Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

A Prada Candy azonnal magával ragad – tiszta élvezet vadító csomagolásban. A pink és arany robbanásszerű találkozásával a Prada Candy egy merész világba repít el minket, megmutatja a Prada nőiesség egy új oldalát, ahol a több tényleg több és a lényeg a túlzás. Az extrémitást helyezve a középpontba, a Prada Candy abból a vágyból fejlődött, hogy minden helyzetből a maximumot hozzuk ki, valami teljesen újat, váratlant alkossunk. Most kell, hogy vakmerőek, merészek legyünk és szenvedélyesen éljük az életet.

Ár: 13490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 12000 , Eladó: raczrenike
Állapot: 80ml/ látható mennyiség , Helyszín: Kecskemét , fizetés: Banki átutalás, posta, szemelyesen Kecskeméten
Ár: 1500.- / 5 ml , Eladó: heather
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Cegléd, fizetés: Előre utalás/ személyesen
NyBetti

2019. november 17.

Nekem túl édes, tömény, nem tudom elviselni magamon.
A frissebb illatokat kedvelem, ez pedig nagyon nem az. Nagy sajnálatomea baromi tartós, uh elég nehéz eltüntetni a bőrről🤣

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Nekem túl édes, tömény, nem tudom elviselni magamon.

horireni

2019. október 17.

Teljesen egyetértek Anett0721-el. Mindig is féltem ettől a parfümtől, pont a neve miatt. És egyszercsak kaptam egy rendelésem mellé egy kis fújós mintát belőle és kipróbáltam...elállt a szavam! Be is szereztem egy nagy kiszerelést belőle és azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Nagyon kifinomult, elegáns illat. Az ősz-tél egyik kedvence lett, alig vártam a hűvösebb időt, hogy használhassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Anett0721

2019. szeptember 23.

Mennyei édes illat, de nem a gyerekes ezerötös vattacukor, hanem kifinomultan, karamellásan édes, púderes, meleg, bújós illat. Valóban hamar bőrközelivé szelídül (1-2 óra), de gyakran megcsap az illata ahogy teszek-veszek és olyankor jó érzés, hogy ez az én parfümöm.
Tökéletes téli édesség a karamell miatt, pedig én nyárra is szeretem cukros parfümöket (ilyen a bőrkémiám, a virágos, meg vizes, meg zöld vagy citrusos illatok rajtam 1 órán belül jellegtelen légfrissítő szagúak lesznek mind!). Ő azonban tipikusan hideg idős illat rajtam is, kellemes és kifinomult. Névnek nem ezt választottam volna számára, mert kicsit mást sugall, tiniknek vagy cica csajoknak szól, pedig maga az illat szerintem elegánsabb, szofisztikáltabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Timi8

2019. augusztus 27.

Update: nekem a mai napig tetszik, jòl sikerült parfüm. Benzoinos-vanìliás-karamellás, nagyon lágy illat. Semmi merészséget vagy extremìtást nem érzek bele, jò kis bőrbe sìmulò parfüm. Nem csöpögős, szirupos-cukros, és sztem a benzoin miatt egyedi is. Legalábbis nem gyakran érzem ki más parfümökből. Megnyugtatò, finom illat. A L' eau változata még mindìg alapdarabom, hol előkapom, hol a háttérbe szorul picit. Most vhogy ez ùjra eszembe jutott, talán az Eau des Missions Mihimes miatt, amit az utòbbi pár napban gyakran illatolgatok. Lehet, kellene ebből is tartani itthon egy picit, nem csak a L' eau változatbòl. Kis őszi-téli finomság.

