Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Feketehattyú, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: neroli, írisz, keserű narancs

Szívjegyek: tonka bab, vanília

Alapjegyek: csokoládé, pacsuli

Prada Candy Night fújós
Ár: 1650.- postával együtt , Eladó: pomme
Állapot: 3 ml fújósban, Helyszín: --, fizetés: sima posta
Prada Candy Night EDP - fújósok
Ár: 1550Ft / 2300Ft / 4000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Lilu003

2019. május 23.

Nem vagyok oda a Candy vonalért, de ennek az üvegén megakadt a tekintetem. Valahol azt éreztem, hogy nem lesz az én illatom, de mindenképp szerettem volna egy kis fújós erejéig kipróbálni. Hatalmas meglepetést okozott! Amennyire egyik Candy sem tudott megfogni, úgy ez az illat nagyon megtetszett. Kifújáskor az én imádott narancsos illatom csodásan harmonizál a virágokkal. Hamar felváltotta - amire nagyon kíváncsi voltam - a csokoládé. Mindig próbálkozok az ilyen jellegű illatokkal, de idáig mind nagyon erős és számomra hordhatatlan volt. Nagyon eltalálták a mértéket, a vanília zseniálisan egyensúlyba hozza az erős csokis illatot. A pacsulit nem érzem benne, sokkal diszkrétebb illatnak érzem. Kapunk egy kellemesen édes, abszolút nem túlzó, nagyon is hordható parfümöt. Intenzitása olyan,mint a többi Candy-nek, kicsit haloványka illat. Nekem ez tetszik idáig a legjobban, nem annyira különleges, de kellemes parfüm, inkább nappali viseletnek gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

csakmoni

2019. május 21.

Kifújáskor felidézi az Infusion d'Iris-t, aztán beédesedik, de dúsabb, összetettebb, mint a Candy. Tetszik, finom, Prada-s:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

laracroft

2019. május 2.

Csokis Palmolive tusfürdő + az eredeti Prada Candy. Se több, se kevesebb. Eleinte inkább a csokis vonal az erős (rajtam nem keserű, sokkal inkább édes), leszáradásában viszont a sima Candy jegyei köszönnek vissza, épp csak annyi a különbség az anyaillat és e között, hogy a Night leszáradásában is egy kicsit édesebb alapon nyugszik. Szerintem még mindig az eredeti a legjobb, felesleges ez a rengeteg flanker. Tartósság és hatósugár is erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

silence

2019. április 29.

Liluhoz hasonlóan én sem rajongtam eddig a Prada Candy-kért, de a Night megjelenésekor, az illatjegyeit fürkészve felcsillant a szemem.
Neroli, írisz, keserű narancs, tonkabab, vanília, csokoládé, pacsuli: egytől-egyig kedvelt illatjegyek számomra, így vettem a bátorságot és ismeretlenül bevállaltam egy nagy üvegcsével belőle, amit nem bántam meg.
Valahogy egy gourmand édességre számítottam, ami végül nem teljes mértékben valósult meg, mert a Candy Night abszolút nem egy kimondottan édes illat. Amit így utólag már nem is bánok, mert van elég sziruposan édes parfümöm itthon, kifejezetten jól esik ez a kis változatosság.
Kifújás után rajtam a kakaóporos írisz dominál, de pár perc elteltével ahogy szárad le a bőrömön, előbújik egy keserűcsokis ínyencség, ekkor rögtön a Lindt narancsos keserűcsokija jut eszembe róla.
Kicsit kávésnak is érzem, van egy-két pillanat, amikor úgy érzem a D&G The Only One-ra hajaz.
Ahogy múlik az idő egyre inkább kezd előjönni a hamisíthatatlan Candy vonal, ekkor már tagadhatatlan, hogy itt is egy Candy-vel van dolgunk.
Az előző Candy-kel ellentétben viszont ez a Night nagyon szépen muzsikál rajtam.
Egy púderes, poros-íriszes, keserű csokis, bőrközeli illat lesz belőle, kb. 5-6 órás tartóssággal, egyszer azért frissíteni kell a nap folyamán.
A Night névválasztással kötekedve abszolút nem esti illatnak érzem őt, inkább nappali használatra, olyankor, amikor szolid eleganciára van szükség.
Szép, visszafogott, komfortos, komolyabb, felnőtt nőknek való illat. Leginkább a középkorosztályon tudom elképzelni, abszolút nem egy ragacsosan édes, tinilány parfüm, viszont véletlenül sem nyanyás!!!
Én nagyon szeretem, fantasztikus harmóniában működik együtt velem. Amióta megvan nem tudok lekattanni róla, borongós tavaszi napokon szeretettel használom, és várom az ősz eljövetelét is vele, nyári kánikulában parkolópályára fogom állítani, mert olyankor azért ettől frissebb, üdítőbb illatokra vágyom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

nyuszo

2019. április 20.

