egy csomót kell magamra locsolnom, hogy egyáltalán érezzem, eljusson az orromig! Nagyon bőrközeli illat, legalábbis most, rajtam, viszonylag száraz bőrön, alákrémezés nélkül totál erőtlennek hat! Bosszantó, mert amúgy finom, kellemetes, ahogy Timi8 is írta, amolyan nyugi-gumi illat, kuckózásra való, vagy alváshoz.

Ami még érdekes lehet, hogy kifújáskor rögtön a Byredo 1996 illata ugrott be, amiről rendkívül ellentmondásos benyomások alapján íródtak itt a vélemények. Számomra egy jóllakott édesen alvó csecsemő szobáját idézte fel, és erről a Candy-ről is ez jutott először eszemben. Semmi tejes jegy nincs bennük és mégis! Azt hiszem ez sem véletlen és nemcsak én érzem így, olvassátok csak el Pajzs véleményét itt lejjebb, nála sem hagyta ki ez a kis huncut ezt az "édes otthon - anyai éjjeli csókkal" vonulatot a szaglóhámon! :)

Szép álmokat my Candy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 10.

2021.12.10.
Egyértelműen KEDVENC lett, ezért fel kell felpontozom öt csillagra!
Csak az a szillázs, az ne lenne ennyire erőtlen!

2021.12.02.

Aztán most szembe jött a KM-en egy helyes ki üvegcse, le kellett csapnom rá!

És csak ámulok magamon, hogy tetszik, nem is értem! :)

Szép álmokat my Candy!

eheiszki

2021. október 2.

2018. Október 23.
Alapvetően azért vettem meg mert az oriflamenek volt régen egy Mirage Daydream nevű parfümje amit imádtam, teljesen én vagyok... de sajnos kivonták. Viszont többen írták itt a KMen hogy a Prada Candyre hasonlít, szóval vettem a bátorságomat és megrendeltem a Notinorol es awwww... tényleg annak a dupeja volt! Kellemes testközeli, púderes, karamellás, talán gesztenyés. Édes de nem idegesítő vagy túlzott. A tartóssága is oke. Én egész évben használom de leginkább áprilistól júniusig szeretem a legjobban. De minden évszakhoz (vagy hozzám) illik. 5*

2021.Október 2.
Még mindig tart a love! Még mindig a top 5-ben!
A Candy számomra a kora őszi, még kellemesen meleg napok és a rezes színű napfény illata. Tökéletes kombinációja a karamellának, benzoinnak és vaníliának, édes balzsamos egyveleget alkot. A tartóssága és szillázsa rajtam botrányos, mindegy hol veszem. De ennek ellenére ő a legjobbak között van. Az évek alatt egyre jobban elvonatkoztattam a Mirage Daydream-től, bár tagadhatatlan hogy van hasonlóság de mint külön illatokat kezelem őket nem mint egymás helyettesítőit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

2018. Október 23.

2021.Október 2.
Még mindig tart a love! Még mindig a top 5-ben!

Linett21

2021. április 4.

Update:
Nos, beszereztem belőle egy kis 5ml-es fufut, mert a fantáziámat izgatta az, hogy mi lehet a baj: az én készülékemben van a hiba, vagy ennek a rajongótábora ért félre valamit.
De nem lettem, sajnos, okosabb. Csak arra tudok gondolni, hogy ez valahol jó, de én anozmiás vagyok rá. Viseltem 2 egész - de nem egymást követő - napon. Bőrön, ruhán, hajon is. Az eredmény ugyanaz lett: az indítás édes-cukros (igen, 'candy', eddig jó), de a leszáradása rajtam nem létezik. És mások sem érezték rajtam, hiába kérdeztem és hiába voltam fújás után egy órán belül. A kezdeti cukrossága viszon egyszerűen csak nem tetszik. Hasonlít az Aquolina Pink sugarra; csak kevésbé harsány. Akkor már inkább a jó öreg Pink sugar részemről.
Sorry, de részemről ez továbbra is egy nagy NEM. Főleg ilyen áron.