Sokàig csakis a L'eau vàltozata jöhetett szóba, imàdom is a mai napig csak talàn egy picikèt màr ràuntam, magam sem tudom. A Candy 1.illatolàskor nem is tetszett kifejezetten, talàn mert inkàbb a gyümis èdessègèrt rajongok, de èvek óta minèl többször próbàlom, annàl inkàbb tetszik, meggyőző, hogy nagyon finom lesz a bőrömön ès a tartóssàga kiemelkedő. Nem egy sima cukorkaillat a nevèvel ellentètben, nem szirupos sőt nem is kifejezetten èdes. Egy picit komolyabb benzoinos vonal abszolút kièrezhető, szerintem ez adja a teltsègèt az illatnak, illetve a pirított cukor ad neki egy kis pikantèriàt, a vanília pedig lepuhítja, bújóssà teszi. Hidegben, csípős, szürke reggeleken kivàló kedèlyàllapotjavító. Nagyon megszerettem, kellett a nagy kiszerelès!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Életem illata.
Végre lett annyi önbizalmam, hogy írjak a parfümjeimről ide, ám sajnos annyi még nincs hogy ezt újravegyem. Candy can do mindig ezt mondogattam magamnak mkkor hetykén magamra fröccsentettem egyetemistaként és mentem a Szerelmemhez aki azóta a Férjem és a Gyermekeim Apja.
Candyvel úgy éreztem bármire képes vagyok, mert fiatal, szép, vágyakozó, pozitív, lelkes és jó illatú vagyok! Nagyon tartós illat, hűvös időkben működtünk együtt a legszebben, de nyári estéken is szívesen viseltem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Életem illata.

cupcake24

2019. június 20.

Néhány éve vásároltam először, de azóta már több üveggel is elhasználtam. A kedvenc illatom, rajtam nagyon tartós is, 1-2 fújás reggel, és még este is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Biankaa94

2019. június 6.

Egyetlen egy mondattal tudnám jellemezni. A Prada Candy egy fantasztikus parfüm. Az illatát nagyon szeretem ha reggel magamra fújom még este is szoktam érezni az illatot nem tolakodó, nem erőteljes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Nenuka

2019. május 31.

A tartósság ill. sillage gyak teljesen olyan, hogy kb semmit nem érezni - 4et fújtam. Nem értem... amúgy is átlagos édes illat. Pradatól többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Csilluci

2019. május 23.

Egy mintám van belőle, és ha kicsit hűvösebb az idő, mint most is, egyből fújkálom magamra. Valahogy vágyom erre az illatra...

Én nem érzek benn semmi túlzást, semmi túláradó vattacukrosságot. "Csupán" egy jól megkomponált illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

via0408

2019. május 3.

Kiderült, hogy romlott volt a mintám, amit először kaptam, és most újra kell barátkozom az illattal. A Candy tényleg cukorka illatú, és nem szárazan édes, amitől valahogy még sokkal édesebbnek hat. Nincs benne citrom, de néha érzek benne egy pici citrusos felhangot, és a leszáradás bizonyos pontjain tényleg emlékeztet a pink sugarre, de azért a candy fényévekkel kifinomultabb és finomabb. Összehasonlíthatatlan. Aztán egy-egy pillanatban elkapja az orromat az a száraz, papíros, poros édesség is, amit a rossz mintámban éreztem, azokat a pillanatokat különösen szeretem. Egyelőre még nem tudom, nagy lesz-e köztünk a szerelem, kicsit egyneműnek érzem. Leheletfinom cukorburok, ami nagyon gyorsan lesz bőrközeli.

Edit: Beszereztem egy 50 milis üveget mégiscsak:) Ami lassan teljesen elfogy, és már most tudom, hogy újra fogom venni. Ezt az illatot a melegben sem érzem fojtónak, és ezért nem bírok betelni vele. Az egyetlen nagy hibája, hogy kábé fürödni kell benne, hogy az ember még a nap közepén is érezze. Legalábbis rólam illan, és ezt úgy mondom, hogy nem szeretem a hivalkodó illatokat, de a Candy még az én kifejezetten alacsony elvárásaimhoz képest is gyorsan távozik, amit sajnálok, mert szeretem érezni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)