Az eleje szúrós, kellemetlen...
ami nagyon gyorsan egy száraz, keserű csokoládéba fordul.
Majdnem kávés...
Kb. egy óra múlva teljesen megváltozik...
Szép, puha íriszes (itt már kiérződik a Prada DNS!), bőrközeli illat lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 20.

Az eleje szúrós, kellemetlen...
ami nagyon gyorsan egy száraz, keserű csokoládéba fordul.
Majdnem kávés...
Kb. egy óra múlva teljesen megváltozik...
Szép, puha íriszes (itt már kiérződik a Prada DNS!), bőrközeli illat lesz.

Asianlover

2019. április 12.

Érdekes ez az illat, és azt mindenképpen nagyra becsülöm, hogy Candy-ék el mertek indulni egy izgalmasabb irányba. Furcsán fanyar a kezdés, amit egészen kesernyés kakaó vált fel. Nagyon jó! Itt kezdtem azt hinni, hogy megjött az új őszi-téli szerelem... De sajnos ez csak úgy 15 percig bírta, és utána megérkezett a jól bevált karamellás édes illat, mintha a forró csokit felöntötték volna Nesquik kakaóvá. Rajtam sajnos nagyon hamar összetörpült, és annak ellenére, hogy sok óráig bírta, túlságosan bőrközelinek éreztem. Szóval, mindent összevetve, ez egy olyan "mi lett volna, ha..." kategóriás illat a számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

pomme

2019. március 29.

Torzult az arcom, amikor először kifújtam, hogy "nemárgyerekek, nem erről volt szó!". Mert hát én, a lusta dög, a Fragis illatjegyek alapján vettem, ott meg van csoki, karamell, vanília, narancs, pézsma. Hát valaki valamit nagyon benézett, mert mint utólag kiderült, szó sincs ilyen faék cukroscsokis löttyről (nagy bánatomra), mert ebben bizony van egy nagy adag írisz, meg keserűnarancs (NEM sima - egyébként ezt imádom), csoki, tonkabab, pacsuli, neroli meg vanília.
Férjem utálja, mert szerinte ilyen típusú parfümöket azok az 50-es, 60-as nők használnak, akik erős dohányosok, és el akarják nyomni a cigiszagot.
Először valóban kissé sok az írisz, de 15-20 perc alatt egy étcsokis finomsággá szárad, ha van is benne írisz utána, az csak kiegyensúlyozza a csokit (én csak picit érzem).
Candy utánérzés van benne, nightnak mondjuk nem annyira night, inkább őszre-télre való, de nem annyira atombomba. Sőt, így a karamell nélkül és a sima Candyhez képest még talán visszafogottabb is.
Ilyesminek vártam a CH Grand Tour-t, csak ez tényleg jó és tényleg Poirot-sabb (az első 15 percben). Az írisz nekem totál Poirot-illat, plusz a karácsonyos részben/könyvben vett Poirot egy negyed kiló (vagy fél kiló? pedig láttam vagy 10x :D) csokit magának karácsonyra, hogy békében bekuckózhasson az ünnepekre egyedül és tökéletes legyen a boldogsága...na ez pont ilyen :) És totál át tudom érezni, én is ezt tenném, ha megtehetném, vagy ha belátnák a rokonok, hogy ők is pont ugyanolyan messze laknak tőlem, mint én tőlük :P
Szóval nekem ez egy félgourmand, csokis-íriszes finomság, a keserűnarancs csak tényleg annyira van jelen, hogy ne fulladjon érdektelenségbe vagy csömörségbe az egész. A sima Candy-ben imádtam a karmellt, a púderes részt már nem annyira, de mivel a Shay&Blue Salt Caramel pótolta ezt a csodálatos karamell illatot, így nem is bánom. Biztos vagyok benne, hogy hatalmas sláger lesz, csak egyszerűen nem értem, hogy miért mániája az összes parfümháznak, hogy márciusban adja ki a tök téli parfümöket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színezék. Lila színű.