Prada

Ár:   14 000 Ft, 20 000 Ft és 36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   14 000 Ft, 20 000 Ft és 36 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

A Prada Candy azonnal magával ragad – tiszta élvezet vadító csomagolásban. A pink és arany robbanásszerű találkozásával a Prada Candy egy merész világba repít el minket, megmutatja a Prada nőiesség egy új oldalát, ahol a több tényleg több és a lényeg a túlzás. Az extrémitást helyezve a középpontba, a Prada Candy abból a vágyból fejlődött, hogy minden helyzetből a maximumot hozzuk ki, valami teljesen újat, váratlant alkossunk. Most kell, hogy vakmerőek, merészek legyünk és szenvedélyesen éljük az életet.

Ár: 13490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Prada Candy edp kép/80 ml
Ár: 9.500+posta , Eladó: abodri
Állapot: kép/80 ml, Helyszín: Gödöllő-Vác , fizetés: személyes vagy postán maradó
Ár: 8.000.-Ft + posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 30ml pár fújás hiánnyal, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

Zember

2020. június 17.

Kicsit megosztó, enyhén tolakodó illatnak tartottam a legeslegelején, de végül igen csak megszerettem. Igazán karamelles, enyhén púderes beütésű, kifinomult, nőies illat. Nem túlságosan cukros, se nem fojtogató, ahogy a neve sugallja s ahogy azt eredetileg elképzeltem. Amikor magamra fújom, akkor egy nagyon elegáns, céltudatos, határozott felnőtt nőt képzelek el magam előtt valamiért, így extra magabiztosságot ad, amikor nem érzem magam annyira a toppon. Inkább őszre és télre tudom elképzelni, hidegebb időszakokban, de én nyári estéken, alkalmakra is magamra fújom néha. A barátomtól rendkívül sok bókot kapok, ha ezt a parfümöt viselem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

i.napcsi

2020. február 12.

Az előttem írónak üzenem az én bőröm egy Chanel parfümöt nyírt ki de úgy hogy büdös,felismerhetetlen és mások szerint romlott szilva pálinka szagom van,másokon pedig érzem az illatát és csodálatos de a bőröm kinyírja, nálam a citrusos beütésűek szoktak ilyenek lenni,meg valamelyik Guccinak vodka szaga volt rajtam! hahaahahah A vicc ez fordítva is megtörtént többször áradoztak milyen illatom van nem haragudnék meg ha vennének egy ilyet?-dehogy nyugodtan!Egy hét múlva kaptam egy ajándék dobozzal mert megvette magának és azt mondta ilyen rémületet még nem érzett és nem is érti mintha két különböző illat lenne!Hát ennyit tesz a bőr kémiája,meg az évszakok is,télen eltűnnek könnyebben dolgok a hideg miatt,nyáron meg meg tudtak büdösödni vagy túlzottan felerősödnek de csak bizonyos elemek!!! Ja és igen az új Chanel 5 ez a friss pontosan fél órát volt a csuklómon érezhető de igazán akkor sem tudtam eldönteni mi ez,utána nyomtalanul eltűnt,a premier verzió 6 óra múlva is árad és csodálatos és felismerhető, szóval nálam valahogy ez a friss kompozíciók valahogy nem akarnak működni, mások meg ódákat zengenek!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

DianeLockhart

2020. február 12.

Nagyon szomorú vagyok. Sajnos semennyire sem tartós rajtam ez a parfüm. Álmaim hétköznapi illata lenne a puhaságával és lágyságával, de olyan, mintha termálvizet spriccelnék magamra, pár percen belül elveszik. Furcsa, hogy a ruháimra és a hajamra fújva sem tartós. Nem csak az én orrom szokja meg, megkértem mást, hogy szagoljon már meg, mit érez, és hát semmit sem érzett...
1.5 hét alatt rengeteget, kb 1/6od részét elfújkáltam a 80 ml-es kiszerelésnek.
A másik álmaim illata, a Mugler Alien Extraordinaryje ilyen még...Rajtam nem működik, a bőröm kinyírja az illatmolekulákat.
Történt már valakivel ilyen?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

1.5 hét alatt rengeteget, kb 1/6od részét elfújkáltam a 80 ml-es kiszerelésnek.
Történt már valakivel ilyen?

abodri

2020. február 10.

Soha nem tudom és nem is akarom megunni ezt a csodát. Nem is értem, hogyan lehet ilyen kellemes illatot kreálni. Állandóan visszatérek hozzá 😊
Édesen krémes, mégsem fojtogatóan cukros. Bújós, körbeölelős finomság.
Mindenki dicséri rajtam 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 10.