2021. március 29.
Ez egy vicc! Méghozzá igen rossz.
Kifújáskor édes. Cukorka. Leszáradása? Nincs. Mire a következő sorba értem, huss, illat sehol.
Biztos velem van a baj... Vagy a teszterrel. A hellyel. A világítással. A környezettel...
Újra! Máskor és máshol. Bőrre fújva... de ugyanaz az effekt.
Valaki igazán megsúghatná, hol a kandi kamera...mert valaki a Pradatól szörnyen röhöghet mögötte :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Update:
Sorry, de részemről ez továbbra is egy nagy NEM. Főleg ilyen áron.

2021. március 29.
Ez egy vicc! Méghozzá igen rossz.
Újra! Máskor és máshol. Bőrre fújva... de ugyanaz az effekt.

Timi8

2021. április 4.

Update 2.: tőle nem tudok (mondjuk már nem is akarok) szabadulni. Csomòszor beleérzem az Infusion d' Iris illatát is egy kis velùrossággal karöltve. Velem együtt érik, testesedik 😅😅😅 idomul az illata. Nem tudok kinőni, kiszeretni belőle.
Sztem sokan anozmiásak lehetnek rá, mert nekem sem az intenzitásával sem a tartòsságával nem volt soha gondom.
Vannak rezignáltabb időszakaim amikor nem árt ha van pár ilyen és ehhez hasonlò "nyugi-gumi" illat is körülöttem. Ja, és még mindig nem érzem sem elcsépeltnek sem tucat-édesnek. Ìgy jò, ahogy van!

Update: nekem a mai napig tetszik, jòl sikerült parfüm. Benzoinos-vanìliás-karamellás, nagyon lágy illat. Semmi merészséget vagy extremìtást nem érzek bele, jò kis bőrbe sìmulò parfüm. Nem csöpögős, szirupos-cukros, és sztem a benzoin miatt egyedi is. Legalábbis nem gyakran érzem ki más parfümökből. Megnyugtatò, finom illat. A L' eau változata még mindìg alapdarabom, hol előkapom, hol a háttérbe szorul picit. Most vhogy ez ùjra eszembe jutott, talán az Eau des Missions Mihimes miatt, amit az utòbbi pár napban gyakran illatolgatok. Lehet, kellene ebből is tartani itthon egy picit, nem csak a L' eau változatbòl. Kis őszi-téli finomság.

Sokàig csakis a L'eau vàltozata jöhetett szóba, imàdom is a mai napig csak talàn egy picikèt màr ràuntam, magam sem tudom. A Candy 1.illatolàskor nem is tetszett kifejezetten, talàn mert inkàbb a gyümis èdessègèrt rajongok, de èvek óta minèl többször próbàlom, annàl inkàbb tetszik, meggyőző, hogy nagyon finom lesz a bőrömön ès a tartóssàga kiemelkedő. Nem egy sima cukorkaillat a nevèvel ellentètben, nem szirupos sőt nem is kifejezetten èdes. Egy picit komolyabb benzoinos vonal abszolút kièrezhető, szerintem ez adja a teltsègèt az illatnak, illetve a pirított cukor ad neki egy kis pikantèriàt, a vanília pedig lepuhítja, bújóssà teszi. Hidegben, csípős, szürke reggeleken kivàló kedèlyàllapotjavító. Nagyon megszerettem, kellett a nagy kiszerelès!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

Cintia04

2021. február 21.

Rajtam nem is annyira Candy sőt... Inkább olyan púderes, pamutvirágos egy kis karamellás felhanggal! Azt hittem valami tömény cukorka illat lesz de nem! Bőrön nem valami tartós de a hajamban, ruhában sokáig megmarad onnan sokszor meg is csapott az illata! Tetszik el is használtam belőle egy adagot de nem veszem újra mert annyira nem érzem magaménak! Viszont nagyon finom, kellemes illat! Az üvege nagyon szép az tetszik! Olyan kis vidám, fiatalos, kecses! Nem pontozom le csak mert nem lett kedvenc de azért tetszik! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

kepviselofank

2021. február 20.

Én is elkerültem nagyon sokáig, mert az üveg és a név alapján valami pinksugarhoz hasonlóra számítottam, de nagyon kellemes meglepetés, hogy nem az. Szerintem ő egy olyan parfüm, amiből bármennyit fújhatunk, sosem lesz sok vagy zavaró. Tartóssága tényleg nem valami fényes, de ha ruhára fújom, akkor azért órákig érzem, így nincs szívem pontot levonni, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)