Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Feketehattyú, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: neroli, írisz, keserű narancs

Szívjegyek: tonka bab, vanília

Alapjegyek: csokoládé, pacsuli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nemtudoommm

2021. június 22.

Nagyon hasonlit Mugler Angel -jére (pacsuli,csoki) viszont én őt jobban szeretem mint az Angelt, talán ebben nem olyan földes a pacsuli. Keserű kakaó illatú kövezzetek meg de én szeretem nagyon 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

via0408

2021. február 21.

Hát... Kezdjük a negatívumokkal, hogy pozitív hangon zárhassam. Ez illatos víz... Egyáltalán nem tartós, és az üveg úgy locsol, mintha szódásszifon lenne. (A Candym és a Infusion d'Irisem is ezt csinálja, szóval gondolom ez ilyen alap Pradáéknál). Alighogy felfújja az ember, már el is illant. Oké, egy-két órát azért marad, de tökéletesen bőrközelben. (Teszterem van, nem tudom, ez befolyásolja-e a koncentrációt, de a mintám se volt a legtartósab fújka a világon). A parfüm keserű csokis-kakós, enyhén narancsos puffal nyit, aztán a narancs eltűnik, és egy darabig mennyei, száraz, kesernyés kakaó illata van, ami végül leül egy vaníliás-pézsmás alapban. Sok ponton nagyon kellemes az aromája, de érzek benne valami kiegyensúlyozatlanságot, mintha nem tudná eldönteni, hogy buli-illat, vagy komfort parfüm szeretne lenni. Buli-illatnak azért harmatgyenge. Összességében viszont van benne valami addiktív. Talán a csokinak köszönhető. Néha elkapok egy kávés-lattés akkordot, ami kifejezetten kedves a szívemnek, végül is ezért döntöttem a megvétel mellett. Szerintem, ha valaki szereti az édes, nem offenzív, testközeli gourmandokat, és a kakaó nosztalgikus illatát, annak érdemes tennie vele egy próbát, főleg, ha talál egy jó dealt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Csillampor26

2020. november 11.

Az üveg nagyon szép. Ennyi. Amikor magamra fújom nincs csoki illata, csak valami keserű, erős dolog. Valami virág talán(?). Aztán ez a valami átalakul keserű kakaóporrá. A legvegén kicsit étcsokis, egy fokkal édesebb, de számomra nem valami finom illat. Kicsit mű hatása van. Tartósnak sem mondanám, bőrön kb 2 óra. Ruhán egy fokkal jobb a helyzet de így sem nevezném tartósnak. Nagyon fura, nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

pacsalia

2020. június 15.

csodájára jártam az üvegnek minden egyes fotón, elképzeltem valamit ami egy isteni mély pralinés-csokis szexis dögös cucc, ehelyett megkaptam a Police Dark púderesebb verzióját :D ez kb csokis vagy kakaós púder..... és annak is igen gyenge, mert kb 2 órán át éreztem a bőrömön az illatát. nagyon nagy csalódás, szerencse hogy csak mintát rendeltem. lassan megtanulom, hogy soha soha ne ítéljek, álmodozzak, képzelegjek üveg és illatjegyek alapján... a két pontot az üvege és a csokissága miatt kapja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Hanamizuki

2020. február 25.

Szerelemnek indult ez is, de hamar leáldozott. Amikor beszereztem, akkor nagyon finom púderes illattá vált rajtam, amit nagyon szerettem, ezért is vettem belőle egy üveges maradékot. Nekem semmi csoki, semmi ilyesmi nem volt benne, hanem finom púder. Aztán valami történt, kémia, hormonok, fene tudja, de egy ideje már csak az írisz dominál rajtam, az is valami baromi szúrósan. Semmi púder, semmi más, csak a szúrós írisz, na az meg nagyon nem gyere be. Olyan érdekes ez, hogyan váltakoznak rajtunk az illatok, ami az elején mennyi csoda, az egy idő után ocsmány döggé tud változni. Rajtam legalábbis. Igazából pont elfogyóban van, szóval rajtam nem marad, de sajnálom, hogy ilyen véget ért a kapcsolatunk. Valahol olvastam, hogy olyan illata van, mint a túró rudinak. A sós karamell után azt se bántam volna, ha túró rudi illatú leszek, de íriszt köszönöm, de többet nem. Candyhez képest elég tartós, mondjuk szerintem egyáltalán nem illik be a Candy vonalba, vakon nem mondanám meg, hogy ennek az illatcsaládnak a tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Kodi

2020. február 6.

A tegnapi parfümkivesézés másik tárgya a Candy Night volt. A családból a Candy L' Eau-t szeretem így aztán valami benzoinos csodát vártam, ehelyett kaptam egy csupacsoki érdekességet, amihez nehéz hasonlót találni az illatélményeim között. Rendkívül tartós virágos-csokis parfüm, némi karamellel. Elsőre valami csokis avonos parfüm ugrott be, bevallom. Kissé megzavart egyszerűségében, míg próbáltam beazonosítani azt a kevés jegyet, ami megtalálható benne, csak tetézte a bajt, hogy a kolléganő azt mondta, nagyon száraz ez a csokis akkord rajtam. Ebben való mélázásomban, miszerint, ami folyik az nem lehet száraz, ahogy erdélyi pincérnő is mondta az anekdota szerint, egyszer csak észrevettem, hogyha nem vigyázok már vehetem is be a migrén elleni koktélomat. Kapcsolatom tehát Éjszakai Candyvel a csap alatt végződött, és sajnos meg kellett állapítanom, hogy aki nekem fejfájást okoz, az csakis egy szajha lehet. Szóval akárcsak a neve, a Candy Night nekem egy szajhás parfüm. Rajongóitól elnézést kérek, viszonylag egyedi, így biztos nagy rajongótábora van a huszonéves korosztályban, de nekem nem nagyon jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Ferita

2019. november 16.

Eddig mégy egyik Prada Candy sem fogott meg. Mintàm volt ebből és amikor először felfújtam annyira íriszes volt,hogy le akartam mosni,de végülis nem tettem meg. Szerencsére! A bőrömön olyan finom keserűnarancsos-tonkás-csokis illata lett,ami igen csak megfogott. Nem is éreztem még hasonló illatot sem. A hidegebb időben még szebb arcát mutatja meg. Pár mintát kifújtam,megismertem,így tudom,hogy KELL nekem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Erikaaida

2019. szeptember 11.

Szimpla csokis-karamella....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Szimpla csokis-karamella....

UPanda

2019. július 21.

Elsőször valami nagyon kellemetlen, szúrós “illat” csapta meg az orrom, majd kb. fél óra elteltével átszelídült egy édes, púderes, szerethető illattá. Kimondottan tetszik, csak lassan bontakozik ki a várt illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

emeseee6

2019. június 14.

WOOOW ez a design <3 És ennyiben ki is merült...Én konkrétan kb alig éreztem vmit (keserűcsoki-feeling) és lényegében ennyi, fújkáltam jópárat de nem javult...Az eredeti a party parfümöm volt a legnagyobb bulis időszakban,szép emlékeket idéz,de már azt sem használnám,el is adtam. Ezt szimplán nem is értem. Ejnye bejnye..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.