Édesen krémes, mégsem fojtogatóan cukros. Bújós, körbeölelős finomság.
Mindenki dicséri rajtam 😊

NyBetti

2019. november 17.

Nekem túl édes, tömény, nem tudom elviselni magamon.
A frissebb illatokat kedvelem, ez pedig nagyon nem az. Nagy sajnálatomea baromi tartós, uh elég nehéz eltüntetni a bőrről🤣

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Nekem túl édes, tömény, nem tudom elviselni magamon.

horireni

2019. október 17.

Teljesen egyetértek Anett0721-el. Mindig is féltem ettől a parfümtől, pont a neve miatt. És egyszercsak kaptam egy rendelésem mellé egy kis fújós mintát belőle és kipróbáltam...elállt a szavam! Be is szereztem egy nagy kiszerelést belőle és azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Nagyon kifinomult, elegáns illat. Az ősz-tél egyik kedvence lett, alig vártam a hűvösebb időt, hogy használhassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Anett0721

2019. szeptember 23.

Mennyei édes illat, de nem a gyerekes ezerötös vattacukor, hanem kifinomultan, karamellásan édes, púderes, meleg, bújós illat. Valóban hamar bőrközelivé szelídül (1-2 óra), de gyakran megcsap az illata ahogy teszek-veszek és olyankor jó érzés, hogy ez az én parfümöm.
Tökéletes téli édesség a karamell miatt, pedig én nyárra is szeretem cukros parfümöket (ilyen a bőrkémiám, a virágos, meg vizes, meg zöld vagy citrusos illatok rajtam 1 órán belül jellegtelen légfrissítő szagúak lesznek mind!). Ő azonban tipikusan hideg idős illat rajtam is, kellemes és kifinomult. Névnek nem ezt választottam volna számára, mert kicsit mást sugall, tiniknek vagy cica csajoknak szól, pedig maga az illat szerintem elegánsabb, szofisztikáltabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Timi8

2019. augusztus 27.

Update: nekem a mai napig tetszik, jòl sikerült parfüm. Benzoinos-vanìliás-karamellás, nagyon lágy illat. Semmi merészséget vagy extremìtást nem érzek bele, jò kis bőrbe sìmulò parfüm. Nem csöpögős, szirupos-cukros, és sztem a benzoin miatt egyedi is. Legalábbis nem gyakran érzem ki más parfümökből. Megnyugtatò, finom illat. A L' eau változata még mindìg alapdarabom, hol előkapom, hol a háttérbe szorul picit. Most vhogy ez ùjra eszembe jutott, talán az Eau des Missions Mihimes miatt, amit az utòbbi pár napban gyakran illatolgatok. Lehet, kellene ebből is tartani itthon egy picit, nem csak a L' eau változatbòl. Kis őszi-téli finomság.

Sokàig csakis a L'eau vàltozata jöhetett szóba, imàdom is a mai napig csak talàn egy picikèt màr ràuntam, magam sem tudom. A Candy 1.illatolàskor nem is tetszett kifejezetten, talàn mert inkàbb a gyümis èdessègèrt rajongok, de èvek óta minèl többször próbàlom, annàl inkàbb tetszik, meggyőző, hogy nagyon finom lesz a bőrömön ès a tartóssàga kiemelkedő. Nem egy sima cukorkaillat a nevèvel ellentètben, nem szirupos sőt nem is kifejezetten èdes. Egy picit komolyabb benzoinos vonal abszolút kièrezhető, szerintem ez adja a teltsègèt az illatnak, illetve a pirított cukor ad neki egy kis pikantèriàt, a vanília pedig lepuhítja, bújóssà teszi. Hidegben, csípős, szürke reggeleken kivàló kedèlyàllapotjavító. Nagyon megszerettem, kellett a nagy kiszerelès!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Életem illata.
Végre lett annyi önbizalmam, hogy írjak a parfümjeimről ide, ám sajnos annyi még nincs hogy ezt újravegyem. Candy can do mindig ezt mondogattam magamnak mkkor hetykén magamra fröccsentettem egyetemistaként és mentem a Szerelmemhez aki azóta a Férjem és a Gyermekeim Apja.
Candyvel úgy éreztem bármire képes vagyok, mert fiatal, szép, vágyakozó, pozitív, lelkes és jó illatú vagyok! Nagyon tartós illat, hűvös időkben működtünk együtt a legszebben, de nyári estéken is szívesen viseltem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Életem illata.

cupcake24

2019. június 20.

Néhány éve vásároltam először, de azóta már több üveggel is elhasználtam. A kedvenc illatom, rajtam nagyon tartós is, 1-2 fújás reggel, és még este is